Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Ектор Хіменес-Браво шукає злодія серед учасників
<p>У МастерШеф 7 сезону 31 випуску скоєно злочин! В одного з учасників вкрали приготовані для панна-котти коржі. Цей десерт неймовірно тонкий в приготуванні, вимагає особливих умінь, адже тут ще потрібно вміти працювати з шоколадом! Від нього залежить, чи залишиться кулінар на проекті. Так хто ж злодюжка? Ектор Хіменес-Браво спробує провести власне розслідування і знайти злочинця!</p><p>Наступне випробування - приготувати страву наосліп, адже рецепт відомий тільки капітанам команд! Саме вони куштують страви і намагаються передати рецепти. Як сімка найвитриваліших і найталановитіших кулінарів України впорається з випробуваннями, які підготували для них судді проекту? Дивіться МастерШеф 7 випуск 31 онлайн.</p>

Ектор Хіменес-Браво шукає злодія серед учасників

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Ектор Хіменес-Браво шукає злодія серед учасників

У МастерШеф 7 сезону 31 випуску скоєно злочин! В одного з учасників вкрали приготовані для панна-котти коржі. Цей десерт неймовірно тонкий в приготуванні, вимагає особливих умінь, адже тут ще потрібно вміти працювати з шоколадом! Від нього залежить, чи залишиться кулінар на проекті. Так хто ж злодюжка? Ектор Хіменес-Браво спробує провести власне розслідування і знайти злочинця!

Наступне випробування - приготувати страву наосліп, адже рецепт відомий тільки капітанам команд! Саме вони куштують страви і намагаються передати рецепти. Як сімка найвитриваліших і найталановитіших кулінарів України впорається з випробуваннями, які підготували для них судді проекту? Дивіться МастерШеф 7 випуск 31 онлайн.