Video: Кухня проекту перетворилася на пекло для учасників
<p>Учасники проекту МастерШеф 7 сезону 17 випуску готують страву кращого французького ресторану, яке підглянув суддя Ектор. Це непросте блюдо, воно вимагає багаторівневого процесу готування.</p><p>А приготувати кулінарам належить філе сибаса на подушці з фенхеля і соусом голандес, горохове пюре, глазуровані овочі з чіпсами з пармезану. На кухні запанувало напруга, почалися скандали. Капітанами цього конкурсного дня стали переможець 5-го сезону - Євген Клопотенко, а також переможниця 6-го сезону, герцогиня спецій і м'ясних страв - Асмік Гаспарян. Саме вони і поділять між собою на команди учасників.</p><p>Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 17.</p>

Кухня проекту перетворилася на пекло для учасників

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Кухня проекту перетворилася на пекло для учасників

Учасники проекту МастерШеф 7 сезону 17 випуску готують страву кращого французького ресторану, яке підглянув суддя Ектор. Це непросте блюдо, воно вимагає багаторівневого процесу готування.

А приготувати кулінарам належить філе сибаса на подушці з фенхеля і соусом голандес, горохове пюре, глазуровані овочі з чіпсами з пармезану. На кухні запанувало напруга, почалися скандали. Капітанами цього конкурсного дня стали переможець 5-го сезону - Євген Клопотенко, а також переможниця 6-го сезону, герцогиня спецій і м'ясних страв - Асмік Гаспарян. Саме вони і поділять між собою на команди учасників.

Дивіться МастерШеф 7 сезон випуск 17.