Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування від Надії Матвєєвої та розслідування кулінарного злочину
<p style="text-align:justify">Учасники шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 11 випуск від 11.05.19 готуються вийти за рамки кулінарної творчості. Сьогодні їм доведеться поєднати готування з літературою і розгадати злочин, який по зубах тільки Шерлоку Холмсу! Дві команди, дві страви та ціла гора фейкових інгредієнтів – хто саме зможе розгадати за ними правильний рецепт? Дивись у новому епізоді «Мастер Шеф Професіонали» онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Як завжди підступна трійка суддів Ектор Хіменес-Браво, <a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавета Глинська</a> та Володимир Ярославський не відкрила назви страв командам, зате розповіла цю інформацію конкурентам і віддала ворогові повний набір продуктів для виконання завдання. Учасникам «Мастер Шеф Професіонали» 11.05.19 доведеться обмінятися інгредієнтами, однак у такій послідовності, щоб команда за стіною не зрозуміла, що їм потрібно приготувати. Надіслати можна і продукт, що не стосується страви, але за нього доведеться заплатити білим фартухом. Які стратегії вибрали команди? І чи вдалося їм обдурити досвідчених колег? Дізнаємося в 11 випуску «Мастер Шеф Професіонали».</p> <p style="text-align:justify">У другому випробуванні герої долучяться до телемистецтва. Їм доведеться влаштувати собі справжній мозковий штурм, адже придумати потрібно реальний відеоблог з унікальними кулінарними лайфхаками. Оцінювати старання професіоналів «Мастер Шеф» буде найдосвідченіший лайфхакер країни – Надія Матвєєва. Учасники покажуть:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Як розрізати варені яйця, щоб вони не розкришилися?</li> <li style="text-align:justify">Як швидко почистити перець від зерняток?</li> <li style="text-align:justify">Як легко відокремити білок від жовтка?</li> </ul> <p style="text-align:justify">Алік Мкртчян відчув свою перевагу – він добре знає, що потрібно підписникам, тому що сам активний блогер. Чи зможе хтось скласти йому конкуренцію? І хто потрапить на битву чорних? Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 11 випуск від 11.05.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vypusk-10">«Мастер Шеф Професіонали» 10 випуск</a>.</p>

Випробування від Надії Матвєєвої та розслідування кулінарного злочину

Всі випуски | Професіонали

Випробування від Надії Матвєєвої та розслідування кулінарного злочину

Учасники шоу «Мастер Шеф Професіонали» 11 випуск від 11.05.19 готуються вийти за рамки кулінарної творчості. Сьогодні їм доведеться поєднати готування з літературою і розгадати злочин, який по зубах тільки Шерлоку Холмсу! Дві команди, дві страви та ціла гора фейкових інгредієнтів – хто саме зможе розгадати за ними правильний рецепт? Дивись у новому епізоді «Мастер Шеф Професіонали» онлайн.

Як завжди підступна трійка суддів Ектор Хіменес-Браво, Єлизавета Глинська та Володимир Ярославський не відкрила назви страв командам, зате розповіла цю інформацію конкурентам і віддала ворогові повний набір продуктів для виконання завдання. Учасникам «Мастер Шеф Професіонали» 11.05.19 доведеться обмінятися інгредієнтами, однак у такій послідовності, щоб команда за стіною не зрозуміла, що їм потрібно приготувати. Надіслати можна і продукт, що не стосується страви, але за нього доведеться заплатити білим фартухом. Які стратегії вибрали команди? І чи вдалося їм обдурити досвідчених колег? Дізнаємося в 11 випуску «Мастер Шеф Професіонали».

У другому випробуванні герої долучяться до телемистецтва. Їм доведеться влаштувати собі справжній мозковий штурм, адже придумати потрібно реальний відеоблог з унікальними кулінарними лайфхаками. Оцінювати старання професіоналів «Мастер Шеф» буде найдосвідченіший лайфхакер країни – Надія Матвєєва. Учасники покажуть:

  • Як розрізати варені яйця, щоб вони не розкришилися?
  • Як швидко почистити перець від зерняток?
  • Як легко відокремити білок від жовтка?

Алік Мкртчян відчув свою перевагу – він добре знає, що потрібно підписникам, тому що сам активний блогер. Чи зможе хтось скласти йому конкуренцію? І хто потрапить на битву чорних? Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 11 випуск від 11.05.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 10 випуск.