Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Суперфінальне змагання справжніх чоловіків: хто стане переможцем?
<p>Нарешті суперфінал шоу МастерШеф 7 стартував! І боротися у ньому будуть справжні чоловіки: Володимир Троцький, Михайло Грушецький і Пава Бжезинський. Ці друзі жодного разу не сварилися за весь проект, допомагали один одному, а тепер їм потрібно битися за місце в фіналі! На кону приз - 500 тисяч гривень і курс навчання в одній з кращих кулінарних шкіл світу!</p><p>За три години кожен з учасників суперфіналу повинен приготувати по три страви: закуску, основне блюдо і десерт. Але чи вистачить їм часу, організованості і професіоналізму, щоб довести страви до ідеалу? Навіть родичі прийшли підтримати учасників у цій нелегкій битві!</p><p>Не пропустіть вердикт суддів у фіналі МастерШеф 7 у випуску 35 онлайн!</p>

Суперфінальне змагання справжніх чоловіків: хто стане переможцем?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Суперфінальне змагання справжніх чоловіків: хто стане переможцем?

Нарешті суперфінал шоу МастерШеф 7 стартував! І боротися у ньому будуть справжні чоловіки: Володимир Троцький, Михайло Грушецький і Пава Бжезинський. Ці друзі жодного разу не сварилися за весь проект, допомагали один одному, а тепер їм потрібно битися за місце в фіналі! На кону приз - 500 тисяч гривень і курс навчання в одній з кращих кулінарних шкіл світу!

За три години кожен з учасників суперфіналу повинен приготувати по три страви: закуску, основне блюдо і десерт. Але чи вистачить їм часу, організованості і професіоналізму, щоб довести страви до ідеалу? Навіть родичі прийшли підтримати учасників у цій нелегкій битві!

Не пропустіть вердикт суддів у фіналі МастерШеф 7 у випуску 35 онлайн!