Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Марафон поцілунків і скандал в будинку учасниць
<p>Стосунки в будинку дівчат розпалюються! Ревнощі, злість і ворожість тиснуть на стіни й учасниць шоу Холостяк 2019. Сьогодні в проекті трапиться НС: дівчата зрозуміють, що одна з них ховає телефон. Як це вплине на Олю?</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">Холостяк 9 сезон</a> 4 випуск від 29.03.2019 героїні вперше розлютять Нікіту Добриніна, а обставини доведуть відразу кілька дівчат до гірких сліз. На напруженій церемонії троянд підуть найсильніші, які навіть не сумнівалися у своєму успіху! А під час гри «Я ніколи не» ми вперше почуємо пікантні подробиці про сексуальне життя Нікіти Добриніна! Ти просто не можеш це пропустити – дивись Холостяк 29.03.2019 і дізнайся:</p> <ul> <li>у яких екзотичних місцях був секс у Добриніна,</li> <li>чи спав він із дівчиною на першому побаченні,</li> <li>чи мав досвід групового сексу?</li> </ul> <p>Сьогодні в шоу Марина, Юля й Аня вирушили з Нікітою в групову подорож на острів Кіпр. Серед літа, прекрасних пейзажів скель, укритих зеленню, їх чекало незабутнє побачення. Дівчата вчилися робити свічки із живих троянд і дегустували унікальні варення з абсолютно незвичних продуктів, наприклад, кабачків і оливок. Хто з них зміг справити на холостяка 2019 найяскравіше враження?</p> <p>Юля вже вдруге на побаченні з Нікітою Добриніним і знову поїхала з ним в подорож. Чоловік просив її бути розкутою, відвертою і більше йому довіряти. Чи змогла Юля подолати себе і розкритися? Або зробить помилку й буде жорстоко за неї покарана? Дізнаємося у 4 випуску Холостяк 9 сезон.</p> <p>У шоу відбудеться відразу кілька поцілунків! Хто буде щасливими власницями? І хто отримає троянду ще до церемонії?</p> <p>Поспішай дивитися онлайн Холостяк 29.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-3">Холостяк 9 сезон 3 випуск</a>.</p>

Марафон поцілунків і скандал в будинку учасниць

Всі випуски | Сезон 9

Марафон поцілунків і скандал в будинку учасниць

Стосунки в будинку дівчат розпалюються! Ревнощі, злість і ворожість тиснуть на стіни й учасниць шоу Холостяк 2019. Сьогодні в проекті трапиться НС: дівчата зрозуміють, що одна з них ховає телефон. Як це вплине на Олю?

У шоу Холостяк 9 сезон 4 випуск від 29.03.2019 героїні вперше розлютять Нікіту Добриніна, а обставини доведуть відразу кілька дівчат до гірких сліз. На напруженій церемонії троянд підуть найсильніші, які навіть не сумнівалися у своєму успіху! А під час гри «Я ніколи не» ми вперше почуємо пікантні подробиці про сексуальне життя Нікіти Добриніна! Ти просто не можеш це пропустити – дивись Холостяк 29.03.2019 і дізнайся:

  • у яких екзотичних місцях був секс у Добриніна,
  • чи спав він із дівчиною на першому побаченні,
  • чи мав досвід групового сексу?

Сьогодні в шоу Марина, Юля й Аня вирушили з Нікітою в групову подорож на острів Кіпр. Серед літа, прекрасних пейзажів скель, укритих зеленню, їх чекало незабутнє побачення. Дівчата вчилися робити свічки із живих троянд і дегустували унікальні варення з абсолютно незвичних продуктів, наприклад, кабачків і оливок. Хто з них зміг справити на холостяка 2019 найяскравіше враження?

Юля вже вдруге на побаченні з Нікітою Добриніним і знову поїхала з ним в подорож. Чоловік просив її бути розкутою, відвертою і більше йому довіряти. Чи змогла Юля подолати себе і розкритися? Або зробить помилку й буде жорстоко за неї покарана? Дізнаємося у 4 випуску Холостяк 9 сезон.

У шоу відбудеться відразу кілька поцілунків! Хто буде щасливими власницями? І хто отримає троянду ще до церемонії?

Поспішай дивитися онлайн Холостяк 29.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Холостяк 9 сезон 3 випуск.