Video: Самі вибирають, що готувати, самі й оцінюють: судді дали повну свободу учасникам
<p>На кухні МастерШеф 7 сезону 14 випуску судді дали волю учасникам. Їм дозволили на свій вибір приготувати одну зі страв грузинської кухні. Повна свобода дій. Ось тільки оцінювати смакові якості будуть капітани суперників. Перевірка на майстерність в кулінарії та на чесність учасників!</p><p>Чергове завдання - всіма улюблений виїзний конкурс. Тепер у лісі! І як завжди продукти кулінари добувають самостійно. Їду потрібно приготувати смачну, адже головні цінителі - діти!</p><p>Подробиці ви дізнаєтеся, подивившись МастерШеф 7 сезон випуск 14.</p>

Самі вибирають, що готувати, самі й оцінюють: судді дали повну свободу учасникам

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Самі вибирають, що готувати, самі й оцінюють: судді дали повну свободу учасникам

На кухні МастерШеф 7 сезону 14 випуску судді дали волю учасникам. Їм дозволили на свій вибір приготувати одну зі страв грузинської кухні. Повна свобода дій. Ось тільки оцінювати смакові якості будуть капітани суперників. Перевірка на майстерність в кулінарії та на чесність учасників!

Чергове завдання - всіма улюблений виїзний конкурс. Тепер у лісі! І як завжди продукти кулінари добувають самостійно. Їду потрібно приготувати смачну, адже головні цінителі - діти!

Подробиці ви дізнаєтеся, подивившись МастерШеф 7 сезон випуск 14.