Video: Крокодил вирішує, хто одягне чорний фартух
<p>У шоу МастерШеф 7 сезону 23 випуску багато несподіваних поворотів, сміху і божевільних вчинків!</p><p>Перший конкурс тижня - і знову випробування на витримку учасників програми. Завдання - приготувати по одній з простих класичних страв. А яку - вони повинні вгадати за інгредієнтами. Логіка або інтуїція - як впораються із завданням кулінари?</p><p>Є час працювати, а є час і для веселощів. Кулінари зіграють в дитячу гру «Крокодил», тільки тема буде кулінарною! За умовами гри капітани команд повинні показати учасникам, з яких інгредієнтів складається блюдо.</p><p>Хто за підсумком цього конкурсу приготує найгірше блюдо - дивіться шоу МастерШеф 7 у випуску 23 онлайн.</p>

Крокодил вирішує, хто одягне чорний фартух

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Крокодил вирішує, хто одягне чорний фартух

У шоу МастерШеф 7 сезону 23 випуску багато несподіваних поворотів, сміху і божевільних вчинків!

Перший конкурс тижня - і знову випробування на витримку учасників програми. Завдання - приготувати по одній з простих класичних страв. А яку - вони повинні вгадати за інгредієнтами. Логіка або інтуїція - як впораються із завданням кулінари?

Є час працювати, а є час і для веселощів. Кулінари зіграють в дитячу гру «Крокодил», тільки тема буде кулінарною! За умовами гри капітани команд повинні показати учасникам, з яких інгредієнтів складається блюдо.

Хто за підсумком цього конкурсу приготує найгірше блюдо - дивіться шоу МастерШеф 7 у випуску 23 онлайн.