Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Від дроворуба до кухаря один крок: на що готові учасники заради перемоги?
<p style="text-align: justify;">нНайсміливіші кулінари-аматори в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 2 випуск від 03.07.2019 продовжили боротися за шанс на участь у шоу своєї мрії. Половина відбіркового етапу вже пройдена, а отже, місць на проекті залишилося дуже мало! Кому вдалося здивувати суддів і втерти носа конкурентам, а хто ж залишився ні з чим? Дивіться онлайн 2 випуск шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">У кулінарний бій вступила Наталя, яка ще нещодавно прагнула підкорити серце головного холостяка країни Іраклі Макацарія! Так, так, дівчина — колишня учасниця 6 сезону найромантичнішого проекту «Холостяк». Ба більше, у шоу Наталя мала змогу проявити свої кулінарні здібності: разом із мамою холостяка вона готувала хачапурі по-аджарськи. Проте їй не вдалося здивувати гостей неймовірним грузинським смаком страви. Цікаво, що приготувала Наталя для перемоги в проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 03.07.2019?</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Цього разу красуня зазнала фіаско! Жіночі чари та методи зваблення не допомогли Наталі заворожити Ектора. Тому у 2 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон судді приготували для дівчини справжню перевірку на міцність. Щоб довести свій професіоналізм, Наталі довелося готувати ресторанну страву в польових умовах! Чи вистачило їй терпіння?</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Щоб отримати омріяне місце серед найкращих, холостячка і дрова рубала, і корову доїла, і сметану власноруч готувала! Та чи не дарма такі жертви? Дізнайтеся за мить у проекті «Мастер Шеф» 7 сезон випуск 2.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">А ось дніпропетровський хуліган Пава вирішив вразити суддів не вишуканою стравою, а харизмою й гумором! Чоловік переконаний: у кулінарії найбільше цінується епатажна презентація. Який сюрприз приготував аматор для експертів? І головне: чи спрацювала стратегія Пави?</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">І це лише тільки початок! Дивіться онлайн кулінарний проект «Мастер Шеф» 7 сезон 2 випуск від 03.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим ще учасники дивували професійне журі.</p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-1" rel="noopener noreferrer" style="text-align: justify;" target="_blank">«Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск</a>.</p>

Від дроворуба до кухаря один крок: на що готові учасники заради перемоги?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Від дроворуба до кухаря один крок: на що готові учасники заради перемоги?

нНайсміливіші кулінари-аматори в проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 2 випуск від 03.07.2019 продовжили боротися за шанс на участь у шоу своєї мрії. Половина відбіркового етапу вже пройдена, а отже, місць на проекті залишилося дуже мало! Кому вдалося здивувати суддів і втерти носа конкурентам, а хто ж залишився ні з чим? Дивіться онлайн 2 випуск шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.

У кулінарний бій вступила Наталя, яка ще нещодавно прагнула підкорити серце головного холостяка країни Іраклі Макацарія! Так, так, дівчина — колишня учасниця 6 сезону найромантичнішого проекту «Холостяк». Ба більше, у шоу Наталя мала змогу проявити свої кулінарні здібності: разом із мамою холостяка вона готувала хачапурі по-аджарськи. Проте їй не вдалося здивувати гостей неймовірним грузинським смаком страви. Цікаво, що приготувала Наталя для перемоги в проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 03.07.2019?

Цього разу красуня зазнала фіаско! Жіночі чари та методи зваблення не допомогли Наталі заворожити Ектора. Тому у 2 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон судді приготували для дівчини справжню перевірку на міцність. Щоб довести свій професіоналізм, Наталі довелося готувати ресторанну страву в польових умовах! Чи вистачило їй терпіння?

Щоб отримати омріяне місце серед найкращих, холостячка і дрова рубала, і корову доїла, і сметану власноруч готувала! Та чи не дарма такі жертви? Дізнайтеся за мить у проекті «Мастер Шеф» 7 сезон випуск 2.

А ось дніпропетровський хуліган Пава вирішив вразити суддів не вишуканою стравою, а харизмою й гумором! Чоловік переконаний: у кулінарії найбільше цінується епатажна презентація. Який сюрприз приготував аматор для експертів? І головне: чи спрацювала стратегія Пави?

І це лише тільки початок! Дивіться онлайн кулінарний проект «Мастер Шеф» 7 сезон 2 випуск від 03.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим ще учасники дивували професійне журі.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 1 випуск.