Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Незвична церемонія троянд: хто не дав шансу Нікіті Добриніну?
<p style="text-align:justify">На найромантичнішому проекті країни «Холостяк» 2019 завершився важливий і найскандальніший тиждень, після якого відбудеться довгоочікуване знайомство з батьками. Дівчата мали лише декілька днів, аби довести свої справжні почуття. Щоб досягти бажаного, вони пройшли крізь справжні вогонь і воду! Кому вдалося проявити себе, а хто не зміг витримати випробувань Нікіти Добриніна? Дізнайтеся всі подробиці в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9">«Холостяк» 9 сезон</a> 9 випуск від 03.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Тиждень почався із групового побачення. Першими з Нікітою зустрілися загадкова Софія та смілива й розкута Даша. <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> у 9 випуску «Холостяк» 2019 приготував для своїх обраниць справжній творчий релакс: цілий день унікальної фотосесії на мальовничих вуличках Бордо! Кращого заняття, ніж позування, для дівчат не знайти! Та ще й коли в ролі фотографа чоловік твоєї мрії! Чи допомогли світлини розкрити Софію та Дашу з нового боку? І кого Добринін поставив перед нелегким вибором? Дізнайтеся сьогодні ввечері — дивіться онлайн «Холостяк» 03.05.19.</p> <p style="text-align:justify">Романтика романтикою, а істерики за розкладом! Емоції знову взяли верх над Олею. Що стало останньою краплею в морі її терпіння? Холостяк змусив красуню забути всю легкість від минулого індивідуального побачення. Невже Оля таки наважиться покинути проект «Холостяк» 9?</p> <p style="text-align:justify">Вперше в сезоні Нікіта Добринін дозволив самим дівчатам обирати, давати їхнім стосункам ще один шанс чи ні! Який вибір зробили учасниці? Дивіться онлайн «Холостяк» 9 сезон 9 випуск від 03.05.2019 на Teleportal.ua. Дізнайтеся першими, кому належить серце найбажанішого чоловіка країни!</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-8">«Холостяк» 9 сезон 8 випуск</a>.</p>

Незвична церемонія троянд: хто не дав шансу Нікіті Добриніну?

Всі випуски | Сезон 9

Незвична церемонія троянд: хто не дав шансу Нікіті Добриніну?

На найромантичнішому проекті країни «Холостяк» 2019 завершився важливий і найскандальніший тиждень, після якого відбудеться довгоочікуване знайомство з батьками. Дівчата мали лише декілька днів, аби довести свої справжні почуття. Щоб досягти бажаного, вони пройшли крізь справжні вогонь і воду! Кому вдалося проявити себе, а хто не зміг витримати випробувань Нікіти Добриніна? Дізнайтеся всі подробиці в проекті «Холостяк» 9 сезон 9 випуск від 03.05.2019.

Тиждень почався із групового побачення. Першими з Нікітою зустрілися загадкова Софія та смілива й розкута Даша. Нікіта Добринін у 9 випуску «Холостяк» 2019 приготував для своїх обраниць справжній творчий релакс: цілий день унікальної фотосесії на мальовничих вуличках Бордо! Кращого заняття, ніж позування, для дівчат не знайти! Та ще й коли в ролі фотографа чоловік твоєї мрії! Чи допомогли світлини розкрити Софію та Дашу з нового боку? І кого Добринін поставив перед нелегким вибором? Дізнайтеся сьогодні ввечері — дивіться онлайн «Холостяк» 03.05.19.

Романтика романтикою, а істерики за розкладом! Емоції знову взяли верх над Олею. Що стало останньою краплею в морі її терпіння? Холостяк змусив красуню забути всю легкість від минулого індивідуального побачення. Невже Оля таки наважиться покинути проект «Холостяк» 9?

Вперше в сезоні Нікіта Добринін дозволив самим дівчатам обирати, давати їхнім стосункам ще один шанс чи ні! Який вибір зробили учасниці? Дивіться онлайн «Холостяк» 9 сезон 9 випуск від 03.05.2019 на Teleportal.ua. Дізнайтеся першими, кому належить серце найбажанішого чоловіка країни!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивись «Холостяк» 9 сезон 8 випуск.