Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто з дівчат стане коханкою Нікіти Добриніна?
<p style="text-align:justify">Два казкових індивідуальних побачення, які переросли в незрозумілу близькість. Гучний скандал у будинку учасниць шоу «Холостяк» 2019 і апогей протистояння Наташі та Софії. А також гра в справжні палкі «французькі пристрасті» – випробування, яке багато хто не зміг пройти без сліз. Цей тиждень залишив багато слідів у серцях героїв – дізнайся всі подробиці в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 8 випуск від 26.04.2019.</p> <p style="text-align:justify">Ревнива Оля нарешті отримала запрошення на індивідуальне побачення. <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> підготував для дівчини, дійсно, щось особливе – політ душі та тіла вище хмар, над усіма упередженнями й над умовами шоу, які їх сковують. Холостяк 9 сезону здійснив її мрію – показав Олі океан і дюну Піла в усій красі та масштабності. Захват, дитяча радість і близькість наповнювали теплом тісну кабіну літака. Чи допомогло це побачення Олі та Нікіті відкритися один перед одним і дати початок новій особливій ​​історії без скандалів і чвар? Дізнайся сьогодні ввечері – дивись онлайн «Холостяк» 26.04.19.</p> <p style="text-align:justify">Поки герої, відірвавшись від землі, насолоджувалися один одним, в особняку в Бордо закипало терпіння Наташі. Єдина учасниця, яка залишилася без індивідуального побачення, продовжувала зганяти невдоволення на інших героїнь. «Кріптоледі» ніяк не забуде поцілунок Даші та Нікіти й не може пробачити дівчатам їхнього успіху. Наташа не знала, що попереду у 8 випуску «Холостяк» 9 сезон всіх чекало ще одне випробування – гра в мафію під назвою «Французькі пристрасті». Хто не пройшов іспиту Нікіти Добриніна на хитрість? І які завдання довелося виконати тим, хто програв? Дізнаємося вже сьогодні!</p> <p style="text-align:justify">На 8 тижні шоу «Холостяк» 2019 сталося ще одне абсолютно непередбачуване побачення. Нікіта покликав Марину заглянути з ним у майбутнє. Виявилося, що чоловік висловився в прямому сенсі. Дивись онлайн «Холостяк» 26.04 і дізнайся, як герої проекту перенеслися у свою старість? І чи сподобалася Добриніну постаріла Марина?</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-7">«Холостяк» 9 сезон 7 випуск</a>.</p>

Хто з дівчат стане коханкою Нікіти Добриніна?

Всі випуски | Сезон 9

Хто з дівчат стане коханкою Нікіти Добриніна?

Два казкових індивідуальних побачення, які переросли в незрозумілу близькість. Гучний скандал у будинку учасниць шоу «Холостяк» 2019 і апогей протистояння Наташі та Софії. А також гра в справжні палкі «французькі пристрасті» – випробування, яке багато хто не зміг пройти без сліз. Цей тиждень залишив багато слідів у серцях героїв – дізнайся всі подробиці в проекті «Холостяк» 9 сезон 8 випуск від 26.04.2019.

Ревнива Оля нарешті отримала запрошення на індивідуальне побачення. Нікіта Добринін підготував для дівчини, дійсно, щось особливе – політ душі та тіла вище хмар, над усіма упередженнями й над умовами шоу, які їх сковують. Холостяк 9 сезону здійснив її мрію – показав Олі океан і дюну Піла в усій красі та масштабності. Захват, дитяча радість і близькість наповнювали теплом тісну кабіну літака. Чи допомогло це побачення Олі та Нікіті відкритися один перед одним і дати початок новій особливій ​​історії без скандалів і чвар? Дізнайся сьогодні ввечері – дивись онлайн «Холостяк» 26.04.19.

Поки герої, відірвавшись від землі, насолоджувалися один одним, в особняку в Бордо закипало терпіння Наташі. Єдина учасниця, яка залишилася без індивідуального побачення, продовжувала зганяти невдоволення на інших героїнь. «Кріптоледі» ніяк не забуде поцілунок Даші та Нікіти й не може пробачити дівчатам їхнього успіху. Наташа не знала, що попереду у 8 випуску «Холостяк» 9 сезон всіх чекало ще одне випробування – гра в мафію під назвою «Французькі пристрасті». Хто не пройшов іспиту Нікіти Добриніна на хитрість? І які завдання довелося виконати тим, хто програв? Дізнаємося вже сьогодні!

На 8 тижні шоу «Холостяк» 2019 сталося ще одне абсолютно непередбачуване побачення. Нікіта покликав Марину заглянути з ним у майбутнє. Виявилося, що чоловік висловився в прямому сенсі. Дивись онлайн «Холостяк» 26.04 і дізнайся, як герої проекту перенеслися у свою старість? І чи сподобалася Добриніну постаріла Марина?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Холостяк» 9 сезон 7 випуск.