Video: Перевірка на любов до ближнього: як учасники програми ділили кухню на двох
<p>У програмі МастерШеф 7 сезон випуск 19 панує любов. Судді шоу вирішили показати учасникам, що любити можна навіть свого суперника! Насильно або з власної волі - вирішувати самим кулінарам.</p><p>Завдання конкурсного дня - приготувати разом з конкурентом особливе блюдо і при цьому не посвариться, ділячи одну кухню на двох. Як позначиться такий симбіоз учасників МастерШеф 7 на кулінарних шедеврах?</p><p>Тільки-но оговтавшись від першого конкурсу, учасникам приготували ще один! Тепер за кухню потрібно боротися! Адже для приготування страв потрібні продукти і різне кухонне начиння, якими завідують різні команди. Потрібно домовлятися! </p><p>Дізнайтеся подробиці змагань в шоу МастерШеф 7 випуск 19</p>

Перевірка на любов до ближнього: як учасники програми ділили кухню на двох

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Перевірка на любов до ближнього: як учасники програми ділили кухню на двох

У програмі МастерШеф 7 сезон випуск 19 панує любов. Судді шоу вирішили показати учасникам, що любити можна навіть свого суперника! Насильно або з власної волі - вирішувати самим кулінарам.

Завдання конкурсного дня - приготувати разом з конкурентом особливе блюдо і при цьому не посвариться, ділячи одну кухню на двох. Як позначиться такий симбіоз учасників МастерШеф 7 на кулінарних шедеврах?

Тільки-но оговтавшись від першого конкурсу, учасникам приготували ще один! Тепер за кухню потрібно боротися! Адже для приготування страв потрібні продукти і різне кухонне начиння, якими завідують різні команди. Потрібно домовлятися!

Дізнайтеся подробиці змагань в шоу МастерШеф 7 випуск 19