Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Висока кухня проти простоти: аматори дивували селян незвичними стравами
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У кулінарному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 8 випуск від 15.07.2019 аматорам довелося шукали собі пару! Але не для милого спілкування чи романтичних побачень, а для спільного конкурсу. Під 19 коробками-загадками судді заховали інгредієнти для 10 страв. Якомусь учаснику пощастило — він одразу отримав усе необхідне. Іншим довелося розшукувати напарника та другу половину продуктів, щоб разом приготувати переможне блюдо. Кому з учасників поталанило, а для кого черговий конкурс став суцільною мукою? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться 8 випуск програми від СТБ «Мастер Шеф» онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Чого тільки не робили кулінари, щоб не отримати чорний фартух: і з ворогами компроміс знаходили, і життєві принципи змінювали… Усе заради перемоги! Але чи вистачило цього учасникам 7 сезону «Мастер Шеф»? Можливо, варто було сконцентруватися на страві, а не на супернику?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Перше випробування виявилося непростим для кулінарів. Але вони навіть не здогадувалися: це тільки розминка. У наступному командному конкурсі аматорам ще раз згадали:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Як правильно готувати профітролі?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Що таке брюнуаз?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Які інгредієнти потрібні для бланманже?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">А все тому, що в проєкті «Мастер Шеф» 8 випуск учасники переїхали до села! Тамтешнє населення довелося дивувати вишуканими стравами, незвичайними продуктами та професійною кулінарною лексикою. Проте є одна перепона: щоб приготувати їжу для селян, учасники мали не тільки грамотно скласти меню, а і власноруч віднайти потрібні інгредієнти. Чи вдалося командам приготувати ресторанні страви із невеликого розмаїття сільських продуктів?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн програму «Мастер Шеф» 7 сезон 8 випуск від 15.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як приготувати страву на зірку Мішлен із капусти та кролика і чи можна зробити вишуканий десерт із молока й овочів?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-7">«Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Висока кухня проти простоти: аматори дивували селян незвичними стравами

Всі випуски | Сезон 7

Виїзні конкурси

Висока кухня проти простоти: аматори дивували селян незвичними стравами

У кулінарному проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 8 випуск від 15.07.2019 аматорам довелося шукали собі пару! Але не для милого спілкування чи романтичних побачень, а для спільного конкурсу. Під 19 коробками-загадками судді заховали інгредієнти для 10 страв. Якомусь учаснику пощастило — він одразу отримав усе необхідне. Іншим довелося розшукувати напарника та другу половину продуктів, щоб разом приготувати переможне блюдо. Кому з учасників поталанило, а для кого черговий конкурс став суцільною мукою? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться 8 випуск програми від СТБ «Мастер Шеф» онлайн.

Чого тільки не робили кулінари, щоб не отримати чорний фартух: і з ворогами компроміс знаходили, і життєві принципи змінювали… Усе заради перемоги! Але чи вистачило цього учасникам 7 сезону «Мастер Шеф»? Можливо, варто було сконцентруватися на страві, а не на супернику?

Перше випробування виявилося непростим для кулінарів. Але вони навіть не здогадувалися: це тільки розминка. У наступному командному конкурсі аматорам ще раз згадали:

  • Як правильно готувати профітролі?
  • Що таке брюнуаз?
  • Які інгредієнти потрібні для бланманже?

А все тому, що в проєкті «Мастер Шеф» 8 випуск учасники переїхали до села! Тамтешнє населення довелося дивувати вишуканими стравами, незвичайними продуктами та професійною кулінарною лексикою. Проте є одна перепона: щоб приготувати їжу для селян, учасники мали не тільки грамотно скласти меню, а і власноруч віднайти потрібні інгредієнти. Чи вдалося командам приготувати ресторанні страви із невеликого розмаїття сільських продуктів?

Дивіться онлайн програму «Мастер Шеф» 7 сезон 8 випуск від 15.07.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як приготувати страву на зірку Мішлен із капусти та кролика і чи можна зробити вишуканий десерт із молока й овочів?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 7 випуск.