Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випробування високою кухнею Франції та зловісне пророкування мами Мкртчяна
<p style="text-align:justify">У головному кулінарному шоу країни <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 13 випуск від 25.05.19 в учасників залишився останній шанс довести свій талант, проявити працьовитість і заслужити місце у фіналі. Тільки шестеро зможуть продовжити битву за мільйон у наступному заключному епізоді. Хто піде за крок до перемоги? Дивись сьогодні в проекті «Мастер Шеф Професіонали» онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Кулінарне ЗНО: чи всі професіонали «Мастер Шеф» - відмінники?</strong></p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавета Глинська</a> з порогу попередила учасників: сьогодні один із них остаточно переконається, число 13 нещасливе. Суддя розділила кухарів на дві команди, а капітанами запропонувала стати за бажанням. Кого покарає ініціатива? Результат конкурсу дізнаємося в «Мастер Шеф Професіонали» 25.05.2019.</p> <p style="text-align:justify">Шанс на перемогу був тільки в тих, хто добре знає ази. Кулінарам довелося одночасно спостерігати за приготуванням цілих 9 класичних страв! Кожну з них команда повинна була правильно відгадати і встигнути приготувати. Рецепти демонструвалися на таких крихітних екранах, що складно було не тільки встежити за діями кухара, а й зрозуміти, які інгредієнти він використовує. У 13 випуску «Мастер Шеф Професіонали» дивись, чому Пєскова стала забобонною? Які недобрі знаки їй послала доля? Хто замість страви високої кухні приготував «м'ясний рулетик», а також подав Ектору сире м'ясо?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Гра на чужому полі: професіонали пригощали французьких гостей їхніми рідними національними стравами</strong></p> <p style="text-align:justify">У наступному конкурсі учасники шоу «Мастер Шеф Професіонали» повинні були захистити честь України перед французькими дипломатами, шеф-кухарями, рестораторами й редакторами кулінарних журналів. Здивувати гостей потрібно було бездоганним виконанням страв, які вони і так добре знають. Хто з учасників присвоїв собі звання кращого офіціанта за версією «Мастер Шеф»? І яка команда не впоралася з високою французькою кухнею?</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 13 випуск на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Пропустили попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням, щоб дивитися <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vypusk-12">«Мастер Шеф Професіонали» 12 випуск</a>.</p>

Випробування високою кухнею Франції та зловісне пророкування мами Мкртчяна

Всі випуски | Професіонали

Випробування високою кухнею Франції та зловісне пророкування мами Мкртчяна

У головному кулінарному шоу країни «Мастер Шеф Професіонали» 13 випуск від 25.05.19 в учасників залишився останній шанс довести свій талант, проявити працьовитість і заслужити місце у фіналі. Тільки шестеро зможуть продовжити битву за мільйон у наступному заключному епізоді. Хто піде за крок до перемоги? Дивись сьогодні в проекті «Мастер Шеф Професіонали» онлайн.

Кулінарне ЗНО: чи всі професіонали «Мастер Шеф» - відмінники?

Єлизавета Глинська з порогу попередила учасників: сьогодні один із них остаточно переконається, число 13 нещасливе. Суддя розділила кухарів на дві команди, а капітанами запропонувала стати за бажанням. Кого покарає ініціатива? Результат конкурсу дізнаємося в «Мастер Шеф Професіонали» 25.05.2019.

Шанс на перемогу був тільки в тих, хто добре знає ази. Кулінарам довелося одночасно спостерігати за приготуванням цілих 9 класичних страв! Кожну з них команда повинна була правильно відгадати і встигнути приготувати. Рецепти демонструвалися на таких крихітних екранах, що складно було не тільки встежити за діями кухара, а й зрозуміти, які інгредієнти він використовує. У 13 випуску «Мастер Шеф Професіонали» дивись, чому Пєскова стала забобонною? Які недобрі знаки їй послала доля? Хто замість страви високої кухні приготував «м'ясний рулетик», а також подав Ектору сире м'ясо?

Гра на чужому полі: професіонали пригощали французьких гостей їхніми рідними національними стравами

У наступному конкурсі учасники шоу «Мастер Шеф Професіонали» повинні були захистити честь України перед французькими дипломатами, шеф-кухарями, рестораторами й редакторами кулінарних журналів. Здивувати гостей потрібно було бездоганним виконанням страв, які вони і так добре знають. Хто з учасників присвоїв собі звання кращого офіціанта за версією «Мастер Шеф»? І яка команда не впоралася з високою французькою кухнею?

Дивись онлайн «Мастер Шеф Професіонали» 13 випуск на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням, щоб дивитися «Мастер Шеф Професіонали» 12 випуск.