Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кращі проти кращих: кухарі змагалися з учасниками минулих сезонів
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Трійка кулінарних експертів у проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 26 випуск від 14.08.2019 приготувала для учасників своєрідний сюрприз. Уперше за історію групових конкурсів судді не ділили їх на команди. Натомість <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> запросив на кухню шоу збірну кулінарів з усіх сезонів «Мастер Шеф»! Вікторія Король, Анатолій Цуперяк, Олег Ковальчук, Катерина Велика, Віктор Перехрест… Хто ще з улюблених старожил повернувся в рідні стіни? Дізнайтеся у 26 випуску «Мастер Шеф».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Головними критиками кулінарних шедеврів двох команд стали прискіпливі гості – 17 найуспішніших шеф-кухарів України! Щоб догодити їм, учасникам довелося ретельно продумати меню із 6 позицій: дві закуски, дві основні страви та два десерти. На приготування заготівель судді дали командам дві години, а на видання замовлень – ще додаткові 60 хвилин. Та чи вдалося їм накрити розкішний стіл для шефів за такий короткий час? Подробиці далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Капітаном учасників «Мастер Шеф» 7 сезон стала Юлія Морозенко, а наставником мастодонтів проєкту – досвідчений Олександр Білодід. Суперник Юлії дуже сильний, адже Саша працює кухарем у двох мішленівських ресторанах! Цікаво, чи змогли аматори перемогти найкращих? Результати запеклої битви всіх часів і народів дивіться в кулінарному шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дружба дружбою, але боротьба за звання переможця продовжилася! Для битви чорних фартухів судді приготували найскладніше випробування проєкту – рухомий стіл. Чотирьом кулінарам довелося готувати по одній страві середземноморської кухні. Завдання не було б таким складним, якби не жорсткі умови: учасники прикуті до одного великого столу, а девайси для процесів розкидані по всій кухні. Тож їм знову потрібно було прислухатися одне до одного та домовлятися між собою! Дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск від 14.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, хто з аматорів отримав ще один шанс від Ектора?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-25" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 25 випуск</a>.</span></p>

Кращі проти кращих: кухарі змагалися з учасниками минулих сезонів

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Кращі проти кращих: кухарі змагалися з учасниками минулих сезонів

Трійка кулінарних експертів у проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск від 14.08.2019 приготувала для учасників своєрідний сюрприз. Уперше за історію групових конкурсів судді не ділили їх на команди. Натомість Ектор Хіменес-Браво запросив на кухню шоу збірну кулінарів з усіх сезонів «Мастер Шеф»! Вікторія Король, Анатолій Цуперяк, Олег Ковальчук, Катерина Велика, Віктор Перехрест… Хто ще з улюблених старожил повернувся в рідні стіни? Дізнайтеся у 26 випуску «Мастер Шеф».

Головними критиками кулінарних шедеврів двох команд стали прискіпливі гості – 17 найуспішніших шеф-кухарів України! Щоб догодити їм, учасникам довелося ретельно продумати меню із 6 позицій: дві закуски, дві основні страви та два десерти. На приготування заготівель судді дали командам дві години, а на видання замовлень – ще додаткові 60 хвилин. Та чи вдалося їм накрити розкішний стіл для шефів за такий короткий час? Подробиці далі.

Капітаном учасників «Мастер Шеф» 7 сезон стала Юлія Морозенко, а наставником мастодонтів проєкту – досвідчений Олександр Білодід. Суперник Юлії дуже сильний, адже Саша працює кухарем у двох мішленівських ресторанах! Цікаво, чи змогли аматори перемогти найкращих? Результати запеклої битви всіх часів і народів дивіться в кулінарному шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск.

Дружба дружбою, але боротьба за звання переможця продовжилася! Для битви чорних фартухів судді приготували найскладніше випробування проєкту – рухомий стіл. Чотирьом кулінарам довелося готувати по одній страві середземноморської кухні. Завдання не було б таким складним, якби не жорсткі умови: учасники прикуті до одного великого столу, а девайси для процесів розкидані по всій кухні. Тож їм знову потрібно було прислухатися одне до одного та домовлятися між собою! Дивіться онлайн шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск від 14.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, хто з аматорів отримав ще один шанс від Ектора?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 25 випуск.