Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 2 відбірковий день: приготувати шедевр за 50 грн
<p>«У душі тремтіння. Просто нереальне тремтіння» - учасники шоу «Мастер Шеф. Професіонали» сьогодні вперше зайшли на історичну кухню, яка змінила десятки доль. Тільки Катерині Пєсковій уже знайоме відчуття трепету й величі від цих стін. Яке же їй буде повернутися? І чи допоможе їй вибитися в лідери досвід участі в 6 сезоні Мастер Шеф?</p> <p>У кулінарному шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф. Професіонали»</a> випуск 2 від 09.03.2019 триває жорстокий відбір. Перший етап кастингу успішно пройшли 24 учасники, але в ефірах будуть боротися лише 15 із них. Уже сьогодні вирішитися доля цілих 9 чоловік, які поїдуть додому за крок до омріяних фартухів. Щоб зайняти почесне місце на балконі, конкурсантам доведеться проявити себе в 3 командних конкурсах. Як впораються кондитери, адже вони не звикли обробляти рибу та рубати м'ясо? Дивись «Мастер Шеф. Професіонали» 2 випуск!</p> <p><a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a>, <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавета Глинська</a> вирішили відразу скинути досвідчених кулінарів у кар'єр із їхнього високого Олімпу. На продукти для страви вони отримали тільки по 50 грн! Усі ресторатори в шоці і холодному поту! Що можна купити на цю суму? Але ж українці, згідно зі статистикою, обідають на 45 грн. Якщо вже обиватель зміг, то професіонали Мастер Шеф точно впораються. У цьому конкурсі учасники об'єдналися в команди по 3 людини. Вилетить той, чия страва виявиться найгіршою.</p> <p>Щоб перемогти, деякі кулінари акцентували на кількості технік, інші – у пріоритет поставили бюджетність інгредієнтів. Був і той, хто у всій цій метушні переживав тільки про свої 20 тис. передплатників. Дивись онлайн у 2 випуску «Мастер Шеф. Професіонали», як спрацювалися учасники? Чи сварилися вони, як зазвичай роблять аматори? Перетягували ковдру? Як би там не було, а атмосфера точно була унікальна для кухні Мастер Шеф. Не пропусти!</p> <p>Дивись «Мастер Шеф. Професіонали» 2 випуск від 09.03.2019 на Teleportal і дізнайся, якими виявилися перші вердикти суддів кулінарам зі стажем? Хто проявив себе, а хто ганебно провалився?</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-1">«Мастер Шеф. Професіонали» випуск 1</a>, щоб дивитися епізод онлайн.</p>

2 відбірковий день: приготувати шедевр за 50 грн

Всі випуски | Професіонали

2 відбірковий день: приготувати шедевр за 50 грн

«У душі тремтіння. Просто нереальне тремтіння» - учасники шоу «Мастер Шеф. Професіонали» сьогодні вперше зайшли на історичну кухню, яка змінила десятки доль. Тільки Катерині Пєсковій уже знайоме відчуття трепету й величі від цих стін. Яке же їй буде повернутися? І чи допоможе їй вибитися в лідери досвід участі в 6 сезоні Мастер Шеф?

У кулінарному шоу «Мастер Шеф. Професіонали» випуск 2 від 09.03.2019 триває жорстокий відбір. Перший етап кастингу успішно пройшли 24 учасники, але в ефірах будуть боротися лише 15 із них. Уже сьогодні вирішитися доля цілих 9 чоловік, які поїдуть додому за крок до омріяних фартухів. Щоб зайняти почесне місце на балконі, конкурсантам доведеться проявити себе в 3 командних конкурсах. Як впораються кондитери, адже вони не звикли обробляти рибу та рубати м'ясо? Дивись «Мастер Шеф. Професіонали» 2 випуск!

Ектор Хіменес-Браво, Володимир Ярославський і Єлизавета Глинська вирішили відразу скинути досвідчених кулінарів у кар'єр із їхнього високого Олімпу. На продукти для страви вони отримали тільки по 50 грн! Усі ресторатори в шоці і холодному поту! Що можна купити на цю суму? Але ж українці, згідно зі статистикою, обідають на 45 грн. Якщо вже обиватель зміг, то професіонали Мастер Шеф точно впораються. У цьому конкурсі учасники об'єдналися в команди по 3 людини. Вилетить той, чия страва виявиться найгіршою.

Щоб перемогти, деякі кулінари акцентували на кількості технік, інші – у пріоритет поставили бюджетність інгредієнтів. Був і той, хто у всій цій метушні переживав тільки про свої 20 тис. передплатників. Дивись онлайн у 2 випуску «Мастер Шеф. Професіонали», як спрацювалися учасники? Чи сварилися вони, як зазвичай роблять аматори? Перетягували ковдру? Як би там не було, а атмосфера точно була унікальна для кухні Мастер Шеф. Не пропусти!

Дивись «Мастер Шеф. Професіонали» 2 випуск від 09.03.2019 на Teleportal і дізнайся, якими виявилися перші вердикти суддів кулінарам зі стажем? Хто проявив себе, а хто ганебно провалився?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням «Мастер Шеф. Професіонали» випуск 1, щоб дивитися епізод онлайн.