Video: Кулінарні рецепти: як можна здивувати вівсяною кашею?
<p>На шоу МастерШеф 7 сезон 2 випуск з'їхалися кулінари зі всієї України. Конкурсанти продемонстрували суддям найрізноманітніші таланти. Так, учасниця проекту Холостяк 6 самостійно доїла корову і збивала сметану, а Каріна з Нетішина організувала ресторан на місці громадського туалету.</p><p>У 7 сезоні МастерШефа завдяки учасникам у вівсянки з'явилося нове значення! Конкурсанти дивували своєю красою, незвичайною манерою говорити, іміджем і навіть частинами тіла, але і про кулінарній майстерності не забули. Не обійшлося і без сюрпризів!</p><p>Дивіться реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 2 випуск онлайн</p>

Кулінарні рецепти: як можна здивувати вівсяною кашею?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Кулінарні рецепти: як можна здивувати вівсяною кашею?

На шоу МастерШеф 7 сезон 2 випуск з'їхалися кулінари зі всієї України. Конкурсанти продемонстрували суддям найрізноманітніші таланти. Так, учасниця проекту Холостяк 6 самостійно доїла корову і збивала сметану, а Каріна з Нетішина організувала ресторан на місці громадського туалету.

У 7 сезоні МастерШефа завдяки учасникам у вівсянки з'явилося нове значення! Конкурсанти дивували своєю красою, незвичайною манерою говорити, іміджем і навіть частинами тіла, але і про кулінарній майстерності не забули. Не обійшлося і без сюрпризів!

Дивіться реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 2 випуск онлайн