Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Кулінари-аматори потрапили на зону: яка страва їх врятувала?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Аматори в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 10 випуск від 17.07.2019 потрапили до в’язниці! Але не до справжньої, а до кулінарної. У новому випробуванні учасників поділили на дві команди: арештантів і вертухаїв. Перша команда додатково розділилася на авторитетну касту зони — братюні — і на простих в’язнів. Тільки братюні знали назву та рецепт конкурсної страви. Щоб допомогти арештантам вийти на волю, тюремним авторитетам довелося надсилати до в’язниці бандеролі-підказки. Усередині могло бути все, що завгодно: продукти, девайси, записки… Будь-який натяк на страву. Але перед тим, як зеки отримали посилку, її перевірили вертухаї, які теж полювали на рецепт страви. У 10 випуску на кухні «Мастер Шеф» почалася справжня «злочинна» боротьба! Хто в ній переміг? Дізнайтеся вже зовсім скоро.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">До команди наглядачів потрапив харківський хуліган Олексій Мазніцин. Саме він досконало знав тюремний жаргон і міг допомогти команді правильно прочитати підказки братюнь. Однак команду злодіїв у законі очолив авторитетний одесит Пава. Йому довелося не тільки допомагати арештантам, але й заплутувати вертухаїв. Цікаво, чи зміг Пава в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон обхитрити Олексія?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">І знову кулінари потрапили до села! У проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск аматори дізнавалися секрети екологічного фермерства: як вирощують овочі, чим удобрюють землю та що їдять свійські тварини. Але головне завдання не таке просте. Щоб отримати перемогу, учасники повинні були приготувати обід для 50 фермерів. Для цього їм довелося власноруч знаходити, збирати, обробляти та навіть ловити потрібні інгредієнти.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн кулінарне шоу від СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск від 17.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи зробили органічні продукти смачнішими страви учасників?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-9" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск</a>.</span></p>

Кулінари-аматори потрапили на зону: яка страва їх врятувала?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Кулінари-аматори потрапили на зону: яка страва їх врятувала?

Аматори в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск від 17.07.2019 потрапили до в’язниці! Але не до справжньої, а до кулінарної. У новому випробуванні учасників поділили на дві команди: арештантів і вертухаїв. Перша команда додатково розділилася на авторитетну касту зони — братюні — і на простих в’язнів. Тільки братюні знали назву та рецепт конкурсної страви. Щоб допомогти арештантам вийти на волю, тюремним авторитетам довелося надсилати до в’язниці бандеролі-підказки. Усередині могло бути все, що завгодно: продукти, девайси, записки… Будь-який натяк на страву. Але перед тим, як зеки отримали посилку, її перевірили вертухаї, які теж полювали на рецепт страви. У 10 випуску на кухні «Мастер Шеф» почалася справжня «злочинна» боротьба! Хто в ній переміг? Дізнайтеся вже зовсім скоро.

До команди наглядачів потрапив харківський хуліган Олексій Мазніцин. Саме він досконало знав тюремний жаргон і міг допомогти команді правильно прочитати підказки братюнь. Однак команду злодіїв у законі очолив авторитетний одесит Пава. Йому довелося не тільки допомагати арештантам, але й заплутувати вертухаїв. Цікаво, чи зміг Пава в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон обхитрити Олексія?

І знову кулінари потрапили до села! У проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск аматори дізнавалися секрети екологічного фермерства: як вирощують овочі, чим удобрюють землю та що їдять свійські тварини. Але головне завдання не таке просте. Щоб отримати перемогу, учасники повинні були приготувати обід для 50 фермерів. Для цього їм довелося власноруч знаходити, збирати, обробляти та навіть ловити потрібні інгредієнти.

Дивіться онлайн кулінарне шоу від СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск від 17.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи зробили органічні продукти смачнішими страви учасників?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск.