Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Десерти проти м'ясників: хто одягне чорний фартух?
<p>Під час кастингів шоу «Мастер Шеф Професіонали» <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a> переживали, що кондитери не зможуть обробляти величезну рибу або важкий шматок м'яса. І ніхто не думав, як же завзяті м'ясники впораються з крихкими еклерами та круасанами. Що ж сьогодні той день, коли ми всі дізнаємося, чи легка насправді праця – готувати десерт?</p> <p>Учасникам «Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск від 06.04.2019 доведеться пройти добре знайомий фанатам шоу конкурс. Завдання кожного – приготувати страву під коробкою, щоб виручити за нього гроші. Але заробити можна не тільки чесною працею, а й «доносами» на своїх суперників. М'ясник Костя- «вулиця мене виховала» обурений: він ніколи не підставляв своїх. Надя, яка багато років пропрацювала в духовній семінарії, теж не може переступити через себе і свою віру. А хто був готовий скоріше почати робити наклеп? Дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> онлайн.</p> <p>Виявилося, доноси – не єдине випробування. Під коробками «королів м'яса» чекали... десерти! Такої паніки в рядах професіоналів ще не було! Чи зможуть вони спекти їстівні ласощі? Як провалиться найдосвідченіший герой «Мастер Шеф Професіонали» Олександр Абрамов? І кого учасники люблять настільки, що не посміють написати жодної записки до страви кулінара? Дізнайся вже сьогодні ввечері в 6 випуску.</p> <p>Зароблені гроші доведеться витратити на наступному конкурсі. Судді проекту «Мастер Шеф Професіонали» 06.04.2019 обурені марнотратством учасників. Якщо вони привчені до культури використання продуктів, на відміну від аматорів, то до економії ресурсів таких, як електрика, аж ніяк. Щоб провчити героїв, Ектор і Володимир вирішили продавати їм за гроші оренду кухонних квадратних метрів, поверхонь, техніки та всілякого начиння.</p> <p>Кому вдалося купити повноцінне кухонне приміщення, а кому довелося тулитися один з одним? І як це вплинуло на результат – якість страв? Дивись «Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск онлайн на Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-5">«Мастер Шеф Професіонали» 5 випуск</a>.</p>

Десерти проти м'ясників: хто одягне чорний фартух?

Всі випуски | Професіонали

Десерти проти м'ясників: хто одягне чорний фартух?

Під час кастингів шоу «Мастер Шеф Професіонали» Ектор Хіменес-Браво і Володимир Ярославський переживали, що кондитери не зможуть обробляти величезну рибу або важкий шматок м'яса. І ніхто не думав, як же завзяті м'ясники впораються з крихкими еклерами та круасанами. Що ж сьогодні той день, коли ми всі дізнаємося, чи легка насправді праця – готувати десерт?

Учасникам «Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск від 06.04.2019 доведеться пройти добре знайомий фанатам шоу конкурс. Завдання кожного – приготувати страву під коробкою, щоб виручити за нього гроші. Але заробити можна не тільки чесною працею, а й «доносами» на своїх суперників. М'ясник Костя- «вулиця мене виховала» обурений: він ніколи не підставляв своїх. Надя, яка багато років пропрацювала в духовній семінарії, теж не може переступити через себе і свою віру. А хто був готовий скоріше почати робити наклеп? Дивись «Мастер Шеф Професіонали» онлайн.

Виявилося, доноси – не єдине випробування. Під коробками «королів м'яса» чекали... десерти! Такої паніки в рядах професіоналів ще не було! Чи зможуть вони спекти їстівні ласощі? Як провалиться найдосвідченіший герой «Мастер Шеф Професіонали» Олександр Абрамов? І кого учасники люблять настільки, що не посміють написати жодної записки до страви кулінара? Дізнайся вже сьогодні ввечері в 6 випуску.

Зароблені гроші доведеться витратити на наступному конкурсі. Судді проекту «Мастер Шеф Професіонали» 06.04.2019 обурені марнотратством учасників. Якщо вони привчені до культури використання продуктів, на відміну від аматорів, то до економії ресурсів таких, як електрика, аж ніяк. Щоб провчити героїв, Ектор і Володимир вирішили продавати їм за гроші оренду кухонних квадратних метрів, поверхонь, техніки та всілякого начиння.

Кому вдалося купити повноцінне кухонне приміщення, а кому довелося тулитися один з одним? І як це вплинуло на результат – якість страв? Дивись «Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск онлайн на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 5 випуск.