Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Професіонали VS. аматори: гарячий батл учасників із переможцями Мастер Шеф
<p style="text-align:justify">У першому індивідуальному конкурсі шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 12 випуск від 18.05.19 ніхто не зможе нічого приготувати! Усе тому, що цього разу судді вирішили перевірити на профпридатність смакові рецептори учасників і їхнє вміння розпізнавати смаки. Спеціально з цього приводу Ектор приготував страву зі своєї батьківщини – класичний колумбійський суп. Він складається з 12 інгредієнтів, які й належить відгадати професіоналам «Мастер Шеф». Шанси на провал або успіх рівні – у героїв є вибір між 24 коробок із продуктами і 3 хвилини на прийняття рішення. Цілих три учасники кулінарного проекту СТБ, які відгадають найменше число складових цього «супчику», одягнуть чорне! Дивись у шоу «Мастер Шеф Професіонали» онлайн:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Кому не пощастить із кольором фартухів?</li> <li style="text-align:justify">Як впораються із завданням відмінник Абрамов і улюблениця Ектора Хіменес-Браво, Катерина Пєскова?</li> <li style="text-align:justify">У чому вперше схибить Серветник?</li> <li style="text-align:justify">І чи допоможуть Аліку коріння мами-ворожки?</li> </ul> <p style="text-align:justify"><strong>У 12 випуску «Мастер Шеф Професіонали» 18.05.19 не пропусти довгоочікуваний грандіозний батл цього кулінарного року: професіонали проти переможців аматорського «Мастер Шеф»!</strong></p> <p style="text-align:justify">Україну давно цікавило: хто ж готує краще? Сьогодні ми побачимо унікальну битву майстерності та кулінарної філософії! Передбачити результат неможливо! Навіть Асмік переживала – аматори ніколи не готували разом, тому є сумніви, чи спрацюються вони. Женя Клопотенко турбувався найбільше. Він досі «проклятий» постійними програшами в командних батлах. Тому перед візитом на кухню шоу «Мастер Шеф Професіонали» в 12 випуску він вставав із правильної ноги, уважно переходив дорогу та обходив кішок. Чи розірветься сьогодні чаклунське коло? І чи переживали професіонали перед таким відповідальним конкурсом?</p> <p style="text-align:justify"><strong>У проекті «Мастер Шеф Професіонали» дивись результат цієї історичної битви, а також не пропусти, як чорні фартухи впораються із завданням приготувати їжу для астронавтів!</strong></p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vypusk-11">«Мастер Шеф Професіонали» 11 випуск</a> онлайн.</p>

Професіонали VS. аматори: гарячий батл учасників із переможцями Мастер Шеф

Всі випуски | Професіонали

Професіонали VS. аматори: гарячий батл учасників із переможцями Мастер Шеф

У першому індивідуальному конкурсі шоу «Мастер Шеф Професіонали» 12 випуск від 18.05.19 ніхто не зможе нічого приготувати! Усе тому, що цього разу судді вирішили перевірити на профпридатність смакові рецептори учасників і їхнє вміння розпізнавати смаки. Спеціально з цього приводу Ектор приготував страву зі своєї батьківщини – класичний колумбійський суп. Він складається з 12 інгредієнтів, які й належить відгадати професіоналам «Мастер Шеф». Шанси на провал або успіх рівні – у героїв є вибір між 24 коробок із продуктами і 3 хвилини на прийняття рішення. Цілих три учасники кулінарного проекту СТБ, які відгадають найменше число складових цього «супчику», одягнуть чорне! Дивись у шоу «Мастер Шеф Професіонали» онлайн:

  • Кому не пощастить із кольором фартухів?
  • Як впораються із завданням відмінник Абрамов і улюблениця Ектора Хіменес-Браво, Катерина Пєскова?
  • У чому вперше схибить Серветник?
  • І чи допоможуть Аліку коріння мами-ворожки?

У 12 випуску «Мастер Шеф Професіонали» 18.05.19 не пропусти довгоочікуваний грандіозний батл цього кулінарного року: професіонали проти переможців аматорського «Мастер Шеф»!

Україну давно цікавило: хто ж готує краще? Сьогодні ми побачимо унікальну битву майстерності та кулінарної філософії! Передбачити результат неможливо! Навіть Асмік переживала – аматори ніколи не готували разом, тому є сумніви, чи спрацюються вони. Женя Клопотенко турбувався найбільше. Він досі «проклятий» постійними програшами в командних батлах. Тому перед візитом на кухню шоу «Мастер Шеф Професіонали» в 12 випуску він вставав із правильної ноги, уважно переходив дорогу та обходив кішок. Чи розірветься сьогодні чаклунське коло? І чи переживали професіонали перед таким відповідальним конкурсом?

У проекті «Мастер Шеф Професіонали» дивись результат цієї історичної битви, а також не пропусти, як чорні фартухи впораються із завданням приготувати їжу для астронавтів!

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись «Мастер Шеф Професіонали» 11 випуск онлайн.