Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Самі готують, самі й оцінюють: судді дали кулінарам повну свободу
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінарні експерти в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 14 випуск від 24.07.2019 дали кухарям повну свободу дій! У новому конкурсі судді поділили учасників на п’ять команд, власноруч обрали наставників та оголосили умови випробування. Цього разу аматорів не обмежували і нічого не ускладнювали. Їм довелося готувати одну страву грузинської кухні на свій розсуд. Усе просто, але учасники «Мастер Шеф» 7 сезон напружилися: у чому ж підступ?</span></p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Конкурсанти були шоковані: оцінюватимуть смакові якості страв не судді, а капітани суперників! <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> вирішив не тільки перевірити кулінарну майстерність аматорів, а і їхню чесність та об’єктивність. Ставки високі: команда, яка приготувала найгіршу страву, у повному складі мала одягти чорні фартухи. Цікаво, хто з учасників грав за правилами, а хто змагався за перемогу підступними методами? Дізнайтеся за мить у 14 випуску кулінарного проєкту СТБ «Мастер Шеф».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Михайло Грушецький став справжньою зіркою в командному випробувані, адже він єдиний досконало знав особливості грузинської кухні! Навіть суперники, не зважаючи на конкуренцію, підходили до нього за порадами. Чи не нашкодила доброта Грушецького його команді? Відповідь дивіться в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 14 випуск.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Чергове завдання – улюблений виїзний конкурс. Цього разу кулінарів відправили до лісу. І як завжди учасникам довелося самостійно добувати потрібні інгредієнти для їстівних шедеврів. Страви мали бути приготовлені ідеально, бо головні цінителі – діти! Дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 14 випуск від 24.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося кухарям догодити маленьким прискіпливим критикам?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-13" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Самі готують, самі й оцінюють: судді дали кулінарам повну свободу

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Самі готують, самі й оцінюють: судді дали кулінарам повну свободу

Кулінарні експерти в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 14 випуск від 24.07.2019 дали кухарям повну свободу дій! У новому конкурсі судді поділили учасників на п’ять команд, власноруч обрали наставників та оголосили умови випробування. Цього разу аматорів не обмежували і нічого не ускладнювали. Їм довелося готувати одну страву грузинської кухні на свій розсуд. Усе просто, але учасники «Мастер Шеф» 7 сезон напружилися: у чому ж підступ?

Конкурсанти були шоковані: оцінюватимуть смакові якості страв не судді, а капітани суперників! Ектор Хіменес-Браво вирішив не тільки перевірити кулінарну майстерність аматорів, а і їхню чесність та об’єктивність. Ставки високі: команда, яка приготувала найгіршу страву, у повному складі мала одягти чорні фартухи. Цікаво, хто з учасників грав за правилами, а хто змагався за перемогу підступними методами? Дізнайтеся за мить у 14 випуску кулінарного проєкту СТБ «Мастер Шеф».

Михайло Грушецький став справжньою зіркою в командному випробувані, адже він єдиний досконало знав особливості грузинської кухні! Навіть суперники, не зважаючи на конкуренцію, підходили до нього за порадами. Чи не нашкодила доброта Грушецького його команді? Відповідь дивіться в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 14 випуск.

Чергове завдання – улюблений виїзний конкурс. Цього разу кулінарів відправили до лісу. І як завжди учасникам довелося самостійно добувати потрібні інгредієнти для їстівних шедеврів. Страви мали бути приготовлені ідеально, бо головні цінителі – діти! Дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 14 випуск від 24.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося кухарям догодити маленьким прискіпливим критикам?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 13 випуск.