Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Острів проклятих: кухарі готували страву з потойбіччя
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Судді в проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 18 випуск від 31.07.2019 відправили аматорів на острів проклятих! Процес приготування страв перетворився на фільм жахів, а найслабших учасників катували кулінарією. Страшно? Не хвилюйтеся, кухарі в безпеці. Просто команда Ектора придумала нове групове випробування для найкращих. Двом командам довелося готувати по одній однаковій страві. Назва страхітлива – диявольський склеп посеред потойбічного некрополю під знаком Апокаліпсису! Що приховано за химерною загадкою? Дізнайтеся у 18 випуску шоу «Мастер Шеф».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Капітанами двох команд стали Олексій Мазніцин і Соломія Кульба. Для них експерти приготували невеличкий бонус: під час випробування наставники могли позбавитися від найслабших у команді! Саме вони й мали потрапити на острів проклятих. А щоб повернутися назад, їм потрібно було самостійно приготувати конкурсну страву. Хто з учасників зміг довести свій професіоналізм, а кому довелося залишитися на зловісному острові? Подробиці дивіться в програмі «Мастер Шеф» (7 сезон).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У черговому випробуванні три команди змагалися за титул найкращої. Завдання від Ектора: у проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск учасники мали приготувати по три страви за 30 хвилин! За бездоганний кулінарний шедевр команда отримує один бал, а за найгірший – жорстоку їстівну екзекуцію. Яке покарання придумали судді для переможених?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн кулінарне шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск від 31.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся: </span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Чи вдалося аматорам не зганьбитися перед експертами?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Яка команда стала найгіршою?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Хто вперше потрапив до битви чорних фартухів?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-17">«Мастер Шеф» 7 сезон 17 випуск</a>.</span></p>

Острів проклятих: кухарі готували страву з потойбіччя

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Острів проклятих: кухарі готували страву з потойбіччя

Судді в проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск від 31.07.2019 відправили аматорів на острів проклятих! Процес приготування страв перетворився на фільм жахів, а найслабших учасників катували кулінарією. Страшно? Не хвилюйтеся, кухарі в безпеці. Просто команда Ектора придумала нове групове випробування для найкращих. Двом командам довелося готувати по одній однаковій страві. Назва страхітлива – диявольський склеп посеред потойбічного некрополю під знаком Апокаліпсису! Що приховано за химерною загадкою? Дізнайтеся у 18 випуску шоу «Мастер Шеф».

Капітанами двох команд стали Олексій Мазніцин і Соломія Кульба. Для них експерти приготували невеличкий бонус: під час випробування наставники могли позбавитися від найслабших у команді! Саме вони й мали потрапити на острів проклятих. А щоб повернутися назад, їм потрібно було самостійно приготувати конкурсну страву. Хто з учасників зміг довести свій професіоналізм, а кому довелося залишитися на зловісному острові? Подробиці дивіться в програмі «Мастер Шеф» (7 сезон).

У черговому випробуванні три команди змагалися за титул найкращої. Завдання від Ектора: у проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск учасники мали приготувати по три страви за 30 хвилин! За бездоганний кулінарний шедевр команда отримує один бал, а за найгірший – жорстоку їстівну екзекуцію. Яке покарання придумали судді для переможених?

Дивіться онлайн кулінарне шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 18 випуск від 31.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся: 

  • Чи вдалося аматорам не зганьбитися перед експертами?
  • Яка команда стала найгіршою?
  • Хто вперше потрапив до битви чорних фартухів?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 17 випуск.