Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Війна кондитерів і Володимир Ярославський у битві «чорних фартухів»
<p>Кастинги нарешті закінчені. Сьогодні 15 найсильніших учасників одягнуть почесні кітелі «Мастер Шеф. Професіонали»! Особливо тремтливо ​​до своєї форми ставиться Катерина Пєскова – дівчина ще пам'ятає, скільки поту, сліз і нервових клітин пішло, щоб її завоювати.</p> <p>Але щастя маленької перемоги триватиме недовго, тому що в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">Мастер Шеф Професіонали</a> 3 випуск від 16.03.2019 учасникам доведеться пройти перші випробування і відчути, у яке місце вони потрапили. Марафон із 39 конкурсів до перемоги починається! Обурення <a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавети Глинської</a>, <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a> за робочою поверхнею, перші сварки і весільний банкет – дивись уже сьогодні ввечері в улюбленому шоу Мастер Шеф Професіонали онлайн.</p> <p>Перевірити кулінарів на витривалість судді вирішили класичною естафетою! Вибір двох ворогуючих капітанів довірили «доленосному відру» для шампанського. А ось товаришів по кухні голови команд вибирали не просто за особистими симпатіями – а за анкетами без імені. Щоб під час естафети працювати з друзями, довелося проявити кмітливість і знати один про одного більше, ніж просто ім'я та прізвище. Приготувати 1 страву – це і стане головним завданням учасників Мастер Шеф. Професіонали 3 випуск проведуть у пеклі цілих 7 процесів: по одному на кожного кулінара. Чи радітимуть кулінари в кінці конкурсу? У кого станеться невмілий «секс із рибою»? І яка команда подасть страву без основного компонента? Дивися в шоу Мастер Шеф Професіонали 16.03.2019.</p> <p>Брати реванш тим, хто програв, доведеться прямо під час банкету! За 2.5 години кулінарам необхідно приготувати святкове меню і встигнути нагодувати цілий зал гостей! Крім того, молодята попросили від професіоналів Мастер Шеф влаштувати майстер-класи та надати від кожної команди ведучого і бармена.</p> <p>Червона команда вирішила зробити акцент на кількості і має намір приготувати цілих 7 страв! Чи реально це встигнути? А сині віддали перевагу якості. У їхньому меню тільки 4 пункти. У шоу Мастер Шеф Професіонали 3 випуск побачимо, чия тактика виявилася виграшною?</p> <p>На кухні учасникам шоу, очевидно, було тісно... Дізнайся, як почалася війна між кондитерами? І кому доведеться одягнути чорний фартух?</p> <p>Дивись онлайн Мастер Шеф Професіонали 3 випуск від 16.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-2">Мастер Шеф Професіонали 2 випуск</a>.</p>

Війна кондитерів і Володимир Ярославський у битві «чорних фартухів»

Всі випуски | Професіонали

Війна кондитерів і Володимир Ярославський у битві «чорних фартухів»

Кастинги нарешті закінчені. Сьогодні 15 найсильніших учасників одягнуть почесні кітелі «Мастер Шеф. Професіонали»! Особливо тремтливо ​​до своєї форми ставиться Катерина Пєскова – дівчина ще пам'ятає, скільки поту, сліз і нервових клітин пішло, щоб її завоювати.

Але щастя маленької перемоги триватиме недовго, тому що в шоу Мастер Шеф Професіонали 3 випуск від 16.03.2019 учасникам доведеться пройти перші випробування і відчути, у яке місце вони потрапили. Марафон із 39 конкурсів до перемоги починається! Обурення Єлизавети Глинської, Володимир Ярославський за робочою поверхнею, перші сварки і весільний банкет – дивись уже сьогодні ввечері в улюбленому шоу Мастер Шеф Професіонали онлайн.

Перевірити кулінарів на витривалість судді вирішили класичною естафетою! Вибір двох ворогуючих капітанів довірили «доленосному відру» для шампанського. А ось товаришів по кухні голови команд вибирали не просто за особистими симпатіями – а за анкетами без імені. Щоб під час естафети працювати з друзями, довелося проявити кмітливість і знати один про одного більше, ніж просто ім'я та прізвище. Приготувати 1 страву – це і стане головним завданням учасників Мастер Шеф. Професіонали 3 випуск проведуть у пеклі цілих 7 процесів: по одному на кожного кулінара. Чи радітимуть кулінари в кінці конкурсу? У кого станеться невмілий «секс із рибою»? І яка команда подасть страву без основного компонента? Дивися в шоу Мастер Шеф Професіонали 16.03.2019.

Брати реванш тим, хто програв, доведеться прямо під час банкету! За 2.5 години кулінарам необхідно приготувати святкове меню і встигнути нагодувати цілий зал гостей! Крім того, молодята попросили від професіоналів Мастер Шеф влаштувати майстер-класи та надати від кожної команди ведучого і бармена.

Червона команда вирішила зробити акцент на кількості і має намір приготувати цілих 7 страв! Чи реально це встигнути? А сині віддали перевагу якості. У їхньому меню тільки 4 пункти. У шоу Мастер Шеф Професіонали 3 випуск побачимо, чия тактика виявилася виграшною?

На кухні учасникам шоу, очевидно, було тісно... Дізнайся, як почалася війна між кондитерами? І кому доведеться одягнути чорний фартух?

Дивись онлайн Мастер Шеф Професіонали 3 випуск від 16.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Мастер Шеф Професіонали 2 випуск.