Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Історичний обід: страви аматорів оцінювали учасники 6 сезону «Мастер Шеф»
<p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Експерти в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 16 випуск від 29.07.2019 влаштували учасникам іспит із заповідей! Не кради, не обманюй, не вбивай… Усі в один голос переконували: дотримуються релігійних законів і намагаються зайвий раз не порушувати їх. Однак Дмитро Горовенко шокував кулінарів: на кухні шоу є один законний гріх. Ба більше, щоб стати шеф-кухарем його необхідно виховувати в собі. Заінтриговані? Це гординя! У новому конкурсі судді «Мастер Шеф» 7 сезон перевіряли, чи аматори володіють цим почуттям.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінарів чекало головне випробування всього проєкту – приготувати обід для двадцятки учасників минулого сезону «Мастер Шеф». Для них двом командам довелося готувати по дві закуски, три основні страви та два десерти. І все це за 2,5 години! Чи вдалося кухарям довести, що вони кращі за попередників? Дізнайтеся в 16 випуску шоу «Мастер Шеф».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Ліза Сподобець найбільше боялася цього завдання. Адже у двадцятці 6 сезону були справжні зірки, професіонали та всезнайки. А Пава був переконаний: від ексучасників вони не почують доброго слова, а от критики буде аж занадто. Чи насправді все було так погано? У проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 16 випуск дивіться результат історичного обіду!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Для битви чорних фартухів Тетяна Литвинова приготувала простий конкурс – спекти три капкейки. Але чи так легко учасникам вдалося виконати це завдання? Особливо коли гості-клоуни закидували їх мотлохом і всіляко перешкоджали процесам? Дивіться онлайн кулінарний проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 16 випуск від 29.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, хто з аматорів не зміг пройти випробування та покинув шоу.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-15">«Мастер Шеф» 7 сезон 15 випуск</a>.</span></p>

Історичний обід: страви аматорів оцінювали учасники 6 сезону «Мастер Шеф»

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Історичний обід: страви аматорів оцінювали учасники 6 сезону «Мастер Шеф»

Експерти в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 16 випуск від 29.07.2019 влаштували учасникам іспит із заповідей! Не кради, не обманюй, не вбивай… Усі в один голос переконували: дотримуються релігійних законів і намагаються зайвий раз не порушувати їх. Однак Дмитро Горовенко шокував кулінарів: на кухні шоу є один законний гріх. Ба більше, щоб стати шеф-кухарем його необхідно виховувати в собі. Заінтриговані? Це гординя! У новому конкурсі судді «Мастер Шеф» 7 сезон перевіряли, чи аматори володіють цим почуттям.

Кулінарів чекало головне випробування всього проєкту – приготувати обід для двадцятки учасників минулого сезону «Мастер Шеф». Для них двом командам довелося готувати по дві закуски, три основні страви та два десерти. І все це за 2,5 години! Чи вдалося кухарям довести, що вони кращі за попередників? Дізнайтеся в 16 випуску шоу «Мастер Шеф».

Ліза Сподобець найбільше боялася цього завдання. Адже у двадцятці 6 сезону були справжні зірки, професіонали та всезнайки. А Пава був переконаний: від ексучасників вони не почують доброго слова, а от критики буде аж занадто. Чи насправді все було так погано? У проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 16 випуск дивіться результат історичного обіду!

Для битви чорних фартухів Тетяна Литвинова приготувала простий конкурс – спекти три капкейки. Але чи так легко учасникам вдалося виконати це завдання? Особливо коли гості-клоуни закидували їх мотлохом і всіляко перешкоджали процесам? Дивіться онлайн кулінарний проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 16 випуск від 29.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, хто з аматорів не зміг пройти випробування та покинув шоу.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 15 випуск.