Video: Спортивні змагання в кулінарному шоу
<p>На кухні МастерШеф 7 сезону 29 випуску учасників зустріли не судді, а коробки на столах. У кожній знаходиться по одній з основних страв, яку кулінарам потрібно перетворити в десерт! На них чекає дуже просте завдання, з яким кулінарам обов'язково потрібно впоратися. Чи зможуть учасники зробити солодке з солоного?</p><p>Ще один конкурс - тепер уже перевірка на фізичну витривалість. Щоб дізнатися рецепт страви - потрібно працювати на тренажері!</p><p>Хто не впорається з цим випробуванням і покине проект назавжди? Дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 29 частина</p>

Спортивні змагання в кулінарному шоу

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Спортивні змагання в кулінарному шоу

На кухні МастерШеф 7 сезону 29 випуску учасників зустріли не судді, а коробки на столах. У кожній знаходиться по одній з основних страв, яку кулінарам потрібно перетворити в десерт! На них чекає дуже просте завдання, з яким кулінарам обов'язково потрібно впоратися. Чи зможуть учасники зробити солодке з солоного?

Ще один конкурс - тепер уже перевірка на фізичну витривалість. Щоб дізнатися рецепт страви - потрібно працювати на тренажері!

Хто не впорається з цим випробуванням і покине проект назавжди? Дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 29 частина