Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найважче в простоті: як смачно приготувати борщ?
<p style="text-align: justify;">Нарешті в проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" rel="noopener noreferrer" style="text-align: justify;" target="_blank">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 3 випуск від 04.07.2019 судді обрали 50 найкращих кулінарів країни. Проте випробування на цьому не завершилися! На учасників чекало відповідальне завдання, яке вирішило їхню долю в проекті. Цього разу аматори не мали права на помилку! Хто зміг зібрати докупи всі свої знання й довести: він вартий гордого звання шеф-кухаря? Дізнайтеся вже за мить у 3 випуску шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.</p> <p style="text-align: justify;">Як можна готувати вишукані заморські страви, не знаючи азів кулінарії? Щоб перевірити елементарні навички аматорів, команда Ектора Хіменеса-Браво приготувала для них справжній іспит! У шоу «Мастер Шеф» 04.07.2019 на учасників чекало випробування українською традиційною стравою, якою здавна свекруха перевіряє кулінарні вміння майбутньої невістки. Здогадалися, що це? Правильно, борщ! Радощів учасників не було меж. Та чи не зашвидко вони тріумфували? Адже «Мастер Шеф» 7 сезон — це не домашня кухня, а професійний простір для розвитку, де важливий не тільки смак страви, але й техніка її приготування.</p> <p style="text-align: justify;">Випробування складалося з:</p> <ul style="text-align: justify;"> <li style="text-align: justify;">роботи з м’ясом;</li> <li style="text-align: justify;">нарізки овочів;</li> <li style="text-align: justify;">безпосереднього приготування страви.</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Будь-яка помилка на одному із трьох етапів дорівнює моментальному вильоту з проекту. Після такої заяви посмішки зникли з облич учасників. Що ж, у проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск почалася пекельна битва кулінарних титанів.</p> <p style="text-align: justify;">І як же без майстер-класу гуру кулінарії Ектора! Суддя в 3 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон презентував 50-ці аматорів рецепт найсмачнішого борщу. Правильний вибір м’яса для бульйону, техніки нарізання і специфічних спецій — це шлях до успіху в шоу. Чи змогли учасники сконцентруватися на приготуванні страви?</p> <p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн проект «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск від 04.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся імена кухарів, які увійшли до двадцятки найкращих.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-2" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 2 випуск</a>.</p>

Найважче в простоті: як смачно приготувати борщ?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Найважче в простоті: як смачно приготувати борщ?

Нарешті в проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск від 04.07.2019 судді обрали 50 найкращих кулінарів країни. Проте випробування на цьому не завершилися! На учасників чекало відповідальне завдання, яке вирішило їхню долю в проекті. Цього разу аматори не мали права на помилку! Хто зміг зібрати докупи всі свої знання й довести: він вартий гордого звання шеф-кухаря? Дізнайтеся вже за мить у 3 випуску шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.

Як можна готувати вишукані заморські страви, не знаючи азів кулінарії? Щоб перевірити елементарні навички аматорів, команда Ектора Хіменеса-Браво приготувала для них справжній іспит! У шоу «Мастер Шеф» 04.07.2019 на учасників чекало випробування українською традиційною стравою, якою здавна свекруха перевіряє кулінарні вміння майбутньої невістки. Здогадалися, що це? Правильно, борщ! Радощів учасників не було меж. Та чи не зашвидко вони тріумфували? Адже «Мастер Шеф» 7 сезон — це не домашня кухня, а професійний простір для розвитку, де важливий не тільки смак страви, але й техніка її приготування.

Випробування складалося з:

  • роботи з м’ясом;
  • нарізки овочів;
  • безпосереднього приготування страви.

Будь-яка помилка на одному із трьох етапів дорівнює моментальному вильоту з проекту. Після такої заяви посмішки зникли з облич учасників. Що ж, у проекті «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск почалася пекельна битва кулінарних титанів.

І як же без майстер-класу гуру кулінарії Ектора! Суддя в 3 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон презентував 50-ці аматорів рецепт найсмачнішого борщу. Правильний вибір м’яса для бульйону, техніки нарізання і специфічних спецій — це шлях до успіху в шоу. Чи змогли учасники сконцентруватися на приготуванні страви?

Дивіться онлайн проект «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск від 04.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся імена кухарів, які увійшли до двадцятки найкращих.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 2 випуск.