Video: Кулінарам дісталася почесна місія - нагодувати гостей на весіллі
<p>Кулінари МастерШеф 7 сезону 12 випуску відчайдушно борються за перемогу.</p><p>Завдання від експертів - приготувати стіл на 50 осіб для святкування весілля! Все б нічого, але часу - всього лише 3 години! Під керівництвом капітанів команд Юлії Судакової і Лізи Сподобец учасники кинулися виконають завдання. Яким повинен бути ідеальний стіл на весіллі? Кулінари складають меню та приступають до готування! Чи впораються учасники із завданням нагодувати цілу весілля?</p><p>Ще одним цікавим випробуванням для команд стало приготування страви китайської кухні. Потрібно в точності за годину повторити обраний делікатес!</p><p>Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 12.</p>

Кулінарам дісталася почесна місія - нагодувати гостей на весіллі

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Кулінарам дісталася почесна місія - нагодувати гостей на весіллі

Кулінари МастерШеф 7 сезону 12 випуску відчайдушно борються за перемогу.

Завдання від експертів - приготувати стіл на 50 осіб для святкування весілля! Все б нічого, але часу - всього лише 3 години! Під керівництвом капітанів команд Юлії Судакової і Лізи Сподобец учасники кинулися виконають завдання. Яким повинен бути ідеальний стіл на весіллі? Кулінари складають меню та приступають до готування! Чи впораються учасники із завданням нагодувати цілу весілля?

Ще одним цікавим випробуванням для команд стало приготування страви китайської кухні. Потрібно в точності за годину повторити обраний делікатес!

Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 12.