Video: Чи так легко приготувати борщ?
<p>В шоу МастерШеф 7 сезон 3 випуск вже на першому завданні учасників чекало розчарування! Потрібно приготувати національну страву борщ. Але правильно нарізати овочі виявилося для деяких учасників нездійсненним завданням.</p><p>Не всі інгредієнти дісталися учасникам МастерШеф 7 легко. Чого тільки варті перепелині яйця в активованому вугіллі! Але кулінари не цуралися неприємних завданнь заради відсутніх продуктів. Головне - командна робота!</p><p>Приготування якого конкурсного страви викликало у учасниць нудоту і чому конкурсанти виконували роль столів - дивіться в реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 3 випуск онлайн.</p>

Чи так легко приготувати борщ?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Чи так легко приготувати борщ?

В шоу МастерШеф 7 сезон 3 випуск вже на першому завданні учасників чекало розчарування! Потрібно приготувати національну страву борщ. Але правильно нарізати овочі виявилося для деяких учасників нездійсненним завданням.

Не всі інгредієнти дісталися учасникам МастерШеф 7 легко. Чого тільки варті перепелині яйця в активованому вугіллі! Але кулінари не цуралися неприємних завданнь заради відсутніх продуктів. Головне - командна робота!

Приготування якого конкурсного страви викликало у учасниць нудоту і чому конкурсанти виконували роль столів - дивіться в реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 3 випуск онлайн.