Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто кого: кухарі-аматори змагаються за місце у проекті
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 1 випуск 02.07.2019 стартував новий відбір кухарів-аматорів. Претенденти на місце у двадцятці найкращих готові на все, щоб отримати бажане. Хто зміг потрапити в число обраних, а хто з тріском програв кулінарний бій? Дізнайтеся за мить — дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон випуск 1 від 02.07.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><br></p><p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Правила для сотні учасників незмінні: щоб отримати місце в наступному відбірковому турі та перший білий фартух, кулінари повинні були за 45 хвилин приготувати свою коронну страву так, щоб здивувати суддів проекту «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск неймовірним смаком. Кому вдалося це зробити? Що вподобали для себе судді? Можливо, вони вже примітили майбутнього переможця? Відповіді на запитання шукайте далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Першопрохідцем у нелегкій боротьбі став молодий татусь Дмитро Шудік. Після народження двох синів чоловік пішов у «декрет» і тепер увесь свій вільний час приділяє майбутньому поколінню. «Козирна страва» від татка для дітей — манна каша. Проте для суддів Дмитро в 1 випуску шоу «Мастер Шеф» 7 сезон приготував дещо особливе: стейк із лосося. Цікаво, чи оцінили судді старання молодого татуся? І найголовніше: чи вдалося Дмитру отримати квиток у кулінарне майбутнє?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Корінний одесит Олександр Бугаєнко з гумором підійшов до підбору страви! Як ви думаєте, що він приготував для суддів? Рибу, яку одесити готують найкраще? Ні! У проекті «Мастер Шеф» (02.07.2019) Олександр підкорював професійне журі «Цезарем». Чи не надто легку страву чоловік обрав для перемоги? Як відреагували судді на одеську презентацію салату?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кухарі-аматори вирішили підкорювати експертів не тільки неймовірно смачними стравами, але і креативом! Один з учасників приготував для Ектора і його команди блюдо, яка наділене енергією древніх вікінгів і птеродактилів! Хочете дізнатися що це? Тоді дивіться онлайн проект «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск 02.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</span></p>

Хто кого: кухарі-аматори змагаються за місце у проекті

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Хто кого: кухарі-аматори змагаються за місце у проекті

У проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск 02.07.2019 стартував новий відбір кухарів-аматорів. Претенденти на місце у двадцятці найкращих готові на все, щоб отримати бажане. Хто зміг потрапити в число обраних, а хто з тріском програв кулінарний бій? Дізнайтеся за мить — дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон випуск 1 від 02.07.2019.


Правила для сотні учасників незмінні: щоб отримати місце в наступному відбірковому турі та перший білий фартух, кулінари повинні були за 45 хвилин приготувати свою коронну страву так, щоб здивувати суддів проекту «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск неймовірним смаком. Кому вдалося це зробити? Що вподобали для себе судді? Можливо, вони вже примітили майбутнього переможця? Відповіді на запитання шукайте далі.

Першопрохідцем у нелегкій боротьбі став молодий татусь Дмитро Шудік. Після народження двох синів чоловік пішов у «декрет» і тепер увесь свій вільний час приділяє майбутньому поколінню. «Козирна страва» від татка для дітей — манна каша. Проте для суддів Дмитро в 1 випуску шоу «Мастер Шеф» 7 сезон приготував дещо особливе: стейк із лосося. Цікаво, чи оцінили судді старання молодого татуся? І найголовніше: чи вдалося Дмитру отримати квиток у кулінарне майбутнє?

Корінний одесит Олександр Бугаєнко з гумором підійшов до підбору страви! Як ви думаєте, що він приготував для суддів? Рибу, яку одесити готують найкраще? Ні! У проекті «Мастер Шеф» (02.07.2019) Олександр підкорював професійне журі «Цезарем». Чи не надто легку страву чоловік обрав для перемоги? Як відреагували судді на одеську презентацію салату?

Кухарі-аматори вирішили підкорювати експертів не тільки неймовірно смачними стравами, але і креативом! Один з учасників приготував для Ектора і його команди блюдо, яка наділене енергією древніх вікінгів і птеродактилів! Хочете дізнатися що це? Тоді дивіться онлайн проект «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск 02.07.2019 на сайті Teleportal.ua!