Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пекельний конвеєр і кулінарний «Крокодил»: яке завдання шокувало кухарів?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск від 08.08.2019 був не приємно здивований поведінкою одного з кулінарів. Пава дозволив собі зайвого та через алкоголь не зміг з’явитися на знімальному майданчику! Психологічне навантаження, втома та ізольованість довели Вадима до критичного стану. Яке покарання судді вигадали для учасника <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a>? Подробиці скандального випадку дивіться далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Попри негатив і співчуття, змагання за титул найкращого шеф-кухаря продовжилося! Перший конкурс тижня – і знову випробування на витримку. Трійка експертів приготувала для учасників найскладніше завдання – пекельний конвеєр. Чотирьом командам довелося готувати одну популярну класичну страву. Але яку – вони мали здогадатися за специфічними інгредієнтами та девайсами. Логіка, інтуїція чи знання: що допомогло аматорам впоратися із непростим конкурсом? Дізнайтеся у 23 випуску проєкту СТБ «Мастер Шеф».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Робота роботою, але ніхто не скасовував веселощі! У другому командному змаганні учасники зіграли в дитячу гру «Крокодил». Ось тільки тема забавки була зовсім не дитячою! За правилами гри наставникам команд довелося до дрібниць переповісти рецепт страви, але без слів. Проте це ще не найскладніше…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У кулінарній програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск судді вирішили остаточно заплутати кухарів. «Крокодил» – це перший конкурс в історії проєкту, де не було чітко сформованих команд і конкретних капітанів! Кожен учасник міг у будь-який момент стати наставником чи змінити склад команди. Цікаво, чи не заплутала аматорів кулінарна анархія? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск від 08.08.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-22" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск</a>.</span></p>

Пекельний конвеєр і кулінарний «Крокодил»: яке завдання шокувало кухарів?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Пекельний конвеєр і кулінарний «Крокодил»: яке завдання шокувало кухарів?

Ектор Хіменес-Браво в програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск від 08.08.2019 був не приємно здивований поведінкою одного з кулінарів. Пава дозволив собі зайвого та через алкоголь не зміг з’явитися на знімальному майданчику! Психологічне навантаження, втома та ізольованість довели Вадима до критичного стану. Яке покарання судді вигадали для учасника «Мастер Шеф» 7 сезон? Подробиці скандального випадку дивіться далі.

Попри негатив і співчуття, змагання за титул найкращого шеф-кухаря продовжилося! Перший конкурс тижня – і знову випробування на витримку. Трійка експертів приготувала для учасників найскладніше завдання – пекельний конвеєр. Чотирьом командам довелося готувати одну популярну класичну страву. Але яку – вони мали здогадатися за специфічними інгредієнтами та девайсами. Логіка, інтуїція чи знання: що допомогло аматорам впоратися із непростим конкурсом? Дізнайтеся у 23 випуску проєкту СТБ «Мастер Шеф».

Робота роботою, але ніхто не скасовував веселощі! У другому командному змаганні учасники зіграли в дитячу гру «Крокодил». Ось тільки тема забавки була зовсім не дитячою! За правилами гри наставникам команд довелося до дрібниць переповісти рецепт страви, але без слів. Проте це ще не найскладніше…

У кулінарній програмі «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск судді вирішили остаточно заплутати кухарів. «Крокодил» – це перший конкурс в історії проєкту, де не було чітко сформованих команд і конкретних капітанів! Кожен учасник міг у будь-який момент стати наставником чи змінити склад команди. Цікаво, чи не заплутала аматорів кулінарна анархія? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 23 випуск від 08.08.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 22 випуск.