Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Холостяк знайомить дівчат із рідними: кого не схвалить його мама?
<p style="text-align:justify">Лише один крок відокремлює учасниць шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 11 випуск (17.05.19) від бажаного фіналу. За час проекту вони пережили все: напади ревнощів, сварки з суперницями, біль від чужих побачень і поцілунків. Але сьогодні їх чекає найважче випробування – знайомство з рідними Нікіти Добриніна. Емоції будуть на межі! Дивись у шоу «Холостяк» 2019 онлайн, хто сподобається їм найбільше:</p> <ul> <li style="text-align:justify">задумлива та не по роках мудра Софія,</li> <li style="text-align:justify">весела і товариська Даша</li> <li style="text-align:justify">або ніжна й прямолінійна Ліля?</li> </ul> <p style="text-align:justify">Учасниці відвідають рідне місто Нікіти Добриніна – Чернівці. Одній із красунь навіть пощастить прогулятися з холостяком вузькими вулицями і непримітними двориками, що дорогі серцю Добриніна, і дізнатися, чому це місто називають українським Парижем. Чи стануться тут такі самі пристрасті, які вирували між закоханими у Франції? Поспішай дізнатися в новому випуску романтичного шоу СТБ «Холостяк» від 17.05.19.</p> <p style="text-align:justify">Не секрет, що <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> налаштований серйозно – з переможницею проекту він хоче побудувати сім'ю і завести дітей. Але більше холостяка 9 сезону «маленьких нікітушок» хоче його мама Олена. Тому вона має твердий намір дізнатися в учасниць, як вони бачать майбутні стосунки з її сином. Вона поставить усім дівчатам одне й те саме запитання і запропонує два варіанти відповіді. Який із них виявиться правильним? І що порадить мама головному герою шоу «Холостяк»? Випуск 11 вже сьогодні вирішить долю ще однієї героїні. Хто ж покине проект за крок до фіналу?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Холостяк» 2019 разом із Teleportal.ua і не пропусти найнапруженіших моментів серії: Софія доведе маму Добриніна до сліз, Ліля познайомиться з таємничою «подругою» холостяка з минулого, а Нікіта раптом зробить заяву, що не хоче весілля!</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-10">«Холостяк» 9 сезон 10 випуск</a> прямо зараз!</p>

Холостяк знайомить дівчат із рідними: кого не схвалить його мама?

Всі випуски | Сезон 9

Холостяк знайомить дівчат із рідними: кого не схвалить його мама?

Лише один крок відокремлює учасниць шоу «Холостяк» 9 сезон 11 випуск (17.05.19) від бажаного фіналу. За час проекту вони пережили все: напади ревнощів, сварки з суперницями, біль від чужих побачень і поцілунків. Але сьогодні їх чекає найважче випробування – знайомство з рідними Нікіти Добриніна. Емоції будуть на межі! Дивись у шоу «Холостяк» 2019 онлайн, хто сподобається їм найбільше:

  • задумлива та не по роках мудра Софія,
  • весела і товариська Даша
  • або ніжна й прямолінійна Ліля?

Учасниці відвідають рідне місто Нікіти Добриніна – Чернівці. Одній із красунь навіть пощастить прогулятися з холостяком вузькими вулицями і непримітними двориками, що дорогі серцю Добриніна, і дізнатися, чому це місто називають українським Парижем. Чи стануться тут такі самі пристрасті, які вирували між закоханими у Франції? Поспішай дізнатися в новому випуску романтичного шоу СТБ «Холостяк» від 17.05.19.

Не секрет, що Нікіта Добринін налаштований серйозно – з переможницею проекту він хоче побудувати сім'ю і завести дітей. Але більше холостяка 9 сезону «маленьких нікітушок» хоче його мама Олена. Тому вона має твердий намір дізнатися в учасниць, як вони бачать майбутні стосунки з її сином. Вона поставить усім дівчатам одне й те саме запитання і запропонує два варіанти відповіді. Який із них виявиться правильним? І що порадить мама головному герою шоу «Холостяк»? Випуск 11 вже сьогодні вирішить долю ще однієї героїні. Хто ж покине проект за крок до фіналу?

Дивись онлайн «Холостяк» 2019 разом із Teleportal.ua і не пропусти найнапруженіших моментів серії: Софія доведе маму Добриніна до сліз, Ліля познайомиться з таємничою «подругою» холостяка з минулого, а Нікіта раптом зробить заяву, що не хоче весілля!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись онлайн «Холостяк» 9 сезон 10 випуск прямо зараз!