Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Омріяна зустріч із сім’єю: якими стравами аматори дивували близьких?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Команда Ектора в кулінарній програмі СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 20 випуск від 05.08.2019 довела учасників до сліз та істерики! Але вперше в проєкті кухарі плакали від радості. Аматори понад два місяці не бачили своїх рідних, тому експерти влаштували для них омріяну зустріч із близькими. Посмішки, обійми, поцілунки – найбільше щастя для кулінарів. Проте підступні судді шоу «Мастер Шеф» 7 сезон організували сімейне побачення не просто так!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Родичі – головні гості у виїзному конкурсі. Щоб догодити найріднішим, учасники мали здивувати їх вишуканим і смачним обідом. Завдання дуже просте, адже кожен знає вподобання своєї родини. Єдина умова від експертів: щоб результат був максимально об’єктивним, аматорам довелося готувати анонімно! Цікаво, чи змогли гості у 20 випуску проєкту «Мастер Шеф» відгадати, до якої команди належав їхній родич?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Тактика у двох команд була однакова: кухарі готували ті страви, які найбільше полюбляють близькі. Форель, кальмари, індичка, профітролі, брауні – вибір величезний. Та чи не заплутала родичів чимала кількість наїдків? Відповідь шукайте в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 20 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Сімейне випробування на цьому не завершилося! У новому індивідуальному змаганні рідні під керівництвом аматорів готували найвідоміші кулінарні шедеври. 11-ці найкращих довелося напружити мізки, щоб правильно пояснити підопічному кожен процес. Ставки високі: кому не вдалося виконати завдання, на того <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> одягнув чорний фартух. Чи змогли близькі чітко виконати вказівки шеф-кухарів та не підвести їх? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 20 випуск від 05.08.2019 на сайті Teleportal.ua!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться </span><span style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-19" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск</a>.</span></p>

Омріяна зустріч із сім’єю: якими стравами аматори дивували близьких?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Омріяна зустріч із сім’єю: якими стравами аматори дивували близьких?

Команда Ектора в кулінарній програмі СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 20 випуск від 05.08.2019 довела учасників до сліз та істерики! Але вперше в проєкті кухарі плакали від радості. Аматори понад два місяці не бачили своїх рідних, тому експерти влаштували для них омріяну зустріч із близькими. Посмішки, обійми, поцілунки – найбільше щастя для кулінарів. Проте підступні судді шоу «Мастер Шеф» 7 сезон організували сімейне побачення не просто так!

Родичі – головні гості у виїзному конкурсі. Щоб догодити найріднішим, учасники мали здивувати їх вишуканим і смачним обідом. Завдання дуже просте, адже кожен знає вподобання своєї родини. Єдина умова від експертів: щоб результат був максимально об’єктивним, аматорам довелося готувати анонімно! Цікаво, чи змогли гості у 20 випуску проєкту «Мастер Шеф» відгадати, до якої команди належав їхній родич?

Тактика у двох команд була однакова: кухарі готували ті страви, які найбільше полюбляють близькі. Форель, кальмари, індичка, профітролі, брауні – вибір величезний. Та чи не заплутала родичів чимала кількість наїдків? Відповідь шукайте в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 20 випуск.

Сімейне випробування на цьому не завершилося! У новому індивідуальному змаганні рідні під керівництвом аматорів готували найвідоміші кулінарні шедеври. 11-ці найкращих довелося напружити мізки, щоб правильно пояснити підопічному кожен процес. Ставки високі: кому не вдалося виконати завдання, на того Ектор Хіменес-Браво одягнув чорний фартух. Чи змогли близькі чітко виконати вказівки шеф-кухарів та не підвести їх? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 20 випуск від 05.08.2019 на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 19 випуск.