Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи залишаться британські дипломати задоволеними блюдами учасників?
<p>У шоу МастерШеф 7 сезону 30 випуск триває кулінарна гонка! Щоб дійти до фінішу, потрібно звичайно ж готувати, ось тільки з кожним етапом робочих місць стає менше. Варильні поверхні для приготування розташовані в формі піраміди, тому в кінці готує лише той, хто швидше до неї добереться.</p><p>Ще одне завдання - виїзний конкурс. Учасників привезли в мальовниче місце, де знаходиться шикарний заміський ресторан. Це неспроста, адже гості - дипломати посольства Великої Британії в Україні.</p><p>Чим будуть пригощати кулінари гостей - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 30 частина</p>

Чи залишаться британські дипломати задоволеними блюдами учасників?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Чи залишаться британські дипломати задоволеними блюдами учасників?

У шоу МастерШеф 7 сезону 30 випуск триває кулінарна гонка! Щоб дійти до фінішу, потрібно звичайно ж готувати, ось тільки з кожним етапом робочих місць стає менше. Варильні поверхні для приготування розташовані в формі піраміди, тому в кінці готує лише той, хто швидше до неї добереться.

Ще одне завдання - виїзний конкурс. Учасників привезли в мальовниче місце, де знаходиться шикарний заміський ресторан. Це неспроста, адже гості - дипломати посольства Великої Британії в Україні.

Чим будуть пригощати кулінари гостей - дивіться в шоу МастерШеф 7 випуск 30 частина