Video: Кращі проти кращих: кулінари змагаються з учасниками минулих сезонів!
<p>У шоу МастерШеф 7 сезону 26 випуску учасників проекту чекає сюрприз! У програму запросили збірну кулінарів з усіх сезонів МастерШеф. Дружба дружбою, але боротьба за місце переможця триває!</p><p>За завданням, потрібно приготувати три страви індійської кухні! Справа не складна, якби не умови. Кому з учасників МастерШеф 7 вдасться роздобути продукти і приготувати ідеальні індійські страви, а хто буде змушений викручуватися з ситуації?</p><p>Гостями стануть вимогливі клієнти - 17 найуспішніших шеф-кухарів України. Тому потрібно ретельно продумати меню з 6 позицій: дві закуски, два основних страви і два десерту!</p><p>Як проходило змагання кращих учасників проекту - дивіться шоу МастерШеф 7 сезон 26 випуск</p>

Кращі проти кращих: кулінари змагаються з учасниками минулих сезонів!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Кращі проти кращих: кулінари змагаються з учасниками минулих сезонів!

У шоу МастерШеф 7 сезону 26 випуску учасників проекту чекає сюрприз! У програму запросили збірну кулінарів з усіх сезонів МастерШеф. Дружба дружбою, але боротьба за місце переможця триває!

За завданням, потрібно приготувати три страви індійської кухні! Справа не складна, якби не умови. Кому з учасників МастерШеф 7 вдасться роздобути продукти і приготувати ідеальні індійські страви, а хто буде змушений викручуватися з ситуації?

Гостями стануть вимогливі клієнти - 17 найуспішніших шеф-кухарів України. Тому потрібно ретельно продумати меню з 6 позицій: дві закуски, два основних страви і два десерту!

Як проходило змагання кращих учасників проекту - дивіться шоу МастерШеф 7 сезон 26 випуск