Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарний бізнес: як продати свої страви та заробити на них гроші?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 27 випуск від 15.08.2019 судді нарешті сформували десятку найкращих кулінарів-аматорів України. Красиво звучить… Ніби якийсь елітарний клуб! А для еліти команда Ектора приготувала ексклюзивні завдання. Уперше на кухні шоу всі три випробування були пов’язані між собою однією ідеєю. Ба більше, склади команд та їхні наставники збереглися до фіналу суперконкурсу! Дивіться 27 випуск кулінарного шоу «Мастер Шеф» і дізнайтеся всі подробиці новаторства від експертів.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Вибір капітана був як ніколи серйозним і важливим. Від цього рішення залежало майбутнє команди в трьох випробуваннях! Щоб не лякати й без того полохливих аматорів, судді «Мастер Шеф» 7 сезон узяли на себе цю ключову місію. <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo" style="text-align: justify;">Ектор Хіменес-Браво</a> обрав наставником червоних Володимира Троцького, а синіх – Олексія Мазніцина. Однак це тільки пів справи! На плечах у капітана найважливіше: правильно сформувати команду. За яким принципом Троцький і Мазніцин вибирали учасників? Відповідь далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінарний мегаконкурс складався з трьох частин:</span></p><ul dir="ltr" style="text-align: justify;"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">спершу кухарі мали заробити гроші;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">за цей ж капітал купити продукти;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">у фінальній частині – приготувати страви вуличної кухні та продати їх у фуд-траках.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У 27 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон стартував перший етап! Щоб отримати певну суму грошей, аматорам довелося готувати страви, які приховані під «улюбленими» коробками-загадками. Чим складніша страва, тим вища її ціна. Чи змогли дві команди заробити достатньо грошей на продукти?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн кулінарну програму «Мастер Шеф» 7 сезон 27 випуск від 15.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як проходили інші дві частини випробування.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-26" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск</a>.</span></p>

Кулінарний бізнес: як продати свої страви та заробити на них гроші?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Кулінарний бізнес: як продати свої страви та заробити на них гроші?

У проєкті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 27 випуск від 15.08.2019 судді нарешті сформували десятку найкращих кулінарів-аматорів України. Красиво звучить… Ніби якийсь елітарний клуб! А для еліти команда Ектора приготувала ексклюзивні завдання. Уперше на кухні шоу всі три випробування були пов’язані між собою однією ідеєю. Ба більше, склади команд та їхні наставники збереглися до фіналу суперконкурсу! Дивіться 27 випуск кулінарного шоу «Мастер Шеф» і дізнайтеся всі подробиці новаторства від експертів.

Вибір капітана був як ніколи серйозним і важливим. Від цього рішення залежало майбутнє команди в трьох випробуваннях! Щоб не лякати й без того полохливих аматорів, судді «Мастер Шеф» 7 сезон узяли на себе цю ключову місію. Ектор Хіменес-Браво обрав наставником червоних Володимира Троцького, а синіх – Олексія Мазніцина. Однак це тільки пів справи! На плечах у капітана найважливіше: правильно сформувати команду. За яким принципом Троцький і Мазніцин вибирали учасників? Відповідь далі.

Кулінарний мегаконкурс складався з трьох частин:

  • спершу кухарі мали заробити гроші;
  • за цей ж капітал купити продукти;
  • у фінальній частині – приготувати страви вуличної кухні та продати їх у фуд-траках.

У 27 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон стартував перший етап! Щоб отримати певну суму грошей, аматорам довелося готувати страви, які приховані під «улюбленими» коробками-загадками. Чим складніша страва, тим вища її ціна. Чи змогли дві команди заробити достатньо грошей на продукти?

Дивіться онлайн кулінарну програму «Мастер Шеф» 7 сезон 27 випуск від 15.08.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як проходили інші дві частини випробування.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 26 випуск.