Video: Детективні пристрасті на кухні програми
<p>Кухня МастерШеф 7 сезону 16 випуску перетворилася в шпигунський детектив. Учасники стежать один за іншим, щоб вивідати рецепт! Основне завдання дня - приготувати страву для двадцятки учасників минулого сезону МастерШеф. Чи справді вони краще за своїх попередників - потрібно довести! Для них потрібно приготувати по дві закуски, три основних страви і два десерти - і все це за 2,5 години.</p><p>А також битва чорних фартухів! Завдання просте - капкейки, ось тільки чи так легко їх приготувати, коли на тебе кидають сторонні предмети? Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 16.</p>

Детективні пристрасті на кухні програми

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Детективні пристрасті на кухні програми

Кухня МастерШеф 7 сезону 16 випуску перетворилася в шпигунський детектив. Учасники стежать один за іншим, щоб вивідати рецепт! Основне завдання дня - приготувати страву для двадцятки учасників минулого сезону МастерШеф. Чи справді вони краще за своїх попередників - потрібно довести! Для них потрібно приготувати по дві закуски, три основних страви і два десерти - і все це за 2,5 години.

А також битва чорних фартухів! Завдання просте - капкейки, ось тільки чи так легко їх приготувати, коли на тебе кидають сторонні предмети? Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 16.