Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Фінал: судді оголошують переможця!
<p>У проекті МастерШеф 7 сезону в 36 випуску судді обирають переможця головного кулінарного конкурсу країни! У трьох фіналістів рівні шанси.</p><p>В минулому конкурсі у кулінарів було завдання приготувати три страви. І зараз оцінка суддів вирішить їхню долю! Хто ж стане наступним МастерШефом України в 7 сезоні?</p><p>Крім того, в цьому випуску ви змиєте побачити все те, що залишилося поза ефіром - ексклюзивні кадри проекту! Любов, романтика, дружба - хтось навіть встиг стати нареченою!</p><p>Дивіться подробиці в шоу МастерШеф 7 сезон 36 випуск онлайн!</p>

Фінал: судді оголошують переможця!

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Фінал: судді оголошують переможця!

У проекті МастерШеф 7 сезону в 36 випуску судді обирають переможця головного кулінарного конкурсу країни! У трьох фіналістів рівні шанси.

В минулому конкурсі у кулінарів було завдання приготувати три страви. І зараз оцінка суддів вирішить їхню долю! Хто ж стане наступним МастерШефом України в 7 сезоні?

Крім того, в цьому випуску ви змиєте побачити все те, що залишилося поза ефіром - ексклюзивні кадри проекту! Любов, романтика, дружба - хтось навіть встиг стати нареченою!

Дивіться подробиці в шоу МастерШеф 7 сезон 36 випуск онлайн!