Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Боротьба з французькими десертами, або Як позбутися страху кондитерки
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Судді проєкту СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7">«Мастер Шеф» 7 сезон</a> 9 випуск від 16.07.2019 помітили: після кількох напружених випробувань кулінари-аматори поводяться впевненіше на кухні та дещо розслабилися. Тому <a href="https://teleportal.ua/person/ektor-khimenes-bravo">Ектор Хіменес-Браво</a> вирішив влаштувати учасникам шокову терапію та приготував для них завдання із золотої колекції кулінарного проєкту — повторити найвідоміший французький торт «Опера». Не одне покоління аматорів намагалося успішно пройти це випробування… Цікаво, а чи під силу воно учасникам «Мастер Шеф» 7 сезон?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кулінари знову поділилися на 2 команди. Оскільки це перше випробування, то капітанів визначили судді. Ними стали Володимир Троцький і Ліза Сподобець. Дівчина вже неодноразово довела своє вміння злагоджено працювати в команді. А от Володимир терпіти не може групові завдання. Чи вистачило Троцькому терпіння та кулінарних умінь, щоб у 9 випуску «Мастер Шеф» перемогти сильну конкурентку? Дізнайтеся за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Результат конкурсу залежав від капітанів, адже тільки вони знали назву десерту. Володі та Лізі в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск довелося застосувати креатив і професіоналізм, щоб залишити правильні та дієві підказки для команди. Решта аматорів по крихтах кулінарних натяків повинні були відгадати, що ж потрібно приготувати! Кому вдалося зрозуміти рецепт торта «Опера», а хто з учасників підвів капітана? І головне: яка команда в повному складі потрапила до битви чорних фартухів? Дивись прямо зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Наступне випробування шокувало всіх, навіть найсміливіших кулінарів. На учасників чекав конкурс, якого ще не було в проєкті! Правила прості: капітани трьох команд повинні були оцінити кулінарний талант кожного підопічного за 6-бальною шкалою. №1 — найвища оцінка, №6 — найнижча. Оцінки-номери відповідають стравам, які готували аматори. Чи змогли капітани впоратися із завданням і не нажити ворогів? Дізнайтеся першими — дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск від 16.07.2019 на сайті Teleportal.ua</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/master-cheff/sezon-7/vypusk-8">«Мастер Шеф» 7 сезон 8 випуск</a>.</span></p>

Боротьба з французькими десертами, або Як позбутися страху кондитерки

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 7
Сезон 9
Професіонали
Сезон 8
Підлітки
Сезон 7
Всі випуски: дивись з початку сезону

Виїзні конкурси

Боротьба з французькими десертами, або Як позбутися страху кондитерки

Судді проєкту СТБ «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск від 16.07.2019 помітили: після кількох напружених випробувань кулінари-аматори поводяться впевненіше на кухні та дещо розслабилися. Тому Ектор Хіменес-Браво вирішив влаштувати учасникам шокову терапію та приготував для них завдання із золотої колекції кулінарного проєкту — повторити найвідоміший французький торт «Опера». Не одне покоління аматорів намагалося успішно пройти це випробування… Цікаво, а чи під силу воно учасникам «Мастер Шеф» 7 сезон?

Кулінари знову поділилися на 2 команди. Оскільки це перше випробування, то капітанів визначили судді. Ними стали Володимир Троцький і Ліза Сподобець. Дівчина вже неодноразово довела своє вміння злагоджено працювати в команді. А от Володимир терпіти не може групові завдання. Чи вистачило Троцькому терпіння та кулінарних умінь, щоб у 9 випуску «Мастер Шеф» перемогти сильну конкурентку? Дізнайтеся за мить!

Результат конкурсу залежав від капітанів, адже тільки вони знали назву десерту. Володі та Лізі в проєкті «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск довелося застосувати креатив і професіоналізм, щоб залишити правильні та дієві підказки для команди. Решта аматорів по крихтах кулінарних натяків повинні були відгадати, що ж потрібно приготувати! Кому вдалося зрозуміти рецепт торта «Опера», а хто з учасників підвів капітана? І головне: яка команда в повному складі потрапила до битви чорних фартухів? Дивись прямо зараз.

Наступне випробування шокувало всіх, навіть найсміливіших кулінарів. На учасників чекав конкурс, якого ще не було в проєкті! Правила прості: капітани трьох команд повинні були оцінити кулінарний талант кожного підопічного за 6-бальною шкалою. №1 — найвища оцінка, №6 — найнижча. Оцінки-номери відповідають стравам, які готували аматори. Чи змогли капітани впоратися із завданням і не нажити ворогів? Дізнайтеся першими — дивіться онлайн «Мастер Шеф» 7 сезон 9 випуск від 16.07.2019 на сайті Teleportal.ua

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Мастер Шеф» 7 сезон 8 випуск.