Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виїзний конкурс під загрозою: закохані капітани пересварили всіх кулінарів
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">На аматорів у проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 6 випуск від 10.07.2019 чекала не тільки перевірка кулінарних умінь, а й совісті. У новому конкурсі учасників знову поділили на дві команди й дали просте, на перший погляд, завдання: приготувати страву за рецептом. Але рецепт знали суперники й можна було скористатися тільки їхніми підказками! Які хитрощі застосувала кожна команда, щоб дізнатися бажаний перепис? Чи вдалося кулінарам здивувати суддів незвичайним смаком страви й залишитися людьми? Відповідь шукайте в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Не встигли учасники перевести подих від попереднього конкурсу, як судді підкинули кулінарам ще одне випробування. У 6 випуску проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон аматорам випала можливість уперше взяти участь у виїзному командному змаганні. Воно відбувалося в сакральному та знаковому місці для шоу — на Андріївському узвозі. Не одне покоління кулінарів-аматорів загартовувалися саме тут. Але чи змогли учасники 7 сезону «Мастер Шеф» (10.07.2019) успішно пройти надважкий кулінарний іспит?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дмитро Горовенко дещо засмутив аматорів. У конкурсі вони мали не тільки показати вищий пілотаж у кулінарії, але і продумати стратегію продажів страв. Адже в центрі Києва на кожному кроці закликають почастувати смаколиками. Тим паче, різноманітність кухонь — вражає:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">авторська;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">національна;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">європейська;</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">фьюжн.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Цікаво, яку стратегію обрала кожна з команд? Чи стала вона для них переможною? Дізнайтеся в проєкті «Мастер Шеф» від 10.07.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У якийсь момент учасники перетворилися з кулінарів у продавців. Але торгівля не склалася: суцільний хаос і скандал панували в командах. А все тому, що їхні капітани — закохана пара Жені та Лізи. Дивіться онлайн кулінарний проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск від 10.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося капітанам забути про особисте та привести свою команду до перемоги?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-5">«Мастер Шеф» 7 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Виїзний конкурс під загрозою: закохані капітани пересварили всіх кулінарів

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Виїзний конкурс під загрозою: закохані капітани пересварили всіх кулінарів

На аматорів у проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск від 10.07.2019 чекала не тільки перевірка кулінарних умінь, а й совісті. У новому конкурсі учасників знову поділили на дві команди й дали просте, на перший погляд, завдання: приготувати страву за рецептом. Але рецепт знали суперники й можна було скористатися тільки їхніми підказками! Які хитрощі застосувала кожна команда, щоб дізнатися бажаний перепис? Чи вдалося кулінарам здивувати суддів незвичайним смаком страви й залишитися людьми? Відповідь шукайте в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск.

Не встигли учасники перевести подих від попереднього конкурсу, як судді підкинули кулінарам ще одне випробування. У 6 випуску проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон аматорам випала можливість уперше взяти участь у виїзному командному змаганні. Воно відбувалося в сакральному та знаковому місці для шоу — на Андріївському узвозі. Не одне покоління кулінарів-аматорів загартовувалися саме тут. Але чи змогли учасники 7 сезону «Мастер Шеф» (10.07.2019) успішно пройти надважкий кулінарний іспит?

Дмитро Горовенко дещо засмутив аматорів. У конкурсі вони мали не тільки показати вищий пілотаж у кулінарії, але і продумати стратегію продажів страв. Адже в центрі Києва на кожному кроці закликають почастувати смаколиками. Тим паче, різноманітність кухонь — вражає:

  • авторська;
  • національна;
  • європейська;
  • фьюжн.

Цікаво, яку стратегію обрала кожна з команд? Чи стала вона для них переможною? Дізнайтеся в проєкті «Мастер Шеф» від 10.07.2019.

У якийсь момент учасники перетворилися з кулінарів у продавців. Але торгівля не склалася: суцільний хаос і скандал панували в командах. А все тому, що їхні капітани — закохана пара Жені та Лізи. Дивіться онлайн кулінарний проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск від 10.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи вдалося капітанам забути про особисте та привести свою команду до перемоги?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 5 випуск.