Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Недитяче заняття: кухарі грали в «Зіпсований телефон» і «Морський бій»
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У кулінарному проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 11 випуск від 18.07.2019 учасники повернулися назад у дитинство. Команда Ектора Хіменес-Браво приготувала для кулінарів випробування у вигляді гри «Зіпсований телефон». Проте аматорам довелося забути про дитячі пустощі, бо конкурс — це своєрідний іспит із комунікації. На ресторанній кухні зовсім немає часу на зайві розмови, тому кулінари повинні розуміти колег із пів слова. Цікаво, чи вдалося порозумітися учасникам шоу «Мастер Шеф» 7 сезон?</span></p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Судді поділили аматорів на три команди й дали, на перший погляд, просте завдання: приготувати страву за рецептом Ектора Хіменес-Браво. Єдиний нюанс: шеф-кухар розповів його тільки капітанам! В 11 випуску проєкту «Мастер Шеф» успіх кулінарів залежав від того, наскільки добре наставники запам’ятали рецепт конкурсної страви. Адже вони повинні були детально передати інформацію одному учаснику, той — наступному й так далі. Готувати ж страву довелося останньому конкурсанту, а решта аматорів пильно стежили за кожним його рухом. Дивіться далі та дізнайтеся, наскільки злагоджено працювали кухарі та чи змогли вони приготувати страву від Ектора?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінарні ігри в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск продовжилися! Новий командний конкурс перетворився в «Морський бій». Одним пострілом учасники мали вибити найдорожче:</span></p> <ul dir="ltr" style="text-align: justify;"> <li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">капітана супротивників;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">поверхню з усіма продуктами;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">готову страву.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Капітанами команд стали професійні «морські» гравці Олексій і Томаш. У студентські роки вони були непереможними чемпіонами цієї гри! Але чи допоміг минулий досвід на полі кулінарної битви?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, стратегія якого наставника привела команду до бажаної перемоги?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-10" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Недитяче заняття: кухарі грали в «Зіпсований телефон» і «Морський бій»

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Недитяче заняття: кухарі грали в «Зіпсований телефон» і «Морський бій»

У кулінарному проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск від 18.07.2019 учасники повернулися назад у дитинство. Команда Ектора Хіменес-Браво приготувала для кулінарів випробування у вигляді гри «Зіпсований телефон». Проте аматорам довелося забути про дитячі пустощі, бо конкурс — це своєрідний іспит із комунікації. На ресторанній кухні зовсім немає часу на зайві розмови, тому кулінари повинні розуміти колег із пів слова. Цікаво, чи вдалося порозумітися учасникам шоу «Мастер Шеф» 7 сезон?

Судді поділили аматорів на три команди й дали, на перший погляд, просте завдання: приготувати страву за рецептом Ектора Хіменес-Браво. Єдиний нюанс: шеф-кухар розповів його тільки капітанам! В 11 випуску проєкту «Мастер Шеф» успіх кулінарів залежав від того, наскільки добре наставники запам’ятали рецепт конкурсної страви. Адже вони повинні були детально передати інформацію одному учаснику, той — наступному й так далі. Готувати ж страву довелося останньому конкурсанту, а решта аматорів пильно стежили за кожним його рухом. Дивіться далі та дізнайтеся, наскільки злагоджено працювали кухарі та чи змогли вони приготувати страву від Ектора?

Кулінарні ігри в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск продовжилися! Новий командний конкурс перетворився в «Морський бій». Одним пострілом учасники мали вибити найдорожче:

  • капітана супротивників;
  • поверхню з усіма продуктами;
  • готову страву.

Капітанами команд стали професійні «морські» гравці Олексій і Томаш. У студентські роки вони були непереможними чемпіонами цієї гри! Але чи допоміг минулий досвід на полі кулінарної битви?

Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, стратегія якого наставника привела команду до бажаної перемоги?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 10 випуск.