Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Ерор 404: юні генії «Мастер Шеф. Діти» оцінювали дорослих колег
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У кулінарному проєкті СТБ<a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7"> «Мастер Шеф» 7 сезон</a> 22 випуск від 07.08.2019 аматори продовжили боротися за місце у фіналі та за шанс навчатися у французькій школі Le Cordon Blue. На кухню програми вже повернулися ексучасники, а тому правила гри стали більш жорсткими! Чи змогли кухарі витримати не тільки фізичне навантаження, а й психологічне? Відповідь шукайте у 22 випуску «Мастер Шеф».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Для двох команд <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> приготував особливий сюрприз. До проєкту завітали вимогливі критики, майстри своєї справи та майбутнє сучасної кулінарії – учасники «Мастер Шеф. Діти». Подиву кухарів не було меж! Пава ледь тримався на ногах, а в Троцького почалася справжня істерика. Тільки Валентина наївно раділа новому випробуванню. Проте вона забула: діти – найприскіпливіші судді, їм дуже важко догодити. Тим паче, коли вони професійні кулінари! Що ж, учасникам «Мастер Шеф» 7 сезон довелося дуже добре постаратися, щоб здивувати маленьких геніїв.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Щоб трохи спростити випробування, юні кухарі власноруч склали ідеальне меню. Але команди занадто швидко зраділи! Дітки виявилися ще тими гурманами. Ніякого пюре, запеченої качки чи котлети по-київськи. Натомість вони забажали скуштувати:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">канелоні з лососем і шпинатом під сирно-вершковим соусом;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">французький режельєс;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">фаршированого кролика із вершковою еспумою.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Здається, аматорам було не солодко… Чи вдалося їм виконати всі забаганки маленьких колег? Подробиці вишуканого обіду дивіться в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">А для битви чорних фартухів трійка експертів відправила сім кухарів до супермаркету. Саме там вони змагалися за право залишитися в проєкті. Кожному учаснику довелося готувати по одній страві. Проте була одна перешкода… Дивіться онлайн програму «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск від 07.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим судді шокували чорних фартухів?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-21">«Мастер Шеф» 7 сезон 21 випуск</a>.</span></p>

Ерор 404: юні генії «Мастер Шеф. Діти» оцінювали дорослих колег

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Ерор 404: юні генії «Мастер Шеф. Діти» оцінювали дорослих колег

У кулінарному проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск від 07.08.2019 аматори продовжили боротися за місце у фіналі та за шанс навчатися у французькій школі Le Cordon Blue. На кухню програми вже повернулися ексучасники, а тому правила гри стали більш жорсткими! Чи змогли кухарі витримати не тільки фізичне навантаження, а й психологічне? Відповідь шукайте у 22 випуску «Мастер Шеф».

Для двох команд Ектор Хіменес-Браво приготував особливий сюрприз. До проєкту завітали вимогливі критики, майстри своєї справи та майбутнє сучасної кулінарії – учасники «Мастер Шеф. Діти». Подиву кухарів не було меж! Пава ледь тримався на ногах, а в Троцького почалася справжня істерика. Тільки Валентина наївно раділа новому випробуванню. Проте вона забула: діти – найприскіпливіші судді, їм дуже важко догодити. Тим паче, коли вони професійні кулінари! Що ж, учасникам «Мастер Шеф» 7 сезон довелося дуже добре постаратися, щоб здивувати маленьких геніїв.

Щоб трохи спростити випробування, юні кухарі власноруч склали ідеальне меню. Але команди занадто швидко зраділи! Дітки виявилися ще тими гурманами. Ніякого пюре, запеченої качки чи котлети по-київськи. Натомість вони забажали скуштувати:

  • канелоні з лососем і шпинатом під сирно-вершковим соусом;
  • французький режельєс;
  • фаршированого кролика із вершковою еспумою.

Здається, аматорам було не солодко… Чи вдалося їм виконати всі забаганки маленьких колег? Подробиці вишуканого обіду дивіться в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск.

А для битви чорних фартухів трійка експертів відправила сім кухарів до супермаркету. Саме там вони змагалися за право залишитися в проєкті. Кожному учаснику довелося готувати по одній страві. Проте була одна перешкода… Дивіться онлайн програму «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск від 07.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим судді шокували чорних фартухів?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 21 випуск.