Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фінальна битва Пєскової та Яблонської: хто отримав одностайну перемогу?
<p>Протистояння Яблонської та Пєскової триває. Сьогодні судді «Мастер Шеф Професіонали» вирішили зіштовхнути дівчат лобами, щоб раз і назавжди вирішити їхню суперечку. Хто з них доведе, що вона найкращий капітан-кондитер у шоу?</p> <p>Учасники проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 7 випуск від 13.04.2019 отримали одне з найбільш незвичайних і неймовірно складних завдань – приготувати їстівну карусель! Одне це слово викликало в Аліка біль. М'ясники вкрилися холодним потом. Але не все так страшно – запевнили <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a>, <a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавета Глинська</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a>. Готувати поодинці не доведеться. Героїв поділили на дві команди, а в капітани призначили двох найкваліфікованіших у цій справі фахівців – Катерину Пєскову та Катерину Яблонську. Кожна з них повинна навчити грубих м'ясників робити повітряну меренгу і найм’якіший бісквіт.</p> <p>Оцінювати казкові солодкі каруселі, приготовані руками героїв «Мастер Шеф Професіонали» 13.04.2019, прийшли переможці та учасники кулінарного шоу «Мастер Шеф Діти». Адже вони точно розуміються в ласощах! Кому присудять неймовірну одноголосну перемогу? Дізнайся за мить!</p> <p>Після такого складного випробування потрібно видихнути... Тому наступний конкурс виявився на подив легким! У 7 випуску «Мастер Шеф» професіонали в складі чотирьох команд повинні були приготувати по одній страві французької кухні. Набори продуктів у всіх однакові. Що готувати – вибирали самі герої. Здавалося, не завдання, а мрія! Але незабаром учасники зрозуміли, у чому підступ. Оцінювали страви капітани-конкуренти. Вони ж голосували за найгірше куховарство. Дивись «Мастер Шеф Професіонали» онлайн – дізнайся, хто судив справедливо, а хто навмисно обмовив чуже блюдо. Ризик дуже великий: вся команда, що програла, одягає чорне.</p> <p>А битву на виліт судді «Мастер Шеф Професіонали» в 7 випуску придумали складну: приготувати вишукану страву високої кухні в... «мікрохвильовці». Чи змогли кулінари відновити репутацію цих печей в очах народу? Дивись онлайн у шоу «Мастер Шеф Професіонали» 13.04.2019.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-6">«Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск</a>.</p>

Фінальна битва Пєскової та Яблонської: хто отримав одностайну перемогу?

Всі випуски | Професіонали

Фінальна битва Пєскової та Яблонської: хто отримав одностайну перемогу?

Протистояння Яблонської та Пєскової триває. Сьогодні судді «Мастер Шеф Професіонали» вирішили зіштовхнути дівчат лобами, щоб раз і назавжди вирішити їхню суперечку. Хто з них доведе, що вона найкращий капітан-кондитер у шоу?

Учасники проекту «Мастер Шеф Професіонали» 7 випуск від 13.04.2019 отримали одне з найбільш незвичайних і неймовірно складних завдань – приготувати їстівну карусель! Одне це слово викликало в Аліка біль. М'ясники вкрилися холодним потом. Але не все так страшно – запевнили Ектор Хіменес-Браво, Єлизавета Глинська та Володимир Ярославський. Готувати поодинці не доведеться. Героїв поділили на дві команди, а в капітани призначили двох найкваліфікованіших у цій справі фахівців – Катерину Пєскову та Катерину Яблонську. Кожна з них повинна навчити грубих м'ясників робити повітряну меренгу і найм’якіший бісквіт.

Оцінювати казкові солодкі каруселі, приготовані руками героїв «Мастер Шеф Професіонали» 13.04.2019, прийшли переможці та учасники кулінарного шоу «Мастер Шеф Діти». Адже вони точно розуміються в ласощах! Кому присудять неймовірну одноголосну перемогу? Дізнайся за мить!

Після такого складного випробування потрібно видихнути... Тому наступний конкурс виявився на подив легким! У 7 випуску «Мастер Шеф» професіонали в складі чотирьох команд повинні були приготувати по одній страві французької кухні. Набори продуктів у всіх однакові. Що готувати – вибирали самі герої. Здавалося, не завдання, а мрія! Але незабаром учасники зрозуміли, у чому підступ. Оцінювали страви капітани-конкуренти. Вони ж голосували за найгірше куховарство. Дивись «Мастер Шеф Професіонали» онлайн – дізнайся, хто судив справедливо, а хто навмисно обмовив чуже блюдо. Ризик дуже великий: вся команда, що програла, одягає чорне.

А битву на виліт судді «Мастер Шеф Професіонали» в 7 випуску придумали складну: приготувати вишукану страву високої кухні в... «мікрохвильовці». Чи змогли кулінари відновити репутацію цих печей в очах народу? Дивись онлайн у шоу «Мастер Шеф Професіонали» 13.04.2019.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 6 випуск.