Video: Капітани виганяють найгіршого зі своєї команди на острів проклятих!
<p>Учасників проекту МастерШеф 7 сезону 18 випуску чекають нові випробування на кухні. Тема конкурсу - «Острів проклятих». Обидві команди повинні приготувати однакові страви. І ще бонус - капітанам представиться можливість позбавиться від найслабших у своїй команді! Саме вони і потраплять на острів проклятих. А щоб повернутися в команду, їм потрібно приготувати такі ж страви, що і команди. Який програв чекає покарання - киселевих душ!</p><p>Хто на думку Ектора Хіменеса-Браво, Тетяни Литвинової і Дмитра Горовенко приготував блюдо гірше всіх? Дивіться подробиці в шоу МастерШеф 7 сезон випуск 17.</p>

Капітани виганяють найгіршого зі своєї команди на острів проклятих!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Капітани виганяють найгіршого зі своєї команди на острів проклятих!

Учасників проекту МастерШеф 7 сезону 18 випуску чекають нові випробування на кухні. Тема конкурсу - «Острів проклятих». Обидві команди повинні приготувати однакові страви. І ще бонус - капітанам представиться можливість позбавиться від найслабших у своїй команді! Саме вони і потраплять на острів проклятих. А щоб повернутися в команду, їм потрібно приготувати такі ж страви, що і команди. Який програв чекає покарання - киселевих душ!

Хто на думку Ектора Хіменеса-Браво, Тетяни Литвинової і Дмитра Горовенко приготував блюдо гірше всіх? Дивіться подробиці в шоу МастерШеф 7 сезон випуск 17.