Video: Змагання між командами перетворилося на морський бій!
<p>На кухні МастерШеф 7 сезон 11 випуск грають у зіпсований телефон. Завдання конкурсу - приготувати страву за рецептом Ектора Хіменеса-Браво. Єдиний нюанс - він ділиться ним тільки з капітанами, а ті передають далі по ланцюжку. Час цокає, приготувати повинен останній, хто почув. Наскільки злагоджено спрацюють команди МастерШеф 7 і чи зможуть приготувати дане блюдо?</p><p>Також у програмі розгорнулася справжня битва - морський бій! Одним прицільним пострілом потрібно вибити капітана супротивників, поверхню з усіма продуктами і навіть готову страву. Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 11.</p>

Змагання між командами перетворилося на морський бій!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Змагання між командами перетворилося на морський бій!

На кухні МастерШеф 7 сезон 11 випуск грають у зіпсований телефон. Завдання конкурсу - приготувати страву за рецептом Ектора Хіменеса-Браво. Єдиний нюанс - він ділиться ним тільки з капітанами, а ті передають далі по ланцюжку. Час цокає, приготувати повинен останній, хто почув. Наскільки злагоджено спрацюють команди МастерШеф 7 і чи зможуть приготувати дане блюдо?

Також у програмі розгорнулася справжня битва - морський бій! Одним прицільним пострілом потрібно вибити капітана супротивників, поверхню з усіма продуктами і навіть готову страву. Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 11.