Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Мастер Шеф

Сезон 9
12+
Вибрати сезон
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7

Учасники «Мастер Шеф» ніколи не працювали з високою кухнею. У проекті вони отримують унікальну можливість стати професійними кухарями, виграти грошовий приз і поїхати на навчання до Парижу!

Всі випуски: Сезон 9

Мастер Шеф

Учасники «Мастер Шеф» ніколи не працювали з високою кухнею. У проекті вони отримують унікальну можливість стати професійними кухарями, виграти грошовий приз і поїхати на навчання до Парижу!

Усе починається з того, що з тисяч претендентів трійка журі – професійні шеф-кухарі, кондитери та ресторатори – відбирають сотню кращих кухарів-аматорів України. Вони мають пройти кілька етапів кастингу, де експерти «Мастер Шеф» дивляться на їхні роботи, уміння застосовувати різноманітні техніки, швидко приймати рішення і, звичайно, імпровізувати. Вирушити додому можна прямо з ефіру «Мастер Шеф»! Усі сезони шоу не перестають демонструвати: щоб переконати суддів у своїй майстерності, кандидатам доводиться пройти справжнє кухонне пекло й бути готовими обходитися без будь-яких інструментів і посуду, крім своєї фантазії.

І ось, жорсткий відбір за плечима! У проект «Мастер Шеф» пройшли 20 найталановитіших кухарів. Але розслаблятися ніколи! Тому що саме в цей момент починається ще більш важка боротьба. Учасників «Мастер Шеф» на час шоу поселяють в окремий табір, де вони навчаються високій кулінарній майстерності, читають літературу, проходять майстер-класи і вчаться готувати страви, які не зустрінеш у домашньому меню. Разом із тим щотижня герої проходять кілька випробувань, які підштовхують їх до експериментів і перевіряють, чого навчилися аматори. Конкурси в шоу «Мастер Шеф» дивиться онлайн вся Україна. Це суміш емоцій, поспіху, почуття відчаю та тріумфу!

Цікаво спостерігати не тільки за готуванням учасників на зірковій кухні, але і за їхніми стосунками один з одним: хтось ворогує, хтось дружить, але неминуче постає перед вибором «я або хтось інший?»

Дивись «Мастер Шеф» онлайн на сайті «Телепортал» і не пропусти можливості від душі повеселитися, спостерігаючи за героями і слухаючи їхні щоденники, а також дізнатися секрети справжніх шеф-кухарів.


Переможці всіх сезонів «Мастер Шеф» Україна

1 сезон – Світлана Шептуха,

2 сезон – Єлизавета Глинська,

3 сезон – Ольга Мартиновська,

4 сезон – Євген Злобін,

5 сезон – Євген Клопотенко,

6 сезон – Асмік Гаспарян,

7 сезон – Вадим Бжезинський,

8 сезон – Іван Міланович.

Крім того, телеканал СТБ уже відзняв кілька спеціальних сезонів «Мастер Шеф». В одному з них брали участь тільки школярі, а сезон назвали «Кулінарний випускний». Анастасія Кобилянська перемогла в битві для підлітків.

Нещодавно, навесні 2019 року, команда «Мастер Шеф» запросила на кухню професіоналів. У 15 випусках Україна вперше спостерігала, як важкі випробування проходять досвідчені кухарі. У сезоні «Мастер Шеф. Професіонали» перемогу здобув Павло Серветник.


Судді кулінарного шоу «Мастер Шеф»

Незмінним головою журі всіх сезонів «Мастер Шеф» Україна залишається відомий шеф-кухар і бізнесмен, родом із Колумбії, Ектор Хіменес-Браво. На його рахунку безліч успішних проектів готельно-ресторанного бізнесу в США, Канаді, Росії, Україні та на Мальдівах. Ектор – автор власної кулінарної концепції мультикультуризму.

Другим суддею цілих п'яти сезонів виступав ресторатор Микола Тищенко, якого у 6-му сезоні змінив колега Сергій Калінін. Однак уже в 7-му сезоні «Мастер Шеф» друге «чоловіче» місце в журі зайняв Дмитро Горовенко.

Часто в складі суддів змінювалися і жінки. У 2011 році проект «Мастер Шеф» дивилися з відомою ведучою Анфісою Чеховою. У наступному сезоні роботу аматорів оцінювала Жанна Бадоєва – режисер, талановита ведуча й актриса. У 2013 в сім'ю «Мастер Шеф» прийшла Тетяна Литвинова і затрималася тут на довгих 7 сезонів.

У новому 9 сезоні, який вийде на телеекрани восени 2019 року, ми побачимо трійку суддів такою, якою її сформували спеціально для «Мастер Шеф. Професіонали». Направляти учасників і дегустувати їхні страви будуть Ектор Хіменес-Браво, Єлизавета Глинська та Володимир Ярославський.


Скільки випусків у проекті «Мастер Шеф»

Перші сезони кулінарного шоу СТБ складалися з 18 випусків. Однак уже три роки поспіль боротьба за звання кращого кулінара-аматора країни триває 36 епізодів.

Починай дивитися онлайн всі сезони «Мастер Шеф» із Teleportal.ua і завжди залишайся вільним у виборі місця та часу для улюбленого шоу.