Video: Учасники розгадують новий рецепт під керівництвом нових капітанів команд
<p>У шоу МастерШеф 7 сезон 9 випуск змінюються капітани команд. На цей раз їх виберуть самі судді! Ними стали Володимир Троцький, який терпіти не може керувати, і самовпевнена Єлизавета. Але це ще не все!</p><p>Конкурс побудований таким чином, що тільки капітани знають умови і можуть робити підказки своїм підопічним. По крихтах підказок команда повинна вгадати, що ж потрібно приготувати!</p><p>Іншим же не менш винахідливим конкурсом було оцінити кожного за бальною системою. На блюдах лежали цифри-оцінки, які потрібно роздати учасникам, оцінюючи їх майстерність. Чи зможуть команди впоратися із завданнями - дивіться в шоу МастерШеф 7 сезон випуск 9.</p>

Учасники розгадують новий рецепт під керівництвом нових капітанів команд

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Учасники розгадують новий рецепт під керівництвом нових капітанів команд

У шоу МастерШеф 7 сезон 9 випуск змінюються капітани команд. На цей раз їх виберуть самі судді! Ними стали Володимир Троцький, який терпіти не може керувати, і самовпевнена Єлизавета. Але це ще не все!

Конкурс побудований таким чином, що тільки капітани знають умови і можуть робити підказки своїм підопічним. По крихтах підказок команда повинна вгадати, що ж потрібно приготувати!

Іншим же не менш винахідливим конкурсом було оцінити кожного за бальною системою. На блюдах лежали цифри-оцінки, які потрібно роздати учасникам, оцінюючи їх майстерність. Чи зможуть команди впоратися із завданнями - дивіться в шоу МастерШеф 7 сезон випуск 9.