Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перемогти Єлизавету Глинську і пройти шлях «Із варяг у греки»: хто провалить випробування?
<p>Чи можна будь-який побутовий предмет зробити їстівним, наприклад, лампочку або ватні палички? Звичайно, у стандартній ситуації ні. Але учасникам «Мастер Шеф Професіонали» доведеться придумати, як втілити ці предмети в страві! Що вийде? Дивись уже сьогодні ввечері.</p> <p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 4 випуск від 23.03.2019 кулінарам вкотре нагадають, що вони прийшли на ускладнений кулінарний конкурс. Тому на самому початку шляху їм доведеться пройти випробування, яке учасникам-аматорам Мастер Шеф дається тільки на порозі до фіналу, коли вони накопичили потрібний досвід і знання. Сьогодні професіоналам доведеться готувати концептуальний обід для переможців Мастер Шеф! В альма матер повернуться:</p> <ul> <li>Світлана Шептуха,</li> <li>Ольга Мартиновська,</li> <li>Євген Злобін,</li> <li>Євген Клопотенко,</li> <li>Асмік Гаспарян,</li> <li>Пава (Вадим Бжезинський),</li> <li>Іван Міланович.</li> </ul> <p>Дивись у 4 випуску «Мастер Шеф Професіонали» онлайн довгоочікуване повернення на екрани першої чемпіонки і першопрохідника шоу Світлани Шептухи. З якими новинами прийшли в гості почесні переможці? Де вони зараз працюють? І як їм було оцінювати досвідчених шеф-кухарів? Дізнайся в новому випуску.</p> <p>Щоб ускладнити завдання, журі дозволило готувати страви тільки з продуктів, які виросли в Україні. Це означає, що учасники не зможуть дивувати гостей екзотичними фруктами, океанською рибою і іншими делікатесами. За кожну страву дегустатори платитимуть. Яка команда, сині або червоні, зароблять більше?</p> <p>У другому конкурсі в шоу «Мастер Шеф Професіонали» 23.03.2019 кулінари пройдуть нелегкий історичний шлях «Із варяг у греки». Для цього доведеться приготувати по одній національній страві кожної країни, яку вони перетнуть на шляху до Греції. На старті три команди. Сьогодні не буде двох переможців – цілим двом капітанам доведеться одягати на своїх колег чорні фартухи.</p> <p>Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 4 випуск від 23.03.2019 та дізнайся, хто в цьому ефірі боротиметься на виживання? Цього разу змагатися з чорними фартухами буде Єлизавета Глинська. Який урок вона викладе професіоналам?</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-3">«Мастер Шеф Професіонали» 3 випуск</a>.</p>

Перемогти Єлизавету Глинську і пройти шлях «Із варяг у греки»: хто провалить випробування?

Всі випуски | Професіонали

Перемогти Єлизавету Глинську і пройти шлях «Із варяг у греки»: хто провалить випробування?

Чи можна будь-який побутовий предмет зробити їстівним, наприклад, лампочку або ватні палички? Звичайно, у стандартній ситуації ні. Але учасникам «Мастер Шеф Професіонали» доведеться придумати, як втілити ці предмети в страві! Що вийде? Дивись уже сьогодні ввечері.

У шоу «Мастер Шеф Професіонали» 4 випуск від 23.03.2019 кулінарам вкотре нагадають, що вони прийшли на ускладнений кулінарний конкурс. Тому на самому початку шляху їм доведеться пройти випробування, яке учасникам-аматорам Мастер Шеф дається тільки на порозі до фіналу, коли вони накопичили потрібний досвід і знання. Сьогодні професіоналам доведеться готувати концептуальний обід для переможців Мастер Шеф! В альма матер повернуться:

  • Світлана Шептуха,
  • Ольга Мартиновська,
  • Євген Злобін,
  • Євген Клопотенко,
  • Асмік Гаспарян,
  • Пава (Вадим Бжезинський),
  • Іван Міланович.

Дивись у 4 випуску «Мастер Шеф Професіонали» онлайн довгоочікуване повернення на екрани першої чемпіонки і першопрохідника шоу Світлани Шептухи. З якими новинами прийшли в гості почесні переможці? Де вони зараз працюють? І як їм було оцінювати досвідчених шеф-кухарів? Дізнайся в новому випуску.

Щоб ускладнити завдання, журі дозволило готувати страви тільки з продуктів, які виросли в Україні. Це означає, що учасники не зможуть дивувати гостей екзотичними фруктами, океанською рибою і іншими делікатесами. За кожну страву дегустатори платитимуть. Яка команда, сині або червоні, зароблять більше?

У другому конкурсі в шоу «Мастер Шеф Професіонали» 23.03.2019 кулінари пройдуть нелегкий історичний шлях «Із варяг у греки». Для цього доведеться приготувати по одній національній страві кожної країни, яку вони перетнуть на шляху до Греції. На старті три команди. Сьогодні не буде двох переможців – цілим двом капітанам доведеться одягати на своїх колег чорні фартухи.

Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 4 випуск від 23.03.2019 та дізнайся, хто в цьому ефірі боротиметься на виживання? Цього разу змагатися з чорними фартухами буде Єлизавета Глинська. Який урок вона викладе професіоналам?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 3 випуск.