Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як не зганьбитися перед Асмік Гаспарян і Мариною Литвиненко?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 5 випуск від 09.07.2019 перше змагання для двадцятки кулінарів-аматорів почалося з поганої новини. Олександру Бугаєнко довелося терміново покинути шоу через проблеми зі здоров'ям. Проте одному з учасників пощастило виграти несподіваний джек-пот і повернутися в проєкт. Хто ним став? Дізнайтеся вже за мить у 5 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон.</span></p><p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Експерти шоу приготували для учасників справжню несподіванку. У командному конкурсі не кулінари обирали капітана, а Дмитро Горовенко! Цікаво, чи вдалося судді проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон від 09.07.2019 догодити двадцятці? І головне: кому доручили бути першопрохідцями в нелегкому командному поєдинку?</span></p><p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Сюрпризи на цьому не закінчилися! На кухню «Мастер Шеф» повернулися переможці попередніх сезонів – Асмік Гаспарян і Марина Литвиненко. Шеф-кухарі приготували для аматорів два ексклюзивних майстер-класи. Складність полягала у тому, що кожному учаснику в 5 випуску проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон довелося перетворитися у Юлія Цезаря і виконувати кілька справ одночасно:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">слідкувати за Асмік і Мариною;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">ставити додаткові запитання з приготування;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">покроково записувати рецепт кожної страви.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Чи вдалося командам правильно запам’ятати і приготувати страву від переможців?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У шоу СТБ «Мастер Шеф» 09.07.2019 на учасників чекало ще одне, не менш складне випробування. Ектор Хіменес-Браво приготував для аматорів улюблений конкурс суддів – кулінарну естафету. Проте є одна перешкода: учасники готували страви під керівництвом жінок! Як сконцентруватися на роботі, коли на чолі команд – дівчата? Чи вистачило учасникам часу й досвіду?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 5 випуск від 09.07.2019 на сайті Teleportal. ua і дізнайтеся, хто першим покинув шоу.</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-4">«Мастер Шеф» 7 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Як не зганьбитися перед Асмік Гаспарян і Мариною Литвиненко?

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Як не зганьбитися перед Асмік Гаспарян і Мариною Литвиненко?

У проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 5 випуск від 09.07.2019 перше змагання для двадцятки кулінарів-аматорів почалося з поганої новини. Олександру Бугаєнко довелося терміново покинути шоу через проблеми зі здоров'ям. Проте одному з учасників пощастило виграти несподіваний джек-пот і повернутися в проєкт. Хто ним став? Дізнайтеся вже за мить у 5 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон.

Експерти шоу приготували для учасників справжню несподіванку. У командному конкурсі не кулінари обирали капітана, а Дмитро Горовенко! Цікаво, чи вдалося судді проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон від 09.07.2019 догодити двадцятці? І головне: кому доручили бути першопрохідцями в нелегкому командному поєдинку?

Сюрпризи на цьому не закінчилися! На кухню «Мастер Шеф» повернулися переможці попередніх сезонів – Асмік Гаспарян і Марина Литвиненко. Шеф-кухарі приготували для аматорів два ексклюзивних майстер-класи. Складність полягала у тому, що кожному учаснику в 5 випуску проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон довелося перетворитися у Юлія Цезаря і виконувати кілька справ одночасно:

  • слідкувати за Асмік і Мариною;
  • ставити додаткові запитання з приготування;
  • покроково записувати рецепт кожної страви.

Чи вдалося командам правильно запам’ятати і приготувати страву від переможців?

У шоу СТБ «Мастер Шеф» 09.07.2019 на учасників чекало ще одне, не менш складне випробування. Ектор Хіменес-Браво приготував для аматорів улюблений конкурс суддів – кулінарну естафету. Проте є одна перешкода: учасники готували страви під керівництвом жінок! Як сконцентруватися на роботі, коли на чолі команд – дівчата? Чи вистачило учасникам часу й досвіду?

Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 5 випуск від 09.07.2019 на сайті Teleportal. ua і дізнайтеся, хто першим покинув шоу.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 4 випуск.