Video: Закохана пара кулінарів посварила учасників проекту
<p>Учасників шоу МастерШеф 7 сезон 6 випуск поділили на дві команди. Завдання - приготувати страви за рецептом. Ось тільки рецепт знаходиться у суперників і можна скористатися тільки їхніми підказками! На які хитрощі та прийоми пішла команда, щоб вивідати рецепт?</p><p>Ще один конкурс - приготування в самому центрі Києва! З кулінарів учасники перетворилися в торговців. Але торгівля не склалося - хаос і скандал зародився в командах. Адже їх капітани - закохана пара!</p><p>Хто першим покине проект - дивіться в реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 6 випуск онлайн.</p>

Закохана пара кулінарів посварила учасників проекту

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Закохана пара кулінарів посварила учасників проекту

Учасників шоу МастерШеф 7 сезон 6 випуск поділили на дві команди. Завдання - приготувати страви за рецептом. Ось тільки рецепт знаходиться у суперників і можна скористатися тільки їхніми підказками! На які хитрощі та прийоми пішла команда, щоб вивідати рецепт?

Ще один конкурс - приготування в самому центрі Києва! З кулінарів учасники перетворилися в торговців. Але торгівля не склалося - хаос і скандал зародився в командах. Адже їх капітани - закохана пара!

Хто першим покине проект - дивіться в реаліті-шоу МастерШеф 7 сезон 6 випуск онлайн.