Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гра в кулінарну монополію: "куркуль" Серветник оголосив війну Пєсковій
<p style="text-align:justify">Всі хоч раз грали в монополію? У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">Мастер Шеф Професіонали</a> 8 випуск від 20.04.2019 улюблена гра вийшла на новий рівень!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Учасники кулінарного проекту спробували себе в ролі економістів і фотографів.</strong></p> <p style="text-align:justify">У кулінарному проекті Мастер Шеф Професіонали залишилося всього 11 конкурсантів. Боротьба стає все більш напруженою. Хто приготував настільки цікаву закуску, що <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-yaroslavskiy">Володимир Ярославський</a> втратив дар мови? А хто – змусив <a href="https://teleportal.ua/person/elizaveta-glinska">Єлизавету Глинську</a> скривитися? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться 8 випуск програми Мастер Шеф Професіонали 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>У перший день випробувань учасникам проекту довелося бути справжніми стратегами.</strong></p> <p style="text-align:justify">Монополія за версією шоу Мастер Шеф Професіонали – це безжальна боротьба між кулінарами. Капітанам команд довелося вести переговори, домовлятися про обмін і навіть оголошувати війну! Це вже не просто кулінарний конкурс, це – справжня битва умів.</p> <p style="text-align:justify">Перше випробування виявилося непростим для всіх. Команда Пєскової пішла на ризикований крок і приготувала десерт із гребінців. Складно? А як щодо такого – одній з команд взагалі не дісталося продуктів! Дивіться у програмі Мастер Шеф Професіонали 8 випуск, як викручувалися спритні кулінари. Чи можна приготувати закуску, якщо у твоєму арсеналі – тільки масло і перець? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться випуск кулінарного проекту Мастер Шеф Професіонали 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Наступного дня учасники озброїлися </strong><strong>полароїдами.</strong></p> <p style="text-align:justify">Судді проекту Мастер Шеф Професіонали продовжують дивувати оригінальними завданнями. Кулінарам довелося готувати складні страви за фотографіями – ніякого тексту, ніяких підказок. Чи можливо відтворити кулінарний шедевр за картинкою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Мастер Шеф Професіонали 8 випуск від 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vipusk-7">Мастер Шеф Професіонали 7 випуск</a>.</p>

Гра в кулінарну монополію: "куркуль" Серветник оголосив війну Пєсковій

Всі випуски | Професіонали

Гра в кулінарну монополію: "куркуль" Серветник оголосив війну Пєсковій

Всі хоч раз грали в монополію? У програмі Мастер Шеф Професіонали 8 випуск від 20.04.2019 улюблена гра вийшла на новий рівень!

Учасники кулінарного проекту спробували себе в ролі економістів і фотографів.

У кулінарному проекті Мастер Шеф Професіонали залишилося всього 11 конкурсантів. Боротьба стає все більш напруженою. Хто приготував настільки цікаву закуску, що Володимир Ярославський втратив дар мови? А хто – змусив Єлизавету Глинську скривитися? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться 8 випуск програми Мастер Шеф Професіонали 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

У перший день випробувань учасникам проекту довелося бути справжніми стратегами.

Монополія за версією шоу Мастер Шеф Професіонали – це безжальна боротьба між кулінарами. Капітанам команд довелося вести переговори, домовлятися про обмін і навіть оголошувати війну! Це вже не просто кулінарний конкурс, це – справжня битва умів.

Перше випробування виявилося непростим для всіх. Команда Пєскової пішла на ризикований крок і приготувала десерт із гребінців. Складно? А як щодо такого – одній з команд взагалі не дісталося продуктів! Дивіться у програмі Мастер Шеф Професіонали 8 випуск, як викручувалися спритні кулінари. Чи можна приготувати закуску, якщо у твоєму арсеналі – тільки масло і перець? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться випуск кулінарного проекту Мастер Шеф Професіонали 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Наступного дня учасники озброїлися полароїдами.

Судді проекту Мастер Шеф Професіонали продовжують дивувати оригінальними завданнями. Кулінарам довелося готувати складні страви за фотографіями – ніякого тексту, ніяких підказок. Чи можливо відтворити кулінарний шедевр за картинкою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться програму Мастер Шеф Професіонали 8 випуск від 20.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Мастер Шеф Професіонали 7 випуск.