Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Готуй або псуй: на кухні «Мастер Шеф» завелися кроти
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У кулінарному проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 13 випуск від 23.07.2019 завелися підступні кроти! Коли аматори зайшли на кухню шоу та побачили клітку, вони одразу зрозуміли: на них чекав найважчий конкурс проєкту. Головне завдання дня – зіпсувати страву так, щоб ніхто не зрозумів, хто це зробив. Чи змогли учасники перейти на сторону зла та змагатися за перемогу хитрими методами? Відповідь шукайте в 13 випуску програми «Мастер Шеф»!</span></p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінари були переконані: псування страви – це весела дитяча гра. Проте <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> поспішив їх розчарувати. Щоб непомітно нашкодити команді, кротам недостатньо легковажно підкидати непотрібні інгредієнти. Для перемоги їм необхідно було досконало знати увесь механізм страви: від необхідних девайсів до послідовності процесу приготування. Тому кротами мали стати найкращі! Дивіться шоу «Мастер Шеф» 7 сезон і дізнайтеся, хто з аматорів став кулінарним шкідником і майстерно виконав своє завдання?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У небезпечному командному конкурсі відбувся капітанський дебют Вероніки Шлендик і Каріни Аванесової. Цікаво, як учасники працювали під їхнім керівництвом? Чи змогли дівчата знайти крота та не одягти чорні фартухи?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">На героїв у проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск чекало ще одне командне випробування. Цього разу кулінари розділилися на три команди та отримали чергове завдання від суддів – приготувати по три страви французької кухні. Усе б нічого, але аматори залишилися без капітанів і з декількома підказками. Чи вдалося командам пройти випробування без наставників? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-12">«Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Готуй або псуй: на кухні «Мастер Шеф» завелися кроти

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Готуй або псуй: на кухні «Мастер Шеф» завелися кроти

У кулінарному проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск від 23.07.2019 завелися підступні кроти! Коли аматори зайшли на кухню шоу та побачили клітку, вони одразу зрозуміли: на них чекав найважчий конкурс проєкту. Головне завдання дня – зіпсувати страву так, щоб ніхто не зрозумів, хто це зробив. Чи змогли учасники перейти на сторону зла та змагатися за перемогу хитрими методами? Відповідь шукайте в 13 випуску програми «Мастер Шеф»!

Кулінари були переконані: псування страви – це весела дитяча гра. Проте Ектор Хіменес-Браво поспішив їх розчарувати. Щоб непомітно нашкодити команді, кротам недостатньо легковажно підкидати непотрібні інгредієнти. Для перемоги їм необхідно було досконало знати увесь механізм страви: від необхідних девайсів до послідовності процесу приготування. Тому кротами мали стати найкращі! Дивіться шоу «Мастер Шеф» 7 сезон і дізнайтеся, хто з аматорів став кулінарним шкідником і майстерно виконав своє завдання?

У небезпечному командному конкурсі відбувся капітанський дебют Вероніки Шлендик і Каріни Аванесової. Цікаво, як учасники працювали під їхнім керівництвом? Чи змогли дівчата знайти крота та не одягти чорні фартухи?

На героїв у проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск чекало ще одне командне випробування. Цього разу кулінари розділилися на три команди та отримали чергове завдання від суддів – приготувати по три страви французької кухні. Усе б нічого, але аматори залишилися без капітанів і з декількома підказками. Чи вдалося командам пройти випробування без наставників? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 12 випуск.