Video: Навіщо учасників програми відправили до філармонії?
<p>На кухні МастерШеф 7 сезону 15 випуску суддя Ектор Хіменес-Браво вирішив дати урок учасникам. У вигляді майстер-класу. Кулінари повинні відгадати, що ж приготує Ектор. За результатами команда набирає бали або позбавляється їх, наближаючись до провалу в конкурсі. Але це не всі сюрпризи від суддів!</p><p>В одному з оригінальних завдань учасники повинні розгадати рецепт. Для цього довелося відправитися прямо в філармонію. Цілий хор проспіває їм, що потрібно для приготування страви! Хто ж здобуде перемогу в конкурсі? Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 15.</p>

Навіщо учасників програми відправили до філармонії?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Навіщо учасників програми відправили до філармонії?

На кухні МастерШеф 7 сезону 15 випуску суддя Ектор Хіменес-Браво вирішив дати урок учасникам. У вигляді майстер-класу. Кулінари повинні відгадати, що ж приготує Ектор. За результатами команда набирає бали або позбавляється їх, наближаючись до провалу в конкурсі. Але це не всі сюрпризи від суддів!

В одному з оригінальних завдань учасники повинні розгадати рецепт. Для цього довелося відправитися прямо в філармонію. Цілий хор проспіває їм, що потрібно для приготування страви! Хто ж здобуде перемогу в конкурсі? Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 15.