Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія нездійсненна: як приготувати весільний бенкет за 3 години?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінари-аматори в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 12 випуск від 22.07.2019 продовжили відчайдушно боротися за перемогу в шоу. Кожне випробування — перевірка не тільки кулінарних навичок, але стресостійкості, креативності та готовності до командної роботи. Саме такими якостями повинні володіти справжні шеф-кухарі. Та чи готові учасники «Мастер Шеф» 7 сезон ними стати? Покаже наступне випробування.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Завдання від експертів — приготувати стіл на 50 осіб для святкування весілля. Усе б нічого, але судді дали дуже мало часу, лише три години… Команди не мали права на помилку, адже наречені довірили їм найважливіший день свого життя! Яким повинен бути ідеальний стіл на весіллі? Дізнайтеся у 12 випуску кулінарного шоу від СТБ «Мастер Шеф».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Під керівництвом капітанів команд Юлії Судакової та Лізи Сподобець учасникам довелося не тільки скласти ідеальне меню та приготувати його, а й врахувати примхи закоханої пари:</span></p><ul dir="ltr" style="text-align: justify;"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">здивувати гостей стравами молекулярної кухні;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">розробити окреме дитяче меню;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">забезпечити весілля ідеальним обслуговуванням;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">знайти веселого тамаду.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Здається, кулінарне шоу повільно перетворилося на весільну агенцію. Чи вдалося конкурсантам виконати всі бажання наречених і не залишити голодними їхніх гостей? Відповідь дізнайтеся в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Судді приготували справжній китайський привіт для битви чорних фартухів. Ієрогліфи, судоку, самураї… Заінтриговані? У новому конкурсі кулінари готували традиційну страву китайської кухні в костюмі червоного дракона! Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск від 22.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи змогли учасники пройти випробування та не скоїти харакірі?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-11" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Місія нездійсненна: як приготувати весільний бенкет за 3 години?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Місія нездійсненна: як приготувати весільний бенкет за 3 години?

Кулінари-аматори в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск від 22.07.2019 продовжили відчайдушно боротися за перемогу в шоу. Кожне випробування — перевірка не тільки кулінарних навичок, але стресостійкості, креативності та готовності до командної роботи. Саме такими якостями повинні володіти справжні шеф-кухарі. Та чи готові учасники «Мастер Шеф» 7 сезон ними стати? Покаже наступне випробування.

Завдання від експертів — приготувати стіл на 50 осіб для святкування весілля. Усе б нічого, але судді дали дуже мало часу, лише три години… Команди не мали права на помилку, адже наречені довірили їм найважливіший день свого життя! Яким повинен бути ідеальний стіл на весіллі? Дізнайтеся у 12 випуску кулінарного шоу від СТБ «Мастер Шеф».

Під керівництвом капітанів команд Юлії Судакової та Лізи Сподобець учасникам довелося не тільки скласти ідеальне меню та приготувати його, а й врахувати примхи закоханої пари:

  • здивувати гостей стравами молекулярної кухні;
  • розробити окреме дитяче меню;
  • забезпечити весілля ідеальним обслуговуванням;
  • знайти веселого тамаду.

Здається, кулінарне шоу повільно перетворилося на весільну агенцію. Чи вдалося конкурсантам виконати всі бажання наречених і не залишити голодними їхніх гостей? Відповідь дізнайтеся в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск.

Судді приготували справжній китайський привіт для битви чорних фартухів. Ієрогліфи, судоку, самураї… Заінтриговані? У новому конкурсі кулінари готували традиційну страву китайської кухні в костюмі червоного дракона! Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск від 22.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи змогли учасники пройти випробування та не скоїти харакірі?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 11 випуск.