Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Майстер-клас від Жорді Круза: герої готують страву на зірку Мішлен
<p>Перед учасниками «Мастер Шеф Професіонали» ще ніколи не стояло таке складне завдання, як сьогодні: ідеально відтворити три страви геніального іспанського шеф-кухаря Жорді Круза, володаря 4 зірок Мішлен!</p> <p>Щоб герої шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 5 випуск від 30.03.2019 не впали в бруд обличчям, вчити їх готувати ці складні рецепти буде сам Жорді Круз! Кулінари отримають цілих три безцінних майстер-класи від шефа, знаменитого на весь світ. Він зможе перевернути і глядацьке уявлення про кухню. Наприклад, в ефірі «Мастер Шеф Професіонали» онлайн Круз доведе, що страва може складатися всього з одного інгредієнта! Він покаже, як зробити помідорний тар-тар і навіть морозиво з помідора. Чи зможуть професіонали не зганьбити свого вчителя і приготувати гідні страви? Дізнаємося вже сьогодні ввечері.</p> <p>Основним завданням учасників буде відтворити якомога більше якісних копій страв Жорді Круза і заробити за них гроші. Тут не буде місця найменшим погрішностям. Але дехто з героїв «Мастер Шеф Професіонали» 30.03.2019 зуміє подати шефу, чотири рази нагородженому Мішлен, сміття з артишоку! Хто це буде? Дивись у 5 випуску!</p> <p>Сьогодні кулінарам також доведеться подолати виїзний конкурс – а саме, нагодувати цілих три десятка школярів. Професіонали вже уявили, як будуть підкорювати маленькі серця бургерами і десертами з кремом... Але <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a> оголосив про два обмеження: у продуктах і в грошах. Меню повинно бути здоровим і одночасно смачним. І приготувати його потрібно за 1600 грн.</p> <p>Дивись «Мастер Шеф Професіонали» 5 випуск онлайн і дізнайся, як учасники домовлялися про страви в месенджері? Хто отримав чорний фартух? І хто пішов із «Мастер Шеф Професіонали»?</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-4">«Мастер Шеф Професіонали» 4 випуск</a>.</p>

Майстер-клас від Жорді Круза: герої готують страву на зірку Мішлен

Всі випуски | Професіонали

Майстер-клас від Жорді Круза: герої готують страву на зірку Мішлен

Перед учасниками «Мастер Шеф Професіонали» ще ніколи не стояло таке складне завдання, як сьогодні: ідеально відтворити три страви геніального іспанського шеф-кухаря Жорді Круза, володаря 4 зірок Мішлен!

Щоб герої шоу «Мастер Шеф Професіонали» 5 випуск від 30.03.2019 не впали в бруд обличчям, вчити їх готувати ці складні рецепти буде сам Жорді Круз! Кулінари отримають цілих три безцінних майстер-класи від шефа, знаменитого на весь світ. Він зможе перевернути і глядацьке уявлення про кухню. Наприклад, в ефірі «Мастер Шеф Професіонали» онлайн Круз доведе, що страва може складатися всього з одного інгредієнта! Він покаже, як зробити помідорний тар-тар і навіть морозиво з помідора. Чи зможуть професіонали не зганьбити свого вчителя і приготувати гідні страви? Дізнаємося вже сьогодні ввечері.

Основним завданням учасників буде відтворити якомога більше якісних копій страв Жорді Круза і заробити за них гроші. Тут не буде місця найменшим погрішностям. Але дехто з героїв «Мастер Шеф Професіонали» 30.03.2019 зуміє подати шефу, чотири рази нагородженому Мішлен, сміття з артишоку! Хто це буде? Дивись у 5 випуску!

Сьогодні кулінарам також доведеться подолати виїзний конкурс – а саме, нагодувати цілих три десятка школярів. Професіонали вже уявили, як будуть підкорювати маленькі серця бургерами і десертами з кремом... Але Володимир Ярославський оголосив про два обмеження: у продуктах і в грошах. Меню повинно бути здоровим і одночасно смачним. І приготувати його потрібно за 1600 грн.

Дивись «Мастер Шеф Професіонали» 5 випуск онлайн і дізнайся, як учасники домовлялися про страви в месенджері? Хто отримав чорний фартух? І хто пішов із «Мастер Шеф Професіонали»?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 4 випуск.