Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Кулінари готові збирати зірки, щоб залишитися в проекті
<p>До фіналу залишається зовсім мало часу, і саме в 34 випуску шоу МастерШеф 7 сезону кулінарам буде дуже «жарко». Після кожного конкурсу проект покидає один з учасників!</p><p>Завдання конкурсного дня - зібрати зірки за ідеально приготовані страви. Найбільша кількість зірок дасть можливість учаснику пройти до фіналу.</p><p>Залишилося лише четверо учасників, але на кухні вони знайшли 16 коробок з традиційними загадками. У кожній заховано назву страви з різним ступенем складності. Чим складніше, тим більше зірок наберуть кулінари.</p><p>У 34 випуску МастерШеф 7 ви побачите всю 20-ку учасників, а також в гості приїдуть фіналісти і переможці всіх сезонів</p>

Кулінари готові збирати зірки, щоб залишитися в проекті

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Кулінари готові збирати зірки, щоб залишитися в проекті

До фіналу залишається зовсім мало часу, і саме в 34 випуску шоу МастерШеф 7 сезону кулінарам буде дуже «жарко». Після кожного конкурсу проект покидає один з учасників!

Завдання конкурсного дня - зібрати зірки за ідеально приготовані страви. Найбільша кількість зірок дасть можливість учаснику пройти до фіналу.

Залишилося лише четверо учасників, але на кухні вони знайшли 16 коробок з традиційними загадками. У кожній заховано назву страви з різним ступенем складності. Чим складніше, тим більше зірок наберуть кулінари.

У 34 випуску МастерШеф 7 ви побачите всю 20-ку учасників, а також в гості приїдуть фіналісти і переможці всіх сезонів