Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг професіоналів: їстівні іграшки, чорне м'ясо і двійник Олега Винника
<p>Сьогодні на кухні МастерШеф будуть вперше готуватимуть не зелені аматори, які вивчили рецепти по відео, а професіонали! Багато з них уже керують власними ресторанами та кондитерськими, можуть похвалитися нагородами з міжнародних конкурсів і навіть шанувальниками. Чи будуть вони переживати перед вердиктом суддів? Дізнаємося в 1 випуску!</p> <p>У новому сезоні улюбленого кулінарного шоу України «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 від 02.03.2019 ми побачимо, як впевнені кухарі проходили суворий відбір. Перед ними стояло непросте завдання: здивувати досвідченого Ектора Хіменес-Браво і вимогливого Володимира Ярославського, а також підкорити своїми стравами ніжну та дбайливу до дрібниць Єлизавету Глинську. Крім конкурсної страви, журі також звертало увагу на життєву філософію конкурсантів і їхнє ставлення до кухні.</p> <p>Сьогодні в шоу «МастерШеф. Професіонали» 1 випуск ми познайомимося зі справжнісіньким самородком, який доведе, що кухня – це драйв, це перегони й адреналін, це вічний двигун, у якому кухар – лише гвинтик. Такою гарячою і великою любов'ю до кулінарії неможливо не заразитися! Інший учасник МастерШеф 2019, Саша, покаже глядачам майстер-клас, як створювати феєрверк у роті! Чи скажуть йому заповітне «так» судді за брускетти з грушею, грибами й авокадо, а також за вершковий суп з імбиром і чилі? Дивись уже 02.03.2019.</p> <p>На кастинг «МастерШеф. Професіонали» прийшла й учасниця чемпіонату світу з кондитерського мистецтва «Mondial des arts sucres» Юлія Ангелова! В її ресторані побувала сама Єлизавета Глинська, причому з'ясувалося, що шеф-кухар навіть не знала про це. У багатьох кулінарних конкурсах за кордоном брав участь й Олександр Абрамов. Він працює на кухні з 1995 року і прийшов у проект за мільйоном, на який відкриє свій ресторан. Чим будуть пригощати журі ці два кухарі, уже знайомі з вогнем і водою інших конкурсів?</p> <p>У «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 дивись, кому Ектор скаже слово «ідеально»? А кого і зовсім кинеться обіймати? Що стане причиною такого надлишка почуттів іменитого шеф-кухаря?</p> <p>Обов'язково дивись презентацію страви Катерини Яблонської, яка приготувала їстівну новорічну іграшку! Цікаво спостерігати і за Надією – кухарем духовної семінарії УГКЦ в Івано-Франківську. З яким єдиним питанням до Ектора вона приїхала на кастинг «МастерШеф. Професіонали»? Не пропусти!</p> <p>Дивись онлайн «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 від 02.03.2019 разом із Teleportal!</p> <p>Більше інформації про новий сезон <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«МастерШеф. Професіонали»</a> - читай за посиланням.</p>

Кастинг професіоналів: їстівні іграшки, чорне м'ясо і двійник Олега Винника

Всі випуски | Професіонали

Кастинг професіоналів: їстівні іграшки, чорне м'ясо і двійник Олега Винника

Сьогодні на кухні МастерШеф будуть вперше готуватимуть не зелені аматори, які вивчили рецепти по відео, а професіонали! Багато з них уже керують власними ресторанами та кондитерськими, можуть похвалитися нагородами з міжнародних конкурсів і навіть шанувальниками. Чи будуть вони переживати перед вердиктом суддів? Дізнаємося в 1 випуску!

У новому сезоні улюбленого кулінарного шоу України «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 від 02.03.2019 ми побачимо, як впевнені кухарі проходили суворий відбір. Перед ними стояло непросте завдання: здивувати досвідченого Ектора Хіменес-Браво і вимогливого Володимира Ярославського, а також підкорити своїми стравами ніжну та дбайливу до дрібниць Єлизавету Глинську. Крім конкурсної страви, журі також звертало увагу на життєву філософію конкурсантів і їхнє ставлення до кухні.

Сьогодні в шоу «МастерШеф. Професіонали» 1 випуск ми познайомимося зі справжнісіньким самородком, який доведе, що кухня – це драйв, це перегони й адреналін, це вічний двигун, у якому кухар – лише гвинтик. Такою гарячою і великою любов'ю до кулінарії неможливо не заразитися! Інший учасник МастерШеф 2019, Саша, покаже глядачам майстер-клас, як створювати феєрверк у роті! Чи скажуть йому заповітне «так» судді за брускетти з грушею, грибами й авокадо, а також за вершковий суп з імбиром і чилі? Дивись уже 02.03.2019.

На кастинг «МастерШеф. Професіонали» прийшла й учасниця чемпіонату світу з кондитерського мистецтва «Mondial des arts sucres» Юлія Ангелова! В її ресторані побувала сама Єлизавета Глинська, причому з'ясувалося, що шеф-кухар навіть не знала про це. У багатьох кулінарних конкурсах за кордоном брав участь й Олександр Абрамов. Він працює на кухні з 1995 року і прийшов у проект за мільйоном, на який відкриє свій ресторан. Чим будуть пригощати журі ці два кухарі, уже знайомі з вогнем і водою інших конкурсів?

У «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 дивись, кому Ектор скаже слово «ідеально»? А кого і зовсім кинеться обіймати? Що стане причиною такого надлишка почуттів іменитого шеф-кухаря?

Обов'язково дивись презентацію страви Катерини Яблонської, яка приготувала їстівну новорічну іграшку! Цікаво спостерігати і за Надією – кухарем духовної семінарії УГКЦ в Івано-Франківську. З яким єдиним питанням до Ектора вона приїхала на кастинг «МастерШеф. Професіонали»? Не пропусти!

Дивись онлайн «МастерШеф. Професіонали» випуск 1 від 02.03.2019 разом із Teleportal!

Більше інформації про новий сезон «МастерШеф. Професіонали» - читай за посиланням.