Video: Діти оцінюють кулінарні здібності своїх дорослих колег
<p>У шоу МастерШеф 7 сезон випуск 22 учасники продовжують боротися за місце в фіналі. У команду вже повернулися колишні учасники проекту, тому правила гри стали більш жорсткими.</p><p>У цьому випуску МастерШеф 7 команд чекає новий сюрприз. До них в гості прийдуть діти, які брали участь у проекті МастерШеф Діти. На цей раз саме вони стануть головними суддями цього конкурсу. Чи зможуть наші учасники хоча б запам'ятати назви страв, які замовили діти? Як проходило змагання - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 22.</p>

Діти оцінюють кулінарні здібності своїх дорослих колег

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Діти оцінюють кулінарні здібності своїх дорослих колег

У шоу МастерШеф 7 сезон випуск 22 учасники продовжують боротися за місце в фіналі. У команду вже повернулися колишні учасники проекту, тому правила гри стали більш жорсткими.

У цьому випуску МастерШеф 7 команд чекає новий сюрприз. До них в гості прийдуть діти, які брали участь у проекті МастерШеф Діти. На цей раз саме вони стануть головними суддями цього конкурсу. Чи зможуть наші учасники хоча б запам'ятати назви страв, які замовили діти? Як проходило змагання - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 22.