Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кріптоледі чекає каблучку від холостяка, а на порозі – три нових учасниці
<p style="text-align:justify">Шостий тиждень у проекті «Холостяк» 2019 повинен був початися з приємної лампової вечірки, де всі дівчата і сам <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> змогли б розслабитися і поспілкуватися. Але відпочити не вийшло, тому що Григорій Решетнік раптово привів у гості трьох нових учасниць...</p> <p style="text-align:justify">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 6 випуск від 12.04.2019 дівчатам довелося познайомитися з Діаною, Ольгою та Марією. Сказати, що прийом був холодним – означає, промовчати. Атмосфера буквально вибухала від гніву! Хтось наважився висловити своє невдоволення прямо при холостяку 2019, а хтось перебрав з алкоголем і розійшовся не на жарт... Для самого Нікіти Добриніна нова трійка учасниць теж виявилася сюрпризом. Як відреагує головний чоловік проекту? Дивись у 6 випуску «Холостяк» 12.04.2019.</p> <p style="text-align:justify">Не дивлячись ні на що, любовні історії тривають! «Жертва» Оля з «кріптоледі» Наташею летять у свою першу подорож із Нікітою Добриніним.</p> <p style="text-align:justify">Холостяк 9 сезону влаштував дівчатам незабутню пригоду. Разом вони вперше спробували займатися ленд сейлінгом. Нікіта задумав цей подарунок спеціально для Олі, яка обожнює «Формулу-1». Чи оцінила дівчина його старання? Дивись онлайн «Холостяк» 12.04.2019. У 6 випуску герої навіть влаштують справжні перегони. Хто ж виграє змагання за серце Добриніна: Оля або Наталі? І звідки в кріптоледі з'явиться величезний синяк?</p> <p style="text-align:justify">Ще дві щасливиці вирушать сьогодні на індивідуальне побачення з холостяком. Ми побачимо, як досвідчений і сильний український ведучий навчив одну зі своїх обраниць грати в гольф і додав у гру привабливу сексуальну інтриги. А з іншою красунею розділив справжнє психологічне випробування.</p> <p style="text-align:justify">Дивись у шоу «Холостяк» 9 сезон 6 випуск, кого з учасниць дівчата нагородили прізвиськом «Марія Магдалена», а кого «собака-підозрівака». І дізнайся, як себе проявили нові учасниці?</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-5">Холостяк 9 сезон 5 випуск</a>.</p>

Кріптоледі чекає каблучку від холостяка, а на порозі – три нових учасниці

Всі випуски | Сезон 9

Кріптоледі чекає каблучку від холостяка, а на порозі – три нових учасниці

Шостий тиждень у проекті «Холостяк» 2019 повинен був початися з приємної лампової вечірки, де всі дівчата і сам Нікіта Добринін змогли б розслабитися і поспілкуватися. Але відпочити не вийшло, тому що Григорій Решетнік раптово привів у гості трьох нових учасниць...

У шоу «Холостяк» 9 сезон 6 випуск від 12.04.2019 дівчатам довелося познайомитися з Діаною, Ольгою та Марією. Сказати, що прийом був холодним – означає, промовчати. Атмосфера буквально вибухала від гніву! Хтось наважився висловити своє невдоволення прямо при холостяку 2019, а хтось перебрав з алкоголем і розійшовся не на жарт... Для самого Нікіти Добриніна нова трійка учасниць теж виявилася сюрпризом. Як відреагує головний чоловік проекту? Дивись у 6 випуску «Холостяк» 12.04.2019.

Не дивлячись ні на що, любовні історії тривають! «Жертва» Оля з «кріптоледі» Наташею летять у свою першу подорож із Нікітою Добриніним.

Холостяк 9 сезону влаштував дівчатам незабутню пригоду. Разом вони вперше спробували займатися ленд сейлінгом. Нікіта задумав цей подарунок спеціально для Олі, яка обожнює «Формулу-1». Чи оцінила дівчина його старання? Дивись онлайн «Холостяк» 12.04.2019. У 6 випуску герої навіть влаштують справжні перегони. Хто ж виграє змагання за серце Добриніна: Оля або Наталі? І звідки в кріптоледі з'явиться величезний синяк?

Ще дві щасливиці вирушать сьогодні на індивідуальне побачення з холостяком. Ми побачимо, як досвідчений і сильний український ведучий навчив одну зі своїх обраниць грати в гольф і додав у гру привабливу сексуальну інтриги. А з іншою красунею розділив справжнє психологічне випробування.

Дивись у шоу «Холостяк» 9 сезон 6 випуск, кого з учасниць дівчата нагородили прізвиськом «Марія Магдалена», а кого «собака-підозрівака». І дізнайся, як себе проявили нові учасниці?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Холостяк 9 сезон 5 випуск.