Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Другий шанс на мільйон: екс- «професіонали» знову борються за білий фартух
<p style="text-align:justify">Сьогодні на глядачів «Мастер Шеф Професіонали» чекає унікальний випуск. Вперше в історії шоу кулінари не готуватимуть! Їхнє нове завдання: здивувати суддів своїми здібностями організувати робочий процес.</p> <p style="text-align:justify">Цієї суботи на кухні <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly">«Мастер Шеф Професіонали»</a> 9 випуск від 27.04.2019 руками учасників стануть їхні рідні. Їм доведеться до найдрібнішої деталі повторити вишукані страви-приклади. Але ж дружини, чоловіки та сестри наших героїв не звикли готувати ресторанну їжу: вони не знають технологій приготування, хитрощів шеф-кухарів у поводженні з продуктами, їм не зрозуміло, якої величини повинна бути порція, щоб страва могла претендувати на зірку Мішлен? Усе це доведеться пояснювати зоряній десятці «Мастер Шеф Професіонали». Дивись, як вони керуватимуть близькими? Яка подружня пара продемонструє вищий ступінь взаєморозуміння? А хто буде кричати настільки, що захрипне?</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> вручить сьогодні цілих три чорних фартухи! Однак чоловік змусить понервувати учасників не тільки квитком на битву навиліт. Алік не на жарт приревнує суддю до своєї дружини! Чим же Ектор спровокує «бога м'яса»? Дивись у 9 випуску «Мастер Шеф Професіонали» 27.04.2019.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Спроба №2: колишні учасники «Мастер Шеф Професіонали» борються за право повернутися в сезон</strong></p> <p style="text-align:justify">П'ятірці екс-героїв «Мастер Шеф Професіонали» випав шанс повернутися на проект! Для цього їм доведеться в рекордно короткі терміни приготувати цілих три страви. Без допомоги їм точно не обійтися. Але чи захочуть кулінари з десятки кращих допомагати своїм потенційним конкурентам?</p> <p style="text-align:justify">Дивись «Мастер Шеф Професіонали» онлайн. У 9 випуску ми побачимо, хто зміг скласти іспит на людяність? А кому вистачило нахабства подати суддям чужу меренгу? І головне, дізнаємося, хто покинув «Мастер Шеф Професіонали» в 9 випуску?</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/master-shef-professionaly/vypusk-8">«Мастер Шеф Професіонали» 8 випуск</a>.</p>

Другий шанс на мільйон: екс- «професіонали» знову борються за білий фартух

Всі випуски | Професіонали

Другий шанс на мільйон: екс- «професіонали» знову борються за білий фартух

Сьогодні на глядачів «Мастер Шеф Професіонали» чекає унікальний випуск. Вперше в історії шоу кулінари не готуватимуть! Їхнє нове завдання: здивувати суддів своїми здібностями організувати робочий процес.

Цієї суботи на кухні «Мастер Шеф Професіонали» 9 випуск від 27.04.2019 руками учасників стануть їхні рідні. Їм доведеться до найдрібнішої деталі повторити вишукані страви-приклади. Але ж дружини, чоловіки та сестри наших героїв не звикли готувати ресторанну їжу: вони не знають технологій приготування, хитрощів шеф-кухарів у поводженні з продуктами, їм не зрозуміло, якої величини повинна бути порція, щоб страва могла претендувати на зірку Мішлен? Усе це доведеться пояснювати зоряній десятці «Мастер Шеф Професіонали». Дивись, як вони керуватимуть близькими? Яка подружня пара продемонструє вищий ступінь взаєморозуміння? А хто буде кричати настільки, що захрипне?

Ектор Хіменес-Браво вручить сьогодні цілих три чорних фартухи! Однак чоловік змусить понервувати учасників не тільки квитком на битву навиліт. Алік не на жарт приревнує суддю до своєї дружини! Чим же Ектор спровокує «бога м'яса»? Дивись у 9 випуску «Мастер Шеф Професіонали» 27.04.2019.

Спроба №2: колишні учасники «Мастер Шеф Професіонали» борються за право повернутися в сезон

П'ятірці екс-героїв «Мастер Шеф Професіонали» випав шанс повернутися на проект! Для цього їм доведеться в рекордно короткі терміни приготувати цілих три страви. Без допомоги їм точно не обійтися. Але чи захочуть кулінари з десятки кращих допомагати своїм потенційним конкурентам?

Дивись «Мастер Шеф Професіонали» онлайн. У 9 випуску ми побачимо, хто зміг скласти іспит на людяність? А кому вистачило нахабства подати суддям чужу меренгу? І головне, дізнаємося, хто покинув «Мастер Шеф Професіонали» в 9 випуску?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Мастер Шеф Професіонали» 8 випуск.