Video: Рідні учасників готують вишукані страви, щоб ті перемогли в конкурсі
<p>Судді МастерШеф 7 сезон випуск 20 вирішили зробити приємне учасникам. Оскільки кулінари вже довгий час не бачили своїх рідних, їм надали таку можливість. Радість, сльози, обійми - щастя для учасників! Але підступні судді нічого не роблять просто так!</p><p>Родичі - головна ланка в новому конкурсі, бо завдання - приготувати для близьких краще блюдо! Завдання легка, але ось коли їх попросили помінятися з ними місцями - виникли непорозуміння. Тепер рідні повинні приготувати страву для учасників, використовуючи їх підказки! Що з цього вийшло - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 20.</p>

Рідні учасників готують вишукані страви, щоб ті перемогли в конкурсі

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Рідні учасників готують вишукані страви, щоб ті перемогли в конкурсі

Судді МастерШеф 7 сезон випуск 20 вирішили зробити приємне учасникам. Оскільки кулінари вже довгий час не бачили своїх рідних, їм надали таку можливість. Радість, сльози, обійми - щастя для учасників! Але підступні судді нічого не роблять просто так!

Родичі - головна ланка в новому конкурсі, бо завдання - приготувати для близьких краще блюдо! Завдання легка, але ось коли їх попросили помінятися з ними місцями - виникли непорозуміння. Тепер рідні повинні приготувати страву для учасників, використовуючи їх підказки! Що з цього вийшло - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 20.