Video: Демократія чи диктатура: під чиїм керівництвом кулінари працювали краще?
<p>У шоу МастерШеф 7 сезону 25 випуску судді проекту продовжують дивувати новими і цікавими випробуваннями! Цього разу конкурсантам запропонували пограти в азартну гру! Назви страв, а також необхідне начиння та інгредієнти знаходяться у противників. На які хитрощі підуть учасники, щоб отримати необхідне?</p><p>У другому конкурсі команди відчують на собі силу демократичного режиму та диктатури. Чиє правління виявиться ефективнішим - капітана чи команди?</p><p>Ще один експеримент від суддів - було дві команди, а стало три! Оцінювати кулінарні таланти взявся сам Ектор!</p><p>Хто не впорається з випробуваннями і надіне чорний фартух? Дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 25.</p>

Демократія чи диктатура: під чиїм керівництвом кулінари працювали краще?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Демократія чи диктатура: під чиїм керівництвом кулінари працювали краще?

У шоу МастерШеф 7 сезону 25 випуску судді проекту продовжують дивувати новими і цікавими випробуваннями! Цього разу конкурсантам запропонували пограти в азартну гру! Назви страв, а також необхідне начиння та інгредієнти знаходяться у противників. На які хитрощі підуть учасники, щоб отримати необхідне?

У другому конкурсі команди відчують на собі силу демократичного режиму та диктатури. Чиє правління виявиться ефективнішим - капітана чи команди?

Ще один експеримент від суддів - було дві команди, а стало три! Оцінювати кулінарні таланти взявся сам Ектор!

Хто не впорається з випробуваннями і надіне чорний фартух? Дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 25.