Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Важке рішення: чи змогли судді обрати двадцятку кулінарів?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Для тридцяти кулінарів-аматорів у проекті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 4 випуск від 08.07.2019 настав момент «Х». За правилами шоу тільки двадцять учасників змогли продовжити кулінарну битву. Кому пощастило вибороти місце в проекті, а хто вилетів з нього за крок до мрії? Усе залежало від результатів командного конкурсу! Подробиці в 4 випуску кулінарного шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.</span></p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Учасники готували, як востаннє! Проте не всі змогли продемонструвати вищий пілотаж у кулінарії. П'ятеро аматорів відразу покинули шоу. І тільки десятка кухарів змогла здивувати суддів проекту «Мастер Шеф» 7 сезон неймовірним смаком страв і піднятися на балкон. Ще п’ятнадцятьом учасникам не вдалося переконати експертів, що вони теж гідні тріумфального балкону. Тому Ектор Хіменес-Браво вирішив дати кухарям-аматорам ще один шанс. Хто з учасників ним скористався? Покаже 4 випуск шоу «Мастер Шеф» (08.07.2019).</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Команда Ектора замислила дещо незвичайне для п’ятнадцятки сміливців. Ба більше, судді вирішили пограти з кулінарами в детективів. Заінтриговані? У 4 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон на учасників чекав ненависний конкурс усіх сезонів проекту — «Шерлок із підказками». Для аматорів судді приготували коробки з продуктами-натяками, у яких зашифровані назви страв для команд. Цікаво, хто з учасників наділений тонкою інтуїцією, гострим розумом і кулінарним нюхом</span><span style="text-align: justify;">?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У проекті «Мастер Шеф» 08.07.2019 почався справжнісінький хаос. Крики, сварки, сльози… Здається, Ектор переоцінив вміння кулінарів. Невже ніхто з учасників не зміг впоратися із завданням? Можливо, уперше за кілька сезонів експерти не обрали двадцятку найкращих? </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон 4 випуск від 08.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим закінчилася погоня за перемогою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-3" style="text-align: justify;">«Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Важке рішення: чи змогли судді обрати двадцятку кулінарів?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Важке рішення: чи змогли судді обрати двадцятку кулінарів?

Для тридцяти кулінарів-аматорів у проекті СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 4 випуск від 08.07.2019 настав момент «Х». За правилами шоу тільки двадцять учасників змогли продовжити кулінарну битву. Кому пощастило вибороти місце в проекті, а хто вилетів з нього за крок до мрії? Усе залежало від результатів командного конкурсу! Подробиці в 4 випуску кулінарного шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.

Учасники готували, як востаннє! Проте не всі змогли продемонструвати вищий пілотаж у кулінарії. П'ятеро аматорів відразу покинули шоу. І тільки десятка кухарів змогла здивувати суддів проекту «Мастер Шеф» 7 сезон неймовірним смаком страв і піднятися на балкон. Ще п’ятнадцятьом учасникам не вдалося переконати експертів, що вони теж гідні тріумфального балкону. Тому Ектор Хіменес-Браво вирішив дати кухарям-аматорам ще один шанс. Хто з учасників ним скористався? Покаже 4 випуск шоу «Мастер Шеф» (08.07.2019).

Команда Ектора замислила дещо незвичайне для п’ятнадцятки сміливців. Ба більше, судді вирішили пограти з кулінарами в детективів. Заінтриговані? У 4 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон на учасників чекав ненависний конкурс усіх сезонів проекту — «Шерлок із підказками». Для аматорів судді приготували коробки з продуктами-натяками, у яких зашифровані назви страв для команд. Цікаво, хто з учасників наділений тонкою інтуїцією, гострим розумом і кулінарним нюхом?

У проекті «Мастер Шеф» 08.07.2019 почався справжнісінький хаос. Крики, сварки, сльози… Здається, Ектор переоцінив вміння кулінарів. Невже ніхто з учасників не зміг впоратися із завданням? Можливо, уперше за кілька сезонів експерти не обрали двадцятку найкращих? 

Дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон 4 випуск від 08.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чим закінчилася погоня за перемогою.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 3 випуск.