Video: Як зіпсувати їжу противника і отримати білий фартух?
<p>На кухні МастерШеф 7 сезон 13 випуск завівся «кріт», який псує їжу суперників. Але тільки тому, що це умова конкурсного дня! Головне завдання - зіпсувати їжу так, щоб ніхто не зрозумів, хто це зробив. Виявляється, це ціле мистецтво! Якщо вийшло - команда одягає білі фартухи, а якщо ні - чорні.</p><p>Змагання за місце переможця тривають. І чергове завдання - приготувати три страви французької кухні. І як завжди за підказками! Ще одна умова - капітани команд покидают своїх підопічних! Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 13.</p>

Як зіпсувати їжу противника і отримати білий фартух?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Як зіпсувати їжу противника і отримати білий фартух?

На кухні МастерШеф 7 сезон 13 випуск завівся «кріт», який псує їжу суперників. Але тільки тому, що це умова конкурсного дня! Головне завдання - зіпсувати їжу так, щоб ніхто не зрозумів, хто це зробив. Виявляється, це ціле мистецтво! Якщо вийшло - команда одягає білі фартухи, а якщо ні - чорні.

Змагання за місце переможця тривають. І чергове завдання - приготувати три страви французької кухні. І як завжди за підказками! Ще одна умова - капітани команд покидают своїх підопічних! Дивіться подробиці в програмі МастерШеф 7 випуск 13.