Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виклик дня: приготувати кулінарний шедевр із екзотичних комах
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Учасники проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 7 випуск від 11.07.2019 отримали одне з найбільш незвичайних і неймовірно складних завдань — у непроглядній темряві вибрати продукти для приготування чергової конкурсної страви! Що де лежить і як знайти необхідне? П’ять інгредієнтів — і конкурсанти повинні були похапцем придумати новий рецепт! Здається, кулінари-аматори не були готові до такого «сюрпризу»… Кому ж вдалося підкорити темряву, а хто з тріском провалив завдання? Покаже 7 випуск шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Але це ще не все! <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> висунув єдину умову: учасники мали приготувати екзотичну страву з тайської кухні. Таргани, личинки, бридкі комахи… І це не повний список того, що чекало на аматорів у темній кімнаті. Цікаво, чи змогли кулінари в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск подолати страхи й огиду зради перемоги?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кого найбільше вразило випробування, так це Володимира Троцького. Він, як дитина, боявся темряви й черв’яків, тому нізащо на світі не хотів заходити в кімнату страху. Ба більше, кулінар попросив суддів проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон разом із ним пройти конкурс. Невже Троцький так і не наважився виконати завдання й першим отримав чорний фартух? Дізнайтеся за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Після такого складного й напруженого випробування потрібне психологічне розвантаження. Тому команда Ектора в 7 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон приготувала для кулінарів-аматорів справжній творчий командний конкурс. Під коробками-загадками судді заховали вишукані ресторанні страви й поляроїдні фотоапарати. У новому випробуванні капітанам трьох команд довелося перетворитися у food-блогерів і створити з п’яти світлин покрокову інструкцію приготування конкурсних страв. Фотографії мали стали своєрідними підказками для всієї команди!</span></p><p style="text-align: justify;">Дивіться <span style="text-align: justify;">онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск від 11.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, кому з капітанів вдалося опанувати мистецтво фотографії та вберегти команду від нашестя чорних фартухів.</span></p><p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-6">«Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Виклик дня: приготувати кулінарний шедевр із екзотичних комах

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Виклик дня: приготувати кулінарний шедевр із екзотичних комах

Учасники проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск від 11.07.2019 отримали одне з найбільш незвичайних і неймовірно складних завдань — у непроглядній темряві вибрати продукти для приготування чергової конкурсної страви! Що де лежить і як знайти необхідне? П’ять інгредієнтів — і конкурсанти повинні були похапцем придумати новий рецепт! Здається, кулінари-аматори не були готові до такого «сюрпризу»… Кому ж вдалося підкорити темряву, а хто з тріском провалив завдання? Покаже 7 випуск шоу «Мастер Шеф» 7 сезон.

Але це ще не все! Ектор Хіменес-Браво висунув єдину умову: учасники мали приготувати екзотичну страву з тайської кухні. Таргани, личинки, бридкі комахи… І це не повний список того, що чекало на аматорів у темній кімнаті. Цікаво, чи змогли кулінари в шоу «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск подолати страхи й огиду зради перемоги?

Кого найбільше вразило випробування, так це Володимира Троцького. Він, як дитина, боявся темряви й черв’яків, тому нізащо на світі не хотів заходити в кімнату страху. Ба більше, кулінар попросив суддів проєкту «Мастер Шеф» 7 сезон разом із ним пройти конкурс. Невже Троцький так і не наважився виконати завдання й першим отримав чорний фартух? Дізнайтеся за мить!

Після такого складного й напруженого випробування потрібне психологічне розвантаження. Тому команда Ектора в 7 випуску «Мастер Шеф» 7 сезон приготувала для кулінарів-аматорів справжній творчий командний конкурс. Під коробками-загадками судді заховали вишукані ресторанні страви й поляроїдні фотоапарати. У новому випробуванні капітанам трьох команд довелося перетворитися у food-блогерів і створити з п’яти світлин покрокову інструкцію приготування конкурсних страв. Фотографії мали стали своєрідними підказками для всієї команди!

Дивіться онлайн проєкт «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск від 11.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, кому з капітанів вдалося опанувати мистецтво фотографії та вберегти команду від нашестя чорних фартухів.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 6 випуск.