Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Французькі пристрасті: інтим у ліжку, поцілунок напоказ і розбиті серця
<p>Повним складом учасниці шоу «Холостяк» 9 сезон прилетіли в романтичну Францію. Кожна дівчина потай сподівалася, що для неї це буде особливий тиждень романтики, а взаємний потяг із Нікітою Добриніним стане ще сильнішим. Однак виявилося, що уїк-енд приніс зовсім інші емоції та цілий шквал сліз.</p> <p><strong>Холостяк 9 покинув дівчат в аеропорту заради таємного побачення</strong></p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 7 випуск від 19.04.2019 український телеведучий Нікіта Добринін по-справжньому випробував героїнь на витривалість. Замість того, щоб переносити з ними всі тяготи довгого очікування пересадки в аеропорту, він потайки вкрав одну з учасниць і вирушив із нею в Париж. Зате щасливиця отримала незабутнє побачення: прогулянку світовою столицею романтики за руку із холостяком 2019, візит у величний Лувр і древній Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі), а також чудовий підйом на Ейфелеву вежу. Таке побачення – справжня мрія кожної дівчини. Кому ж з учасниць проекту «Холостяк» 9 так пощастило? Дивись у новому випуску.</p> <p><strong>Новий будинок і приємна винна традиція 7 випуску «Холостяк»</strong></p> <p>Сьогодні героїні перебралися жити в тепле Бордо. Їм пощастило оселитися в справжньому старому маєтку. Щоб ще більше занурити дівчат в атмосферу Франції, холостяк 19.04.19 влаштував їм винний марафон – одну з найулюбленіших місцевих розваг. Це дійсно біг на дистанції – від одного контрольного пункту з вином до іншого. Який приз підготував <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> для переможниці? Наташа відчайдушно сподівається, що це індивідуальне побачення. Уже цієї п'ятниці дивись «Холостяк» 9 сезон 7 випуск онлайн і дізнайся, чи вдасться «кріптоледі» домогтися зустрічі один на один.</p> <p><strong>Атмосфера приємного вечора розлетілася на друзки, коли холостяк 2019 поцілувався з учасницею на очах в інших!</strong></p> <p>Як виправдовувався Нікіта Добринін? І чи наважилися дівчата пред'явити йому звинувачення? І головне: хто пішов на церемонії троянд? Дізнаємося в цю п'ятницю в шоу «Холостяк» 9 сезон 7 випуск від 19.04.2019.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-6">«Холостяк» 6 випуск</a>.</p>

Французькі пристрасті: інтим у ліжку, поцілунок напоказ і розбиті серця

Всі випуски | Сезон 9

Французькі пристрасті: інтим у ліжку, поцілунок напоказ і розбиті серця

Повним складом учасниці шоу «Холостяк» 9 сезон прилетіли в романтичну Францію. Кожна дівчина потай сподівалася, що для неї це буде особливий тиждень романтики, а взаємний потяг із Нікітою Добриніним стане ще сильнішим. Однак виявилося, що уїк-енд приніс зовсім інші емоції та цілий шквал сліз.

Холостяк 9 покинув дівчат в аеропорту заради таємного побачення

У проекті «Холостяк» 9 сезон 7 випуск від 19.04.2019 український телеведучий Нікіта Добринін по-справжньому випробував героїнь на витривалість. Замість того, щоб переносити з ними всі тяготи довгого очікування пересадки в аеропорту, він потайки вкрав одну з учасниць і вирушив із нею в Париж. Зате щасливиця отримала незабутнє побачення: прогулянку світовою столицею романтики за руку із холостяком 2019, візит у величний Лувр і древній Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі), а також чудовий підйом на Ейфелеву вежу. Таке побачення – справжня мрія кожної дівчини. Кому ж з учасниць проекту «Холостяк» 9 так пощастило? Дивись у новому випуску.

Новий будинок і приємна винна традиція 7 випуску «Холостяк»

Сьогодні героїні перебралися жити в тепле Бордо. Їм пощастило оселитися в справжньому старому маєтку. Щоб ще більше занурити дівчат в атмосферу Франції, холостяк 19.04.19 влаштував їм винний марафон – одну з найулюбленіших місцевих розваг. Це дійсно біг на дистанції – від одного контрольного пункту з вином до іншого. Який приз підготував Нікіта Добринін для переможниці? Наташа відчайдушно сподівається, що це індивідуальне побачення. Уже цієї п'ятниці дивись «Холостяк» 9 сезон 7 випуск онлайн і дізнайся, чи вдасться «кріптоледі» домогтися зустрічі один на один.

Атмосфера приємного вечора розлетілася на друзки, коли холостяк 2019 поцілувався з учасницею на очах в інших!

Як виправдовувався Нікіта Добринін? І чи наважилися дівчата пред'явити йому звинувачення? І головне: хто пішов на церемонії троянд? Дізнаємося в цю п'ятницю в шоу «Холостяк» 9 сезон 7 випуск від 19.04.2019.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Холостяк» 6 випуск.